VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Do čela se vyšvihl Mirek Ducháč

Hradec Králové – Vítězem druhého kola se stal díky 17 bodům a dobře tipnuté Supertrefě MAREK MENC z Dolní Branné (HK0255). Úspěšného tipéra žádáme, aby se ozval Deníku na telefon  724 717 854.

8.1.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Štefan Haragal

NHL (1. – 6. místo)
HK0070    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    17    19
HK0329    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    14    19
HK0095    Romana Skrbková, Brdo    14    19
HK0098    František Lachman, Jičín    11    19
HK0094    Lukáš Skrbek, Brdo    11    19
HK0102    Vlastimil Svoboda, Milíčeves    11    19

KHL (7. – 30. místo)
HK0044    Oldřich Lelek, Hronov    17    16
HK0043    Vlasta Lelková, Hronov    17    16
HK0255    Marek Menc, Dolní Branná    17    16
HK0337    Bohumil Beneš, Hronov    14    16
HK0133    Petr Cílek, HK    14    16
HK0285    Pavel Holý, Trutnov    14    16
HK0183    Michal Chlad, Kosičky    14    16
HK0231    Vladislav Kuchař, Rychnov    14    16
HK0316    Lukáš Matura, Libštát    14    16
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov    14    16
HK0147    Michal Tvrdek, HK    14    16
HK0125    Miroslav Buřič ml., Chlumec    11    16
HK0143    Ladislav Havránek, HK    11    16
HK0232    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    11    16
HK0223    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    11    16
HK0314    Zdeněk Matura st., Libštát    11    16
HK0254    Petr Reguli, Vrchlabí    11    16
HK0245    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    11    16
HK0295    Vítězslav Schfránek, Radvanice    11    16
HK0085    Vlastimil Sudek, Libuň    11    16
HK0035    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    11    16
HK0146    David Havránek, HK    8    16
HK0321    Soňa Kábrtová, Trutnov    8    16
HK0336    Jiří Pelák, Dvůr Králové    8    16

EXTRALIGA (31. – 86. místo)
HK0366    Zuzana Semeniuková, Dvůr Králové    14    14
HK0054    Jiří Krista, Hronov    14    13
HK0286    Tomáš Kruliš, Trutnov    14    13
HK0222    Daniela Ludvíková, Rychnov    14    13
HK0104    Dagmar Poláková, Jičín    14    13
HK0294    Jaroslav Birke, Trutnov    11    13
HK0135    Monika Cílková, HK    11    13
HK0192    Alois Dejl, Jičín    11    13
HK0229    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    11    13
HK0121    Vojta Doležal, Chlumec    11    13
HK0093    Otakar Fendrych, Brdo    11    13
HK0097    Helena Fendrychová, Brdo    11    13
HK0017    Olga Gronová, Dvůr Králové    11    13
HK0309    Václav Herout, Trutnov    11    13
HK0310    Leoš Herout, Trutnov    11    13
HK0031    Petr Hofman, N. Město n. M.    11    13
HK0303    Lenka Hurtová, Trutnov    11    13
HK0105    Roman Hýsek, HK    11    13
HK0160    Petr Koza, HK    11    13
HK0161    Jana Kozová, HK    11    13
HK0170    Vojtěch Kříž, Převýšov    11    13
HK0283    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    11    13
HK0315    Zdeněk Matura ml., Libštát    11    13
HK0219    Martin Sosna, Dobruška    11    13
HK0024    Jan Šolc, Machov    11    13
HK0332    Milada Šrůtová, Dvůr Králové    11    13
HK0136    Jan Štembera, HK    11    13
HK0137    Jitka Štemberová, HK    11    13
HK0173    Stanislav Vízek, N. Bydžov    11    13
HK0301    Dana Zábojníková, Trutnov    11    13
HK0114    Pavel Zásada, N. Bydžov    11    13
HK0251    Jan Zirm, Vrchlabí    11    13
HK0326    Karel Havelka, Trutnov    8    13
HK0013    Gisela Hlavatá, Náchod    8    13
HK0029    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    8    13
HK0096    Helena Skrbková, Brdo    8    13
HK0058    Augustin Šála, Police n. Met.    8    13
HK0023    Petr Šolc, Machov    8    13
HK0144    Zdena Havránková, HK    5    13
HK0213    Milan Koty, České Meziříčí    5    13
HK0171    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    13
HK0091    František Vycpálek, Milíčeves    5    13
HK0262    Radek Tauchmann, Dolní Branná    2    13
HK0376    Filip Firbacher, Chlumec    11    11
HK0377    Ladislav Firbacher, Chlumec    11    11
HK0358    Jiří Holý, N. Bydžov    11    11
HK0363    Roman Izák, Opočno    11    11
HK0379    Zdeněk Kostka, HK    11    11
HK0365    Pavel Marek, Rychnov    11    11
HK0356    Renata Munzarová, Praha    11    11
HK0374    Kateřina Přibylová, HK    11    11
HK0357    Pavel Purma, Sloupno    11    11
HK0361    Pavel Vítek, Náchod    11    11
HK0253    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    0    11
HK0279    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    0    11
HK0264    Vlasta Suková, Dolní Branná    0    11

