I. LIGA MUŽI

ČZ HBC Strakonice 1921 – HC TJ Náchod 27:26 (14:15). Do utkání vstoupili hosté vedoucím gólem, ale o chvíli později už prohrávali. Až v 8. min. se náchodští házenkáři dostali poprvé do výraznějšího vedení (3:5) a od tohoto okamžiku si hosté udržovali dvougólový náskok. Ve 13. min. se Náchodu dokonce podařilo odskočit na 5:9, o tři minuty později to bylo 6:11 a o další minutu déle 7:12. V tento moment ale domácí vstřelili čtyři branky za sebou. Až pak se dokázal opět prosadit Náchod. V samém závěru první půle neproměnili hosté sedmimetrový hod a vzápětí inkasovali gól na poločasových 14:15. „Pro nás to byla hodně nepříjemná situace, protože místo toho, abychom vedli o tři branky, tak jsme vedli jen o gól," popsal závěr první půle náchodský trenér Petr Šulc.
„V první půli jsme hráli dobře v obraně, prosazovali jsme se v rychlém útoku, i po nacvičených kombinacích. Domácí jsme dostali pod tlak, jenomže jsme nedokázali dvakrát za sebou udržet pětibrankový náskok," shrnul první poločas náchodský trenér.
Ve druhé půlhodině odešla Náchodu obrana, což byl klíčový moment celého duelu. „Hráli jsme výrazně nedůrazně  a prakticky vůbec jsme neatakovali střelbu soupeře z dálky," všiml si trenér Šulc. I přesto jeho svěřenci drželi mírné vedení, to ale trvalo jen do 13. minuty. Krátce poté už Náchod prohrával o gól a ve zbytku utkání stále jen dotahoval. V dramatickém závěru Náchodští z devítky vyrovnali na 26:26, jenže vzápětí neubránili závěrečnou akci domácích a inkasovali na konečných 27:26.
Petr Šulc, trenér Náchoda: „Utkání nebylo vůbec hezké, spíš to byl oboustranně urputný boj ve velmi dobré divácké atmosféře. My jsme si to utkání prohráli tím, že jsme ve druhé půli byli nedůrazní v obraně."
Fakta – sestava a branky: Vaněček, Kocián, Hubka, Hrachový 1, Zetek, Hlaváček 2, Osoba 4, Nosil 3, Cvejn 2, Resl 5, Klouček 3, Vítek 1, Freiberg 2, Černý 3. Rozhodčí: Haramul, Točík. ŽK: 3:2. Vyloučení: 1x 2 min.:5x 2 min. Sedmičky: 3/2:4/3. Diváci: 240.
Další výsledky 8. kola: Dukla Praha B – Litovel 30:28, Bystřice pod Hostýnem – Dvůr Králové 20:21, Bohunice – Nové Veselí 21:20, Karviná B – Louny 37:25, Jičín B – Chodov 25:30.

I. LIGA STARŠÍHO DOROSTU

KH Kopřivnice – HC TJ Náchod 44:26 (23:11). Fakta – sestava a branky Náchoda: Cvejn, Kosinka 5, Paclík 3, Janeba 1, Metelka 4, Tyler 2, Neumann 4, Beránek, Bonaventura 1, Pich 6. Rozhodčí: Friedel, Paululik. ŽK: 3:2. Vyloučení: 1x 2 min.: 6x 2 min. Sedmičky: 2:0. Diváci: 50.
Další výsledky: Jičín – Lovosice 25:28, Dukla Praha – Ostrava 41:19, Frýdek-Místek – KP Brno 31:18, Zubří – Nové Veselí 35:25, Karviná – Talent Plzeň 25:30.

I. LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

HK Baník Most – HC TJ Náchod 14:17 (8:7). Fakta – sestava a branky Náchoda: Poláček, Roztočil 1, Metelka 10, Vodák, Tryzna 2, Cvejn, Štajnrt, Mach 1, Úradníček 3, Malínský. Rozhodčí: Fogl, Lízl. ŽK: 2:2. Vyloučení: 6x 2 min.:5x 2 min. Sedmičky: 3:1. Diváci: 49.
Další výsledky: Liberec – Dvůr Králové 27:31, Bělá pod Bezdězem – Louny 19:29, Pardubice – Vršovice 41:31, České Budějovice – Třeboň 22:16. (mr)

1. Dvůr Králové      7     7    0    0     254:156      14
2. Louny                7     6     0     1     233:164     12
3. Plzeň B               7     6     0     1     217:186     12
4. Pardubice           7     5     0     2     239:200     10
5. Třeboň               8     4     0     4     186:233     8
6. Most                  7     3     0     4     150:151     6
7. Č. Budějovice     8     3     0     5     205:212     6
8. Liberec               7     2     1     4     176:188     5