I. LIGA MUŽI

Sokol  Nové Veselí – HC TJ Náchod 26:27 (12:14). Náchod k utkání odjížděl s nelichotivou bilancí, vždyť za poslední tři roky nedokázal v mistrovském utkání urvat proti Novému Veselí ani bod.
A že by tento trend mohl pokračovat, naznačil už úvod utkání. V 7. min. domácí vedli už 4:1 a hosté se trápili. Nedařila se jim kombinace a dobře nefungovala ani obranná činnost. I přesto se dařilo hostům držet na dostřel, stále prohrávali o dvě až tři branky a to až do 14. min., kdy srovnali na 7:7. V tom okamžiku domácí přestali hrát dostatečně soustředěně a hosté si od této chvíle udržovali jednogólové vedení. Mezi 20. a 23. min. vstřelil Náchod čtyři branky za sebou a dostal se do vedení o tři góly. Závěr první půle však Náchodu úplně nevyšel, o tři branky vedl ještě dvě minuty před koncem poločasu a zatímco se domácím podařilo zkorigovat, hosté už gól nedali.
Začátek druhé půle opět patřil Novému Veselí, i přesto si Náchod udržoval průběžné jednobrankové vedení. V 7. min. druhé části se hosté opět rozjeli, odskočili na rozdíl tří branek a toto vedení udržovali až do 26. min., kdy domácí po time-outu dostali Náchod pod tlak. Ten vyústil ve snížení na jednu trefu. Náchod stačil dát ještě sedmadvacátý gól a v hektickém závěru už Nové Veselí kontrovalo pouze snížením na konečných 26:27.
Petr Šulc, trenér Náchoda: „Z naší strany tam byla obrovská bojovnost a velmi dobré momenty jsme měli také v obranné fázi. To byly podle mě základní stavební kameny našeho vítězství."
Fakta – sestava a branky Náchoda: Vaněček, Kocián, Hrachový 4, Zetek, Hlaváček, Osoba 2, Nosil, Hubka, Cvejn 2, Klouček 10, Resl 2, Freiberg 5, Pich, Černý 2. Rozhodčí: Čapek, Veselý. ŽK: 2:3. Vyloučení: 1x 2 min.: 3x 2 min. Sedmičky: 4/2:6/5. Diváci: 280.
Další výsledky 7. kola: Dvůr Králové – Karviná B 33:25, Litovel –  Jičín B 33:25, Bystřice p. Host. – Strakonice 27:27, Louny – Dukla Praha B 31:31, Chodov – Bohunice 15:20.

I. LIGA STARŠÍHO DOROSTU

Sokol Nové Veselí – HC TJ Náchod 41:23 (20:8). Fakta – sestava a branky Náchoda: Cvejn, Stára 7, Hynek, Paclík 1, Janeba, Metelka, Tyler, Neumann 6, Bonaventura 3, Pich 3, Malínský. Rozhodčí: Čapek, Veselý. ŽK: 2:1. Vyloučení: 3x 2 min.: 4x 2 min. Sedmičky: 3:3. Diváci: 80.
Další výsledky 7. kola: KP Brno – Karviná 25:24, Ostrava – Jičín 27:32, Frýdek-Místek – Kopřivnice 25:35, Plzeň – Dukla 36:33, Lovosice – Zubří 27:28.

II. LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

TJ Jiskra Třeboň – HC TJ Náchod 26:23 (12:9). Fakta – sestava a branky Náchoda: Poláček, Roztočil 2, Metelka 10, Štok 6, Baldrych 1, Tryzna, Cvejn 1, Štajnrt 1, Mach 2, Úradníček, Malínský. Rozhodčí: Hladký, Kapoun. ŽK: 3:1. Vyloučení: 5x 2 min.:2x 2 min. Sedmičky: 1:3. Diváci: 25.
Další výsledky 7. kola: Liberec – Most 17:21, Talent Plzeň B – Č. Budějovice 33:25, Dvůr Králové – Bělá p. Bezd. 33:16, Louny – Pardubice 33:28. (mr)

1. Dvůr Králové         6     6     0     0     223:129     12
2. Plzeň B                  7     6     0     1     217:186     12
3. Louny                   6     5     0     1     204:145     10
4. Pardubice              6     4     0     2     198:169     8
5. Třeboň                  7     4     0     3     170:211     8
6. Most                      6     3     0     3     136:134     6
7. Liberec                  6     2     1     3     149:157     5
8. Č. Buděj.               7     2     0     5     183:196     4