I. LIGA (87. – 217. místo)
HK0076    Martin Dejl, Louny    14    10
HK0073    Iveta Dejlová, Jičín    14    10
HK0083    Václav Kameník, Jičín    14    10
HK0221    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    14    10
HK0248    Jana Vaněčková, Houdkovice    14    10
HK0129    Miloslav Bednařík, HK    11    10
HK0040    Milan Bitnar, Hronov    11    10
HK0134    Martin Cílek, HK    11    10
HK0082    Helena Dejlová, Jičín    11    10
HK0080    Lenka Dejlová, Louny    11    10
HK0228    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    11    10
HK0123    Aleš Doležal, Chlumec    11    10
HK0041    Zdeněk Frýba, Hronov    11    10
HK0177    Vlastimil Gabriel, Vinary    11    10
HK0218    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    11    10
HK0156    Aleš Hojer, HK    11    10
HK0288    Marie Holá, Trutnov    11    10
HK0214    Juraj Jirásek, Sněžné    11    10
HK0282    Erich Kamitz II, Chvaleč    11    10
HK0186    Štefan Kotek, Prasek    11    10
HK0267    Věra Kubáňková, Dolní Branná    11    10
HK0004    Jaroslav Kuchař, Náchod    11    10
HK0112    Bohuš Nosek, Kvasiny    11    10
HK0201    Jiří Pípa, N. Bydžov    11    10
HK0331    Jindřich Pitro, Dvůr Králové    11    10
HK0271    Jiří Sacher, Podhůří    11    10
HK0240    Roman Žák, HK    11    10
HK0293    Marek Birke, Trutnov    8    10
HK0216    Petr Buryan, Opočno    8    10
HK0055    Jaroslav Čálek, Police n. Met.    8    10
HK0086    Oldřich Čapek, Jičín    8    10
HK0015    Vladimír Čejp, Náchod    8    10
HK0005    Šárka Dušková, Broumov    8    10
HK0078    Tereza Halčáková, Osenice    8    10
HK0334    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    8    10
HK0284    Ladislav Köszegi, Trutnov    8    10
HK0339    Radka Kubečková, Hronov    8    10
HK0187    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    10
HK0266    Miloslav Nykl, Dolní Branná    8    10
HK0189    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    8    10
HK0273    Alfréd Sacher, Dolní Branná    8    10
HK0277    Robert Sůra, Dolní Branná    8    10
HK0138    Miroslav Špaček, Vlčkovice    8    10
HK0140    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    8    10
HK0145    Nikola Tvrdková, HK    8    10
HK0300    Jiří Zábojník, Trutnov    8    10
HK0178    Marcel Gabriel, Vinary    5    10
HK0157    Martin Izák, Jaroměř    5    10
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    5    10
HK0313    Ludmila Maturová, Libštát    5    10
HK0302    Milena Püschelová, Trutnov    5    10
HK0276    Petr Sůra, Dolní Branná    5    10
HK0100    Pavel Svoboda, Miíčeves    5    10
HK0247    Václav Vaněček st., Houdkovice    5    10
HK0225    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    10
HK0244    Jaroslav Sehnoutka st., HK    2    10
HK0375    Monika Hádková, HK    8    8
HK0378    Iva Hlaváčová, Chlumec    8    8
HK0367    Miloslav Kozák, HK    8    8
HK0354    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    8    8
HK0359    Josef Nevrlý, N. Bydžov    8    8
HK0382    Martin Püschel, Žacléř    8    8
HK0370    Bohumil Rulf, HK    8    8
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    0    8
HK0109    Jan Hanuš, HK    11    7
HK0198    Josef Hybner, Poděbrady    11    7
HK0084    Jaromír Jelínek, Jičín    11    7
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov    11    7
HK0287    Romana Krulišová, Trutnov    11    7
HK0197    Josef Pozler, Podoliby    11    7
HK0009    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    11    7
HK0311    Petr Slezák, Dvůr Králové    11    7
HK0068    Jakub Svatoš, Zlíčko    11    7
HK0067    Radek Svatoš, Zlíčko    11    7
HK0127    Hana Bílková st., Libčany    8    7
HK0196    Milan Čapek, Podoliby    8    7
HK0168    Milan Dušek, Týniště    8    7
HK0159    Ivan Dušek, HK    8    7
HK0217    Vladimír Gutler, Dobruška    8    7
HK0111    Jaroslav Hanuš, HK    8    7
HK0032    Zdena Hofmanová, Černčice    8    7
HK0320    Naďa Hůková, Trutnov    8    7
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov    8    7
HK0184    Renata Chladová, Kosičky    8    7
HK0306    Zdeněk Jón, Trutnov    8    7
HK0307    Otakar Jón, Trutnov    8    7
HK0072    Miroslav Kracík, Jičín    8    7
HK0169    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    7
HK0270    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    8    7
HK0338    Michal Kubeček, Hronov    8    7
HK0165    Jan Kulhánek, HK    8    7
HK0025    Petra Nováková, Machov    8    7
HK0200    Jaroslav Novotný, Podoliby    8    7
HK0194    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    7
HK0327    Zdena Pivková, Trutnov    8    7
HK0190    Maruška Plodrová, Zdechovice    8    7
HK0202    Olina Pozlerová, Podoliby    8    7
HK0064    Jan Runštuk, V. Jesenice    8    7
HK0022    Vítězslav Šolc, Machov    8    7
HK0172    Milan Štěrba, Chlumec    8    7
HK0210    Jaroslav Beránek, Rychnov    5    7
HK0046    Josef Čepelka, Velké Poříčí    5    7
HK0148    Petr Izák, HK    5    7
HK0233    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    5    7
HK0088    Ondřej Jón, Chomutice    5    7
HK0191    Zlata Joštová, Zdechovice    5    7
HK0322    Karel Kábrt, Trutnov    5    7
HK0281    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    5    7
HK0195    Antonie Kotková, Prasek    5    7
HK0113    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    7
HK0016    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    5    7
HK0063    Jiří Soukup, Česká Skalice    5    7
HK0278    Milan Sůra, Dolní Branná    5    7
HK0275    Jan Sůra, Dolní Branná    5    7
HK0099    Vojtěch Svoboda, Milíčeves    5    7
HK0149    Jana Štanderová, Librantice    5    7
HK0205    Jiří Kotfald, Týniště    2    7
HK0312    Ondřej Matura, Libštát    2    7
HK0150    Martina Krejcarová, Librantice    -1    7
HK0341    Gustav Deutsch, Hradec Králové    5    5
HK0364    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    5
HK0346    Josef Jakubec, Náchod    5    5
HK0349    Milan Jakubec, Náchod    5    5
HK0348    Jan Jakubec, Náchod    5    5
HK0383    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    5    5
HK0360    Vlastimil Kout, N. Bydžov    5    5
HK0353    Michal Lokvenc ml., V. Poříčí    5    5
HK0352    Marek Lokvenc ml., V. Poříčí    5    5
HK0355    Oldřich Matys, N. Bydžov    5    5
HK0347    Aneta Nyčová, Náchod    5    5
HK0373    Lenka Přibylová, HK    5    5

