Půlmaraton si podmanil Polák

Hronov – Vítězi Česko-polského půlmaratonu, který se běžel z Hronova přes Žďárky, Malou Čermnou do polské Kudowy Zdroj a zpět, vyhráli v mužské kategorii Polák Benjamin Buszewsk a mezi ženami pak Eva Vítová.

25.5.2013

ČESKO-POLSKÝ půlmaraton přiláká na startovní čáru do Hronova rok od roku větší počet vytrvalců.Foto: Deník/Jiří Mach

„Běželo se mi dobře. Trať byla pěkná, já mám takovéto kopcovité rád, je to lepší než běhat po rovině," vykládal v cíli vítězný Polák. Nejrychlejší žena neprožila úplně ideální závod, přesto v něm nenašla přemožitelku. „Vzhledem k tomu, že jsem běžela po delší pauze, tak jsem měla na trati i dvě malé krize a myslela jsem, že to nerozdýchám, ale nakonec to bylo dobré," říkala v cíli spokojená Eva Vítová, která tento závod brala spíše jako zkušební. „S výsledkem jsem velice spokojená, trať byla také dobrá a počasí akorát," dodala spokojená vítězka.
Z výsledkových listin
Muži: 1. Benjamin Buszewsk (1:22:15); 2. Andrzej Lota (1:23:35); 3. Tomáš Hudcovic (1:23:47); 4. Kryzstof Janowski (1:26:19); 5. Slawomir Koslicinski (1:26:49). Ženy: 1. Eva Vítová (1:27:14); 2. Lenka Hanušová (1:29:38); 3. Barbara Sobczyk (1:31:16); 4. Marika Kawiorska (1:32:58); 5. Klára Přibylová (1:35:46). (jim, mr)

25.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Naši prvňáci

Ve středu představíme prvňáky ze ZŠ Česká Čermná a ZŠ Černčice

Přebral, nemohl chodit a tak odpočíval na chodníku

Špatné terény nepustily do hry hned osm celků

Náchodsko - Víkendové kolo fotbalového Jopeco Okresního přeboru mužů nabídlo jen tři odehraná utkání. Další čtyři zápasy byly kvůli nezpůsobilým terénům odloženy.