NA Rangers si otevřeli střelnici

Svitavy – Hokejbalisté NA Rangers ve 2. Národní hokejbalové lize – Východ další blamáž nedopustili a rozdrtili Svitavy dvouciferným rozdílem.

22.11.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Robert Štach

1. HBC Svitavy – NA Rangers 0:11 (0:4, 0:4, 0:3). Rangers nastoupili na hřišti mužstva, kde se v poslední době soupeřům snadno nevyhrává.
Jenže tentokrát se hrálo hned od úvodního hvizdu dle not hostů, kteří do utkání vlétli soustředěni a patřičně nabuzeni.
Skóre otevřel v čase 5:30 po samostatné akci Řehák – 0:1. Pak se k němu připojil na konci 12. min. Hudeček a když na počátku 15. min. přidal svou druhou zápasovou trefu Řehák, bylo to 0:3.  Třetinové skóre posunul na 0:4 hostující kapitán Kania.
V prostředním dějství se nejprve gólově prosadil Hudeček a ani ne po minutě přidal Tovtík šestý gól Rangers. Pak přišla Hajníkova chvíle, když gólově zakončil samostatnou akci – 0:7. Závěrečné slovo prostředního dějství patřilo Hudečkovi, který ve 30. min. dovršil hattrick –  0:8.
Ve třetí části se ještě v úvodní minutě trefil podruhé v zápase Hajník –  0:9. Pak si střeleckou radost mohl vychutnat, a to hned dvakrát, pouze Dudadík, který nejdříve skóre zaokrouhlil na 0:10 a v úvodu 43. min. Dudadík poslal konečný stav na 0:11 pro Rangers. V závěrečné min. byl vyloučen Junek, Biegl neinkasoval a udržel tak podruhé v sezóně čisté konto.
Branky: Hudeček 3, Řehák 2, Hajník 2, Dudadík 2, Kania, Tovtík.
Sestava NA Rangers: Biegl – Borůvka, Malík, Junek – Hajník, Kania, Hudeček, Tovtík, Řehák, Dudadík
V dalším zápase nastoupí NA Rangers zítra ve 14 hodin v dohrávce na hřišti českotřebovské rezervy.
Další výsledky: Hradec Králové B – Česká Třebová B 4:1, Letohrad B – Chlumec nad Cidlinou 0:6, Chrudim – Heřmanův Městec 8:1. (jk, mr)

Folklorní festival patří k nejvýznamnějším svého druhu v Evropě

Náchodsko - Úvodním kolem startuje o tomto víkendu fotbalový JOPECO Okresní přebor mužů.

Vlčí hlídky budou hledat vlky. Houbaři na ně narazili, aniž by chtěli

Broumovsko - Důkazy o dalším rozmnožování vlků na Broumovsku ale i v dalších částech České republiky hledá Hnutí DUHA s pomocí dobrovolníků Vlčích hlídek.

Více cyklistů je pro stát přínosnější než množství politiků

Náchodsko - Zemička, která se dá projet za tři dny na kole, nepotřebuje tolik politiků, kteří ji „spravují“. Tato myšlenka, která by určitě našla nemalé množství zastánců, se stala mottem cyklistického výletu napříč Čechami ze severu na jih.