II. LIGA (218. – 307. místo)
HK0069    Jana Svatošová, Zlíčko    14    4
HK0235    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    11    4
HK0081    Alois Dejl, Jičín    11    4
HK0075    Zdeněk Munzar, Podoliby    11    4
HK0226    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    8    4
HK0340    Hana Benešová, Hronov    8    4
HK0118    Milada Bílková, Praskačka    8    4
HK0324    Gert Böhnisch, Mladé Buky    8    4
HK0116    Miroslav Buřič st., Chlumec    8    4
HK0042    Tomáš Hašpl, Velké Poříčí    8    4
HK0033    Josef Hofman, Černčice    8    4
HK0199    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    4
HK0087    Pavlína Jónová, Chomutice    8    4
HK0167    Karel Kindl, Třebechovice    8    4
HK0018    Miloš Kubík, Hronov    8    4
HK0036    Jaromír Líska, N. Město n. M.    8    4
HK0142    Jiří Pešek, HK    8    4
HK0162    Karel Přibyl, HK    8    4
HK0304    Klaus Püschel, Trutnov    8    4
HK0207    Jaroslav Suchánek, Choceň    8    4
HK0209    Jaroslav Suchánek, Potštejn    8    4
HK0220    Miloš Šenkýř, Dobruška    8    4
HK0071    Jiří Zima, Zlíčko    8    4
HK0131    František Bartoška, HK    5    4
HK0128    Hana Bílková ml., Libčany    5    4
HK0090    Pavel Bodlák, Kopidlno    5    4
HK0323    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    5    4
HK0050    Josef Čermák, Velké Poříčí    5    4
HK0048    Karel Černohorský, Velké Poříčí    5    4
HK0053    Ivoš Dius, Velké Poříčí    5    4
HK0174    Eduard Důbrava, Petrovice u NB    5    4
HK0236    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    4
HK0049    Josef Fuchs, Velké Poříčí    5    4
HK0110    Jaroslav Hanuš st., HK    5    4
HK0308    Michal Herout, Trutnov    5    4
HK0014    Sabina Hlavatá, Meziměstí    5    4
HK0002    Jana Klicperová, Otovice    5    4
HK0092    Josef Kotnik, Chyjice    5    4
HK0330    Jaromír Kött, Dvůr Králové    5    4
HK0045    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    5    4
HK0227    Aleš Kupka, Čánka    5    4
HK0047    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    5    4
HK0030    Radka Novotná, Černčice    5    4
HK0193    Květoslava Pípová, N. Bydžov    5    4
HK0103    František Polák, Jičín    5    4
HK0066    Silvestr Polomský, Česká Skalice    5    4
HK0010    Roman Rainet, V. Poříčí    5    4
HK0012    Eva Rainetová, V. Poříčí    5    4
HK0224    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    5    4
HK0065    David Runštuk, V. Jesenice    5    4
HK0246    Marcela Sehnoutková, HK    5    4
HK0039    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    5    4
HK0062    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    5    4
HK0297    Marta Suchá, Radvanice    5    4
HK0265    Zdena Sůrová, Dolní Branná    5    4
HK0211    Bohuslav Šolín, Val    5    4
HK0180    Josef Taichman, Prasek    5    4
HK0249    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    5    4
HK0155    Jindřich Vondráček, Třebechovice    5    4
HK0037    Ladislav Zástava, Hronov    5    4
HK0052    Hana Zvoníčková, Velké Poříčí    5    4
HK0158    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    4
HK0011    Petra Hájková, Olešnice    2    4
HK0074    Jan Halčák, Jičín    2    4
HK0077    Kateřina Halčáková, Jičín    2    4
HK0185    Luboš Chlad, Kosičky    2    4
HK0204    Monika Kotfaldová, Týniště    2    4
HK0176    Michal Přibyl, Borohrádek    2    4
HK0272    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    2    4
HK0153    Radek Sejtko, HK    2    4
HK0296    Jan Suchý, Radvanice    2    4
HK0350    Renata Hrubá, V. Poříčí    2    2
HK0371    Martin Košnár, HK    2    2
HK0369    Michal Kozák, HK    2    2
HK0368    Miloslava Kozáková, HK    2    2
HK0351    Michal Lokvenc, V. Poříčí    2    2
HK0362    Pavel Vítek ml., Náchod    2    2
HK0299    Jaroslav Čížek, Dubenec    0    2
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    0    2
HK0298    Lenka Hubková, Pardubice    0    2
HK0258    Jana Jirková, Dolní Branná    0    2
HK0380    Jan Kolář, Broumov    0    2
HK0252    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    0    2
HK0230    Pavel Konvalinka, Vamberk    0    2
HK0345    Roman Machač, HK    0    2
HK0061    Josef Matha, Červ. Kostelec    0    2
HK0260    Vlastimil Pirman, Dolní Branná    0    2
HK0256    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    0    2
HK0238    Alena Sejtková, HK    0    2
HK0263    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    0    2

