TJ Sokol Rokytnice – Sokol Krčín 16:20 (8:7). V úvodu utkání se střelecky třikrát prosadila hostující útočnice Lucie Hamanová a díky tomu byl v 7. min. stav 1:3. V dalším průběhu prvního poločasu se hra obou soupeřů vyrovnala. Domácí hráčky pak dokonce v závěru dokázaly skóre otočit a do šaten odcházely s jednobrankovým náskokem 8:7.

Během druhého poločasu se krčínská útočná hra výrazně zlepšila. Dvakrát se navíc hostům povedlo odskočit na rozdíl čtyř branek (12. min. 11:15 a 20. min. 14:18). Na tento náskok dokázal soupeř vždy ještě reagovat snížením na dvě branky, ale ve třetím případě byl krčínský čtyřbrankový náskok už konečný 16:20.

Ludmila a Jiří Fišerovi, trenérské duo Krčína: „Nemáme ve zvyku v článku hodnotit výkon pana rozhodčího, ale to, co v Rokytnici předvedl pan Robert Pechal, je snad pro náš sport až nedůstojné. Svým výkonem velmi kazil jinak pohledné prvoligové utkání. Mysleli jsme, že nic horšího už předvést nemůže, ale zmýlili jsme se. V zápase mužů převedl ještě horší výkon, za který  by se měl opravdu stydět a zamyslet se sám nad sebou, proč vůbec obléká dres rozhodčího."

Sestava a branky Krčína: Dušková – Macková, Chrastilová, Štefková, Nejmanová – Hamanová (8), Titlová (7), Zimlová (4), Fišerová.

Další výsledky 17. kola: Studénka – Dobruška 9:24, Modřany – Hlinsko 19:16, Tymákov – Přeštice 16:12, Příchovice – Blovice 21:15, Žatec – Chomutov 12:19. (vz)