Sokol Krčín – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 17:17 (11:9). Vstup do zápasu vyšel domácím na jedničku, když v 6. min. Krčín vedl 4:0 a ve 20. min. 9:4. Pak však přišel výpadek v ofenzivě, což hostující hráčky využily k poločasovému snížení na 11:9.

Do druhého poločasu vstupovaly domácí hráčky s cílem odčinit špatný konec první půle. To se jim ale vůbec nedaří, soupeř je dál přehrává v útoku a navíc své výpady i přesně zakončuje. Domácí hráčky naopak měly v těchto fázích zápasu stále více práce s překonáním hostující obrany. V 9. min. se hostující házenkářky ujímají vedení a poté začíná přetahovaná. Hráčky Staré Vsi ve 29. min. srovnaly na 17:17, což bylo i konečné skóre. „Zápas nás nezastihl v úplně nejlepší formě, do dalších zápasů je potřeba zlepšit hru celého týmu," věděl po utkání domácí trenér Kamil Zimla.

Sestava a branky Krčína: Šefcová – Štefková, Macková, Pavlíková, Žižková – Hamanová (5), Kotlářová (5), Rydlová (3), Koudelková (2), Šimánková (2), Hronovská.

Sokol Krčín – HK Hlinsko 16:13 (8:8). O den později hostil Krčín dalšího soupeře ze spodních pater tabulky.

A cíl byl jediný – vítězství.

Krčín opět vstoupil do utkání velmi dobře a rychle se ujal vedení 5:2 a následně i 6:3. Poté však znovu přišel tradiční střelecký výpadek, který měl za následek srovnání stavu v 17. min. na 6:6. Krize Krčína však nebrala konce, stále se trápil v koncovce, takže hostující hráčky odskočily na 6:8. Poté se ale naštěstí pro domácí zadrhly v útoku také hráčky Hlinska, Krčín se naopak po hluché čtvrt hodině opět prosadil a do poločasu dokázal stav aspoň srovnat na 8:8.

Od první minuty druhé půle byl zápas velmi vyrovnaný, na soupeřovu branku dokázal Krčín vždy hned odpovědět, takže se skóre přelévalo ze strany na stranu. V 17. min. šel Krčín do vedení 12:11 a začínal zápas otáčet ve svůj prospěch. Ve 21. min. už Krčín vedl 14:11 a vzápětí 15:11. Tato pasáž utkání se ukázala jako rozhodující pro celý vývoj. Soupeř už v závěru jen kosmeticky upravil skóre na konečných 16:13.

„I když jsme se nevyvarovali spousty chyb, je potřeba družstvo pochválit hlavně za druhý poločas a za bojovnost v celém utkání," ocenil své svěřenkyně trenér Zimla.

K posledním dvěma podzimním utkáním zajíždějí krčínské ženy do západních Čech na hřiště Příchovic a Přeštic.

Sestava a branky Krčína: Šefcová – Štefková, Macková, Žižková, Pavlíková, Rydlová, Horáková – Kotlárová (6), Rydlová (3), Šimánková (3), Koudelková (3), Hamanová (1), Hronovská.

Další výsledky: Přeštice – Tymákov 16:25, Příchovice – Žatec 28:21, Dobruška – Stará Ves n. O. 23:10. (dop, mr)