KRAJSKÁ LIGA (308. – 359. místo)
HK0292    Josef Pich, Trutnov    8    1
HK0154    Vladimír Šťastný, HK    8    1
HK0056    Jaroslav Valchař st., Police n. Met.    8    1
HK0117    Jan Bílek, Praskačka    5    1
HK0124    Marie Buřičová, Chlumec    5    1
HK0274    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    5    1
HK0325    Jaroslav Hůlek, Trutnov    5    1
HK0007    Josef Kotyška, Nový Hrádek    5    1
HK0268    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    5    1
HK0164    Tomáš Kulhánek, HK    5    1
HK0051    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    5    1
HK0291    Eva Pichová, Trutnov    5    1
HK0034    Lenka Rýdlová, Náchod    5    1
HK0028    Aneta Rýdlová, Náchod    5    1
HK0188    Naďa Zimová, Prasek    5    1
HK0139    Pavel Žák, Předměřice    5    1
HK0242    Monika Žáková, HK    5    1
HK0119    Jan Bílek, Urbanice    2    1
HK0234    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    2    1
HK0280    Erich Kamitz, Trutnov    2    1
HK0269    Libor Kubáněk, Dolní Branná    2    1
HK0038    Petr Kylar, Starkoč    2    1
HK0003    Monika Prokešová, Náchod    2    1
HK0057    Markéta Valchařová, Police n. Met.    2    1
HK0318    Tomáš Vrbecký, Trutnov    2    1
HK0317    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    2    1
HK0243    Kamil Žák, HK    2    1
HK0182    Radek Chlad, Kosičky    -1    1
HK0343    Richard Ducháč, Úpice    0    -1
HK0006    Miroslav Hurdálek, Náchod    0    -1
HK0259    Jana Kotyková, Dolní Branná    0    -1
HK0212    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    0    -1
HK0132    Milan Lacina, N. Bydžov    0    -1
HK0344    Daniel Machač, HK    0    -1
HK0257    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    0    -1
HK0237    Zdeněk Sejtko, HK    0    -1
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice    0    -1
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice    0    -1
HK0381    Jindřivh Rylich, Vrchlabí    -1    -1
HK0208    Josefa Suchánková, Potštejn    8    -2
HK0166    Jaroslav Novotný, HK    5    -2
HK0126    Jiří Bílek, Libčany    2    -2
HK0008    Ota Klicpera, Otovice    2    -2
HK0026    Miroslav Pácalt, Kramolna    2    -2
HK0027    Vlasta Pácaltová, Kramolna    2    -2
HK0101    Miluše Svobodová, Milíčeves    2    -2
HK0250    Václav Vaněček ml., Houdkovice    2    -2
HK0241    Kamila Žáková, HK    2    -2
HK0335    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    -1    -2
HK0333    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    -1    -2
HK0181    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    -2
HK0151    Milan Toušek, Týniště    -4    -2

