Prvoligoví muži sehráli proti favorizované  Bystřici pod Hostýnem vyrovnaný první poločas, v úvodu toho druhého ale domácí Bystřice odskočila a zápas si už pohlídala. Druholigoví starší dorostenci si na jihu Čech připsali teprve druhou porážku této sezóny.

I. LIGA MUŽI

TJ Bystřice pod Hostýnem – HC TJ Náchod 29:21 (16:15). Na půdě favorizované Bystřice pod Hostýnem odehrál Náchod zápas dvou rozdílných poločasů.
Hosté vstoupili do utkání špatně, domácí je přehrávali dobrou kombinací na brankovišti a po deseti minutách to bylo 7:3. Změnou obranného systému se ale hra Náchoda výrazně zlepšila a o pár minut později už to bylo 9:9. Až do konce první půle se obě mužstva střídala ve vedení, dvě minuty před koncem první půle šel Náchod dokonce do vedení 15:14. „V těchto okamžicích jsme velmi dobře bránili, proměňovali rychlý útok a byli jsme rovněž úspěšní střelami z dálky, z prostoru křídla i pivota," popsal závěr poločasu náchodský trenér Petr Šulc. I přesto domácí v samém závěru první půle šli do vedení 16:15.
Náchodu ale vůbec nevyšel vstup do druhého poločasu a po čtvrt hodině hry domácí vedli o propastných sedm branek. V té chvíli už navíc byli hosté bez vyloučeného Freiberga, který musel za tři dvouminutové tresty opustit hřiště. Náchodští ve zbytku utkání kupili chyby v postupném útoku, a navíc se jim nedařila ani střelba sedmimetrových hodů. Díky tomu si domácí svůj náskok bezpečně hlídali až do úplného konce.
Petr Šulc, trenér Náchoda: „Utkání jsme si prohráli vlastní nepřesností, nedostatečně aktivní hrou a možná i částečně neproměňováním vyložených brankových příležitostí."
Fakta – sestava a branky Náchoda: Vaněček, Kaválek, Balcar 5, Hrachový 3, Manych 1, Cvejn 3, Bauer, Klouček 2, Vítek 3, Freiberg 4. Rozhodčí: Martiník, Petruška. ŽK: 2:1. Vyloučení: 5x 2 min.: 5x 2 min. Sedmičky: 1/1:5/2. Diváci: 170.
Další výsledky 18. kola: Louny – Strakonice 24:31, Chodov – Ústí n. L.31:21, Karviná B – Litovel 21:21, Olomouc – Jičín B 16:18, N. Veselí – Zlín 26:24.

II. LIGA STARŠÍHO DOROSTU

Výsledky 18. kola: Louny -Ledeč 28:26, Plzeň – Chrudim nezjištěno, Chodov – Ústí nad Labem 37:26, České Budějovice – Náchod 34:20. (mr)

1. Náchod         14     12     0     2     461:345     24
2. Louny           15     10     0     5     474:420     20
3. Ústí n. L.        15     9     1     5     409:364     19
4. Č. Buděj.       15     10     0     5     451:338     20
5. Chodov         16     8     1     7     436:382     17
6. Kobylisy         14     8     1     5     349:322     17
7. Ledeč             15     6     0     9     337:385     12
8.  Kutná Hora    15     4     0     11     360:477     8