I.HK Dvůr Králové nad Labem – HC TJ Náchod 24:19 (14:9). Hostujícímu družstvu chyběl klíčový hráč Klouček, což se také v promítlo do herního projevu Náchoda. Ten přesto až do desáté minuty držel s lídrem prvoligové tabulky krok, přesto ale byli domácí v úvodu aktivnějším týmem. Hosté jim ale několika nevynucenými chybami hodně pomohli. Od desáté minuty začal náskok domácího Dvora narůstat až na rozdíl čtyř branek, což domácí udrželi až do závěru první půle. „Během prvního poločasu jsme několikrát změnili obranný systém, bohužel obrana nefungovala tak jako v minulých zápasech,“ všiml si hostující trenér Petr Šulc.

Druhý poločas byl podle náchodského trenéra už vyrovnaný, ve 14. min. dokonce Náchodští stáhli náskok domácího týmu na rozdíl dvou branek (19:17), jenže v ten moment nedali hosté sedmičku navíc vzápětí vytvořili naprosto zbytečné tři technické chyby. Díky tomu se domácí házenkáři opět dostali do rytmu a zbytek utkání už si pohlídali.

Petr Šulc trenér Náchoda: „Dvůr měl větší vůli po vítězství, hrál s větším nasazením, my jsme naopak museli absencí Kloučka improvizovat. V utkání jsme se dopustili také velkého množství technických chyb a navíc nám ani příliš nefungovala obrana.“

Fakta – sestava a branky Náchoda: Klesl, Vaněček, Leugner 1, Zeus 6, Václavek, Balcar, Aliapulios 1, Bauer 1, Manych 3, Galba, Bílý 6, Stára, Hanuš 1. Rozhodčí: Halada, Vaník. Vyloučení: 4x2 min.: 6x2 min. ŽK: 2:3. Sedmičky: 2/2:8/6. Diváků: 300.