LIGA AMATÉRŮ (360. – 382. místo)
HK0261    Libor Čvančara, Dolní Branná    0    -4
HK0290    Zdeněk Korčák, Trutnov    0    -4
HK0059    Marek Matha, Červ. Kostelec    0    -4
HK0239    Pavlína Sejtková, HK    0    -4
HK0372    Zuzana Pácaltová, Jičín    -4    -4
HK0115    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    -5
HK0152    Petr Jedlička, HK    2    -5
HK0179    Martin Taichman, Prasek    2    -5
HK0079    Tereza Ozdinová, Osenice    -1    -5
HK0130    Věra Bartošková, HK    -4    -5
HK0215    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    0    -7
HK0342    Pavel Kejzlar st., Úpice    0    -7
HK0060    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    0    -7
HK0289    Jiří Novotný, Trutnov    0    -7
HK0305    Kurt Püschel, Žacléř    0    -7
HK0163    Vladimír Racek, HK    0    -7
HK0206    Lukáš Spáčil, Ostrava    0    -7
HK0106    Václav Tarantík ml., Smiřice    0    -7
HK0120    Richard Bílek, Urbanice    -1    -8
HK0089    Miloš Jón, Chomutice    -1    -8
HK0203    Leoš Truhlař, HK    -1    -8
HK0122    Petra Doležalová, Chlumec    11    -9
HK0175    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -7    -11

