I. LIGA MUŽŮ

HCB OKD Karviná B – HC TJ Náchod 34:27 (15:13). První poločas byl vyrovnaný. Hosté měli velmi dobrý vstup do utkání a po čtyřech minutách vedl Náchod 3:0. I v dalším průběhu si hosté udržovali náskok jednoho až dvou gólů, to trvalo až zhruba do 20. minuty prvního poločasu. To se skóre otočilo ve prospěch domácích, ale i přesto byl Náchod stále v kontaktu. „Hráli jsme solidně, proměňovali jsme vyložené šance, ale už nyní nám dělalo problémy ubránit střelbu domácího Užeka, který se po celé utkání prezentoval velmi dobrým výkonem," vrací se k rozhodujícím momentům zápasu hostující trenér Petr Šulc.

Začátek druhé části hry byl ze strany Náchoda velmi špatný. Během deseti minut inkasovali hosté šest branek, na které dokázali odpovědět pouze jednou přesnou trefou. „Domácí díky tomu výrazně odskočili a naše hra se začala sesypávat. Nevěděli jsme si vůbec rady se střelbou z dálky, kupili jsme chyby v obraně i v útoku a naše hra upadala až do konce utkání," smutně konstatoval hostující trenér.

Fakta – sestava a branky Náchoda: Vaněček, Kaválek, Hrachový 2, Osoba 4, Vaněk 4, Černý 3, Stára 1, Lojda, Resl 1, Freiberg 6, Pich 6. Rozhodčí: Kosa, Švidernoch, delegát Nesvadba. ŽK: 2:3. Vyloučení: 5x 2 min.:4x 2 min. Sedmičky: 4/4:3/2. Diváci: 70.

Další výsledky 13. kola: Bohunice – Nové Veselí 26:25, Strakonice – Bystřice pod Hostýnem 34:31, Chodov – Olomouc 37:14, Dvůr Králové – Talent Plzeň B 24:24, Kopřivnice – Jičín B 42:29.

II. LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Výsledky 12. kola: Sezimovo Ústí – Náchod odloženo, Strakonice – Košutka 35:26, Dvůr Králové – Dolní Cerekev 26:15, Úvaly – Jablonec 26:15, Č. Budějovice – Třeboň odloženo.

11. Sezi. Ústí 10 1 0 9 230 : 318 2

Výsledky 13. kola: Šťáhlavy – Náchod odloženo, Kutná Hora – Louny 31:29, Ledeč n. Sáz. – Bělá p. Bezd. odloženo, Most – Loko Vršovice 34:18, Liberec – Pardubice 41:46. (mr)

1. Most 13 12 0 1 417:270 24
2. Pardubice 13 11 0 2 465:362 22
3. Louny 13 10 0 3 417:281 20
4. Kutná Hora 13 9 0 4 379:333 18
5. Šťáhlavy 12 7 1 4 364:309 15
6. Bělá p. B. 12 6 1 5 287:263 13
7. Liberec 13 6 0 7 429:372 12
8. Náchod 12 5 0 7 293:315 10