Novoměstská rezerva naposledy nadělovala

Náchodsko - Své brány uzavřela také okresní soutěž mužů v kopané, kde své poslední utkání sezony odehráli ve velkém stylu novoměstští hráči a svému soupeři nadělili hned čtrnáct branek.

25.6.2009

Ilustrační fotoFoto: Pavel Slavíček

MFK Nové Město nad Metují „B“ - Sokol Ruprechtice 14:0 (6:0)
Fakta: sestava Nového Města: Štandera –Tupec, Jiráský, Bělobrádek - Lácha, Sklenář, Tulej - Paďour, Valášek, Králíček. Branky: P. Králíček 4, P. Sklenář 3, J. Paďour 1, A. Valášek 1, M. Tupec 1, K. Štandera 1, M. Tulej 1, M. Jiráský 1, J. Bělobrádek 1. Diváci: 20. Rozhodčí: Svoboda, Gieci.

Poslední utkání sezony byla spíše parodie na fotbal. Hosté přijeli pouze s devíti hráči do pole a tak bylo jen otázkou, kolik branek inkasují. Po prvním poločase se dalo uvažovat o populární desítce, ale postupem času bylo jasné, že kvalita mezi objema celky se rychle projeví a že to bude málo. Hosté ve druhém poločase prakticky chodili, sotva bránili a snažili se odkopnout míč co nejdál od své branky. Výsledek mohl být ještě daleko vyšší, ale domácí hráči se předháněli v zahazování vyložených gólových šancí. Zajímavostí tohoto utkání je, že všichni hráči Nového Města se zapsali do střelecké listiny. Přejeme tímto našemu „B“ týmu mnoho úspěchů v novém ročníku okresního přeboru kam postupují. (zm)

25.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Střelným prachem se na úvod šetřilo jen ve Velichovkách

Právě jsme se narodili - srpen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v srpnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Českoskalické zápasy asi nudné nebudou

Náchodsko - Úvodními zápasy vstoupily do nového ročníku fotbalové I. B třídy tři regionální týmy.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Broumov po svém sestupu zatím dost tápe

Náchodsko - Čtyřgólovou normu si pravděpodobně domluvili v sobotním programu fotbalového Krajského přeboru mužů hráči Červeného Kostelce, Jaroměře i Náchoda. Tento regionální trojlístek si totiž z hřišť soupeřů odvezl tři body za vítězství 4:0.