Výsledky zápasů 2. kola Zimní Tip ligy
1. Mountfield Hradec Králové – PSG Zlín                                        1:2 (2)
2. HC Škoda Plzeň – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice                    2:1 (1)
3. HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno                                    4:1 (1)
4. HC Verva Litvínov – HC Kometa Brno                                        4:1 (1)
5. BK Mladá Boleslav – HC Olomouc                                               2:1 (1)
6. HC Benátky nad Jizerou – SK Horácká Slavia Třebíč                   1:3 (2)
7. HC AZ Havířov 2010 – HC Stadion Litoměřice                            3:1 (1)
8. HC Jaroměř – TJ Spartak Nové Město nad Metují                      5:1 (1)
9. HC Jičín – HC Náchod                                                                1:5 (2)
10. HC Dvůr Králové nad Labem – SK HC Opočno                         5:3 (1)

Supertrefa (celkový počet vstřelených branek ve výše uvedených zápasech): 47

Autor: Redakce

8.1.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jan Pirk.

Kardiochirurg Jan Pirk bude přednášet o experimentech lékařů na sobě

Legendární kapela Buty.

Folklorní svět se sešel v Červeném Kostelci

Z procházky se stala pátrací akce, osmiletou dívku našli až policisté

Červenokostelecko – Oznámení o pohřešování osmiletého děvčete přijali v úterý ve čtyři hodiny odpoledne policisté na tísňovou linku. „Volali prarodiče, že holčička se jim ztratila při procházce v lese u Trubějova nedaleko Červeného Kostelce,“ uvedla k případu tisková mluvčí náchodské policie Eva Prachařová

Startuje fotbalová TIP liga. Vyhrajte sud plzeňského!

Náchodsko - Podzimní část čítá 13 dějství. Oceněni budou i vítězové kol.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Do říjnových sněmovních voleb půjde 22 stran a hnutí

Královéhradecko - V říjnových volbách do Poslanecké sněmovny PČR budou voliči v hradeckém kraji vybírat z 22 politických stran a hnutí. Oproti volbám v roce 2013 je to o čtyři subjekty více.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení