VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Vítězkou kola je Monika Prokešová

Hradec Králové – Vítězkou čtvrtého kola hokejové Tip ligy čtenářů Deníku se stala MONIKA PROKEŠOVÁ z Náchoda (HK0003), která jako jediná získala čtrnáct bodů. Úspěšnou tipérku žádáme, aby se ozvala Deníku na telefon 724 732 891. V čele průběžného pořadí zůstává Jiří Pelák ze Dvora Králové. Celkem je do Hokejové Tip ligy čtenářů zapojeno 410 soutěžících.  Přejeme hodně úspěchů!

22.1.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Petr Kraus

NHL (1. – 8. místo)
HK0336    Jiří Pelák, Dvůr Králové    5    38
HK0316    Lukáš Matura, Libštát    11    29
HK0183    Michal Chlad, Kosičky    8    26
HK0321    Soňa Kábrtová, Trutnov    5    26
HK0245    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    26
HK0147    Michal Tvrdek, HK    5    26
HK0255    Marek Menc, Dolní Branná    2    26
HK0095    Romana Skrbková, Brdo    -4    26

KHL (9. – 38. místo)
HK0143    Ladislav Havránek, HK    5    23
HK0315    Zdeněk Matura ml., Libštát    5    23
HK0096    Helena Skrbková, Brdo    5    23
HK0248    Jana Vaněčková, Houdkovice    5    23
HK0293    Marek Birke, Trutnov    2    23
HK0133    Petr Cílek, HK    2    23
HK0070    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    2    23
HK0098    František Lachman, Jičín    2    23
HK0285    Pavel Holý, Trutnov    -1    23
HK0254    Petr Reguli, Vrchlabí    -1    23
HK0102    Vlastimil Svoboda, Milíčeves    -4    23
HK0363    Roman Izák, Opočno    8    21
HK0253    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    5    21
HK0201    Jiří Pípa, N. Bydžov    8    20
HK0192    Alois Dejl, Jičín    5    20
HK0156    Aleš Hojer, HK    5    20
HK0084    Jaromír Jelínek, Jičín    5    20
HK0145    Nikola Tvrdková, HK    5    20
HK0300    Jiří Zábojník, Trutnov    5    20
HK0282    Erich Kamitz II, Chvaleč    2    20
HK0222    Daniela Ludvíková, Rychnov    2    20
HK0314    Zdeněk Matura st., Libštát    2    20
HK0331    Jindřich Pitro, Dvůr Králové    2    20
HK0091    František Vycpálek, Milíčeves    2    20
HK0301    Dana Zábojníková, Trutnov    2    20
HK0223    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    -1    20
HK0286    Tomáš Kruliš, Trutnov    -1    20
HK0329    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    -1    20
HK0024    Jan Šolc, Machov    -1    20
HK0232    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    -4    20

EXTRALIGA (39. – 133. místo)
HK0380    Jan Kolář, Broumov    11    18
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice    11    18
HK0365    Pavel Marek, Rychnov    5    18
HK0374    Kateřina Přibylová, HK    5    18
HK0357    Pavel Purma, Sloupno    5    18
HK0370    Bohumil Rulf, HK    5    18
HK0356    Renata Munzarová, Praha    2    18
HK0361    Pavel Vítek, Náchod    2    18
HK0346    Josef Jakubec, Náchod    -1    18
HK0279    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    -1    18
HK0236    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    17
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov    5    17
HK0284    Ladislav Köszegi, Trutnov    5    17
HK0186    Štefan Kotek, Prasek    5    17
HK0165    Jan Kulhánek, HK    5    17
HK0246    Marcela Sehnoutková, HK    5    17
HK0129    Miloslav Bednařík, HK    2    17
HK0134    Martin Cílek, HK    2    17
HK0015    Vladimír Čejp, Náchod    2    17
HK0073    Iveta Dejlová, Jičín    2    17
HK0080    Lenka Dejlová, Louny    2    17
HK0168    Milan Dušek, Týniště    2    17
HK0326    Karel Havelka, Trutnov    2    17
HK0288    Marie Holá, Trutnov    2    17
HK0214    Juraj Jirásek, Sněžné    2    17
HK0054    Jiří Krista, Hronov    2    17
HK0004    Jaroslav Kuchař, Náchod    2    17
HK0187    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    17
HK0200    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    17
HK0221    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    2    17
HK0157    Martin Izák, Jaroměř    -1    17
HK0029    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    -1    17
HK0170    Vojtěch Kříž, Převýšov    -1    17
HK0149    Jana Štanderová, Librantice    -1    17
HK0093    Otakar Fendrych, Brdo    -4    17
HK0160    Petr Koza, HK    -4    17
HK0161    Jana Kozová, HK    -4    17
HK0295    Vítězslav Schfránek, Radvanice    -4    17
HK0061    Josef Matha, Červ. Kostelec    11    15
HK0358    Jiří Holý, N. Bydžov    2    15
HK0349    Milan Jakubec, Náchod    2    15
HK0376    Filip Firbacher, Chlumec    -1    15
HK0044    Oldřich Lelek, Hronov    -1    15
HK0043    Vlasta Lelková, Hronov    -1    15
HK0347    Aneta Nyčová, Náchod    -1    15
HK0174    Eduard Důbrava, Petrovice u NB    11    14
HK0010    Roman Rainet, V. Poříčí    8    14
HK0067    Radek Svatoš, Zlíčko    8    14
HK0235    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    14
HK0118    Milada Bílková, Praskačka    5    14
HK0125    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    14
HK0159    Ivan Dušek, HK    5    14
HK0066    Silvestr Polomský, Česká Skalice    5    14
HK0244    Jaroslav Sehnoutka st., HK    5    14
HK0016    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    5    14
HK0171    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    14
HK0262    Radek Tauchmann, Dolní Branná    5    14
HK0037    Ladislav Zástava, Hronov    5    14
HK0041    Zdeněk Frýba, Hronov    2    14
HK0109    Jan Hanuš, HK    2    14
HK0088    Ondřej Jón, Chomutice    2    14
HK0270    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    2    14
HK0267    Věra Kubáňková, Dolní Branná    2    14
HK0313    Ludmila Maturová, Libštát    2    14
HK0009    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    2    14
HK0271    Jiří Sacher, Podhůří    2    14
HK0296    Jan Suchý, Radvanice    2    14
HK0058    Augustin Šála, Police n. Met.    2    14
HK0138    Miroslav Špaček, Vlčkovice    2    14
HK0137    Jitka Štemberová, HK    2    14
HK0172    Milan Štěrba, Chlumec    2    14
HK0251    Jan Zirm, Vrchlabí    2    14
HK0337    Bohumil Beneš, Hronov    -1    14
HK0055    Jaroslav Čálek, Police n. Met.    -1    14
HK0076    Martin Dejl, Louny    -1    14
HK0082    Helena Dejlová, Jičín    -1    14
HK0228    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    -1    14
HK0309    Václav Herout, Trutnov    -1    14
HK0013    Gisela Hlavatá, Náchod    -1    14
HK0303    Lenka Hurtová, Trutnov    -1    14
HK0213    Milan Koty, České Meziříčí    -1    14
HK0338    Michal Kubeček, Hronov    -1    14
HK0231    Vladislav Kuchař, Rychnov    -1    14
HK0266    Miloslav Nykl, Dolní Branná    -1    14
HK0276    Petr Sůra, Dolní Branná    -1    14
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov    -1    14
HK0140    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    -1    14
HK0057    Markéta Valchařová, Police n. Met.    -1    14
HK0169    Zdeněk Kříž, Převýšov    -4    14
HK0283    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    -4    14
HK0173    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -4    14
HK0121    Vojta Doležal, Chlumec    -7    14
HK0094    Lukáš Skrbek, Brdo    -7    14
HK0085    Vlastimil Sudek, Libuň    -7    14
HK0035    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    -7    14

I. LIGA (134. – 214. místo)
HK0383    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    5    12
HK0378    Iva Hlaváčová, Chlumec    2    12
HK0359    Josef Nevrlý, N. Bydžov    2    12
HK0225    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    12
HK0240    Roman Žák, HK    0    12
HK0366    Zuzana Semeniuková, Dvůr Králové    -1    12
HK0003    Monika Prokešová, Náchod    14    11
HK0128    Hana Bílková ml., Libčany    11    11
HK0011    Petra Hájková, Olešnice    8    11
HK0119    Jan Bílek, Urbanice    5    11
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov    5    11
HK0330    Jaromír Kött, Dvůr Králové    5    11
HK0269    Libor Kubáněk, Dolní Branná    5    11
HK0291    Eva Pichová, Trutnov    5    11
HK0220    Miloš Šenkýř, Dobruška    5    11
HK0247    Václav Vaněček st., Houdkovice    5    11
HK0249    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    5    11
HK0040    Milan Bitnar, Hronov    2    11
HK0196    Milan Čapek, Podoliby    2    11
HK0081    Alois Dejl, Jičín    2    11
HK0343    Richard Ducháč, Úpice    2    11
HK0111    Jaroslav Hanuš, HK    2    11
HK0033    Josef Hofman, Černčice    2    11
HK0032    Zdena Hofmanová, Černčice    2    11
HK0198    Josef Hybner, Poděbrady    2    11
HK0199    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    2    11
HK0307    Otakar Jón, Trutnov    2    11
HK0280    Erich Kamitz, Trutnov    2    11
HK0205    Jiří Kotfald, Týniště    2    11
HK0072    Miroslav Kracík, Jičín    2    11
HK0194    Zuzana Pípová, N. Bydžov    2    11
HK0190    Maruška Plodrová, Zdechovice    2    11
HK0202    Olina Pozlerová, Podoliby    2    11
HK0304    Klaus Püschel, Trutnov    2    11
HK0302    Milena Püschelová, Trutnov    2    11
HK0311    Petr Slezák, Dvůr Králové    2    11
HK0063    Jiří Soukup, Česká Skalice    2    11
HK0062    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    2    11
HK0265    Zdena Sůrová, Dolní Branná    2    11
HK0071    Jiří Zima, Zlíčko    2    11
HK0046    Josef Čepelka, Velké Poříčí    -1    11
HK0177    Vlastimil Gabriel, Vinary    -1    11
HK0110    Jaroslav Hanuš st., HK    -1    11
HK0146    David Havránek, HK    -1    11
HK0031    Petr Hofman, N. Město n. M.    -1    11
HK0105    Roman Hýsek, HK    -1    11
HK0087    Pavlína Jónová, Chomutice    -1    11
HK0191    Zlata Joštová, Zdechovice    -1    11
HK0083    Václav Kameník, Jičín    -1    11
HK0064    Jan Runštuk, V. Jesenice    -1    11
HK0068    Jakub Svatoš, Zlíčko    -1    11
HK0100    Pavel Svoboda, Miíčeves    -1    11
HK0210    Jaroslav Beránek, Rychnov    -4    11
HK0078    Tereza Halčáková, Osenice    -4    11
HK0144    Zdena Havránková, HK    -4    11
HK0310    Leoš Herout, Trutnov    -4    11
HK0112    Bohuš Nosek, Kvasiny    -4    11
HK0025    Petra Nováková, Machov    -4    11
HK0189    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    -4    11
HK0273    Alfréd Sacher, Dolní Branná    -4    11
HK0135    Monika Cílková, HK    -7    11
HK0097    Helena Fendrychová, Brdo    -7    11
HK0219    Martin Sosna, Dobruška    -7    11
HK0136    Jan Štembera, HK    -7    11
HK0400    Maruška Čapková, Podoliby    2    10
HK0006    Miroslav Hurdálek, Náchod    11    9
HK0252    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    5    9
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    2    9
HK0348    Jan Jakubec, Náchod    2    9
HK0354    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    2    9
HK0355    Oldřich Matys, N. Bydžov    2    9
HK0256    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    2    9
HK0178    Marcel Gabriel, Vinary    0    9
HK0243    Kamil Žák, HK    0    9
HK0377    Ladislav Firbacher, Chlumec    -1    9
HK0258    Jana Jirková, Dolní Branná    -1    9
HK0360    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -1    9
HK0238    Alena Sejtková, HK    -1    9
HK0353    Michal Lokvenc ml., V. Poříčí    -4    9
HK0264    Vlasta Suková, Dolní Branná    -4    9
HK0379    Zdeněk Kostka, HK    -7    9

II.  LIGA ( 215. – 319. místo)
HK0090    Pavel Bodlák, Kopidlno    5    8
HK0306    Zdeněk Jón, Trutnov    5    8
HK0092    Josef Kotnik, Chyjice    5    8
HK0250    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    8
HK0155    Jindřich Vondráček, Třebechovice    5    8
HK0116    Miroslav Buřič st., Chlumec    2    8
HK0050    Josef Čermák, Velké Poříčí    2    8
HK0053    Ivoš Dius, Velké Poříčí    2    8
HK0005    Šárka Dušková, Broumov    2    8
HK0049    Josef Fuchs, Velké Poříčí    2    8
HK0218    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    2    8
HK0042    Tomáš Hašpl, Velké Poříčí    2    8
HK0308    Michal Herout, Trutnov    2    8
HK0334    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    2    8
HK0325    Jaroslav Hůlek, Trutnov    2    8
HK0185    Luboš Chlad, Kosičky    2    8
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    2    8
HK0002    Jana Klicperová, Otovice    2    8
HK0268    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    2    8
HK0045    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    2    8
HK0018    Miloš Kubík, Hronov    2    8
HK0047    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    2    8
HK0292    Josef Pich, Trutnov    2    8
HK0028    Aneta Rýdlová, Náchod    2    8
HK0034    Lenka Rýdlová, Náchod    2    8
HK0022    Vítězslav Šolc, Machov    2    8
HK0052    Hana Zvoníčková, Velké Poříčí    2    8
HK0406    Pavel Horák, Dvůr Králové    0    8
HK0226    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    -1    8
HK0077    Kateřina Halčáková, Jičín    -1    8
HK0195    Antonie Kotková, Prasek    -1    8
HK0287    Romana Krulišová, Trutnov    -1    8
HK0339    Radka Kubečková, Hronov    -1    8
HK0227    Aleš Kupka, Čánka    -1    8
HK0075    Zdeněk Munzar, Podoliby    -1    8
HK0065    David Runštuk, V. Jesenice    -1    8
HK0207    Jaroslav Suchánek, Choceň    -1    8
HK0275    Jan Sůra, Dolní Branná    -1    8
HK0023    Petr Šolc, Machov    -1    8
HK0317    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    -1    8
HK0318    Tomáš Vrbecký, Trutnov    -1    8
HK0216    Petr Buryan, Opočno    -4    8
HK0278    Milan Sůra, Dolní Branná    -4    8
HK0229    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    -7    8
HK0123    Aleš Doležal, Chlumec    -7    8
HK0104    Dagmar Poláková, Jičín    -7    8
HK0277    Robert Sůra, Dolní Branná    -7    8
HK0332    Milada Šrůtová, Dvůr Králové    -7    8
HK0114    Pavel Zásada, N. Bydžov    -7    8
HK0388    Jana Machková, Borohrádek    5    7
HK0394    Eleonor Geletičová, Sloupno    2    7
HK0399    Jaroslav Vaníček, Sloupno    2    7
HK0398    Jana Vaníčková, Sloupno    2    7
HK0404    Libor Hladík, Nový Hrádek    -1    7
HK0350    Renata Hrubá, V. Poříčí    5    6
HK0351    Michal Lokvenc, V. Poříčí    5    6
HK0367    Miloslav Kozák, HK    2    6
HK0224    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    2    6
HK0048    Karel Černohorský, Velké Poříčí    0    6
HK0197    Josef Pozler, Podoliby    0    6
HK0012    Eva Rainetová, V. Poříčí    0    6
HK0241    Kamila Žáková, HK    0    6
HK0298    Lenka Hubková, Pardubice    -1    6
HK0373    Lenka Přibylová, HK    -1    6
HK0352    Marek Lokvenc ml., V. Poříčí    -4    6
HK0239    Pavlína Sejtková, HK    -4    6
HK0124    Marie Buřičová, Chlumec    5    5
HK0153    Radek Sejtko, HK    5    5
HK0154    Vladimír Šťastný, HK    5    5
HK0182    Radek Chlad, Kosičky    2    5
HK0164    Tomáš Kulhánek, HK    2    5
HK0312    Ondřej Matura, Libštát    2    5
HK0176    Michal Přibyl, Borohrádek    2    5
HK0069    Jana Svatošová, Zlíčko    2    5
HK0389    Luděk Bradna, N. Bydžov    0    5
HK0341    Gustav Deutsch, Hradec Králové    0    5
HK0294    Jaroslav Birke, Trutnov    -1    5
HK0014    Sabina Hlavatá, Meziměstí    -1    5
HK0281    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    -1    5
HK0142    Jiří Pešek, HK    -1    5
HK0039    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    -1    5
HK0086    Oldřich Čapek, Jičín    -4    5
HK0074    Jan Halčák, Jičín    -4    5
HK0030    Radka Novotná, Černčice    -4    5
HK0113    Pavel Sazka, N. Bydžov    -7    5
HK0387    Anna-Marie Hanušová, HK    5    4
HK0390    Oldřich Čapek, N. Bydžov    2    4
HK0395    Amálka Geletičová, Sloupno    2    4
HK0396    Petra Geletičová, Sloupno    2    4
HK0401    Iva Holá, N. Bydžov    2    4
HK0393    Zdeněk Purma, Křičov    2    4
HK0391    Zdeněk Purma, Smidary    2    4
HK0397    Jana Purmová, Sloupno    2    4
HK0385    Martin Štěpánek, N. Město n. M.    2    4
HK0381    Jindřivh Rylich, Vrchlabí    2    3
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    3
HK0362    Pavel Vítek ml., Náchod    2    3
HK0051    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    0    3
HK0193    Květoslava Pípová, N. Bydžov    0    3
HK0188    Naďa Zimová, Prasek    0    3
HK0299    Jaroslav Čížek, Dubenec    -1    3
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    -1    3
HK0211    Bohuslav Šolín, Val    -1    3
HK0237    Zdeněk Sejtko, HK    -4    3
HK0263    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    -4    3

KRAJSKÁ LIGA (320. – 356. místo)
HK0038    Petr Kylar, Stárkov    5    2
HK0117    Jan Bílek, Praskačka    2    2
HK0008    Ota Klicpera, Otovice    2    2
HK0007    Josef Kotyška, Nový Hrádek    2    2
HK0297    Marta Suchá, Radvanice    2    2
HK0139    Pavel Žák, Předměřice    2    2
HK0345    Roman Machač, HK    0    2
HK0340    Hana Benešová, Hronov    -1    2
HK0126    Jiří Bílek, Libčany    -1    2
HK0322    Karel Kábrt, Trutnov    -1    2
HK0167    Karel Kindl, Třebechovice    -1    2
HK0036    Jaromír Líska, N. Město n. M.    -1    2
HK0026    Miroslav Pácalt, Kramolna    -1    2
HK0027    Vlasta Pácaltová, Kramolna    -1    2
HK0103    František Polák, Jičín    -1    2
HK0151    Milan Toušek, Týniště    -1    2
HK0233    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    -4    2
HK0099    Vojtěch Svoboda, Milíčeves    -4    2
HK0274    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    -7    2
HK0217    Vladimír Gutler, Dobruška    -7    2
HK0209    Jaroslav Suchánek, Potštejn    -7    2
HK0386    Marie Hanušová, HK    5    1
HK0402    Lucie Bradnová, N. Bydžov    2    1
HK0392    Alena Purmová, Křičov    2    1
HK0384    Pavel Ozdin, Osenice    -4    1
HK0130    Věra Bartošková, HK    5    0
HK0261    Libor Čvančara, Dolní Branná    2    0
HK0132    Milan Lacina, N. Bydžov    2    0
HK0234    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    0    0
HK0204    Monika Kotfaldová, Týniště    0    0
HK0369    Michal Kozák, HK    -1    0
HK0131    František Bartoška, HK    -4    0
HK0230    Pavel Konvalinka, Vamberk    -4    0
HK0260    Vlastimil Pirman, Dolní Branná    -4    0
HK0257    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    -4    0
HK0375    Monika Hádková, HK    -7    0
HK0382    Martin Püschel, Žacléř    -7    0

LIGA AMATÉRŮ (357. – 410. místo)
HK0203    Leoš Truhlař, HK    2    -1
HK0212    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    0    -1
HK0344    Daniel Machač, HK    0    -1
HK0409    Jan Hanuš ml., HK    -1    -1
HK0320    Naďa Hůková, Trutnov    -1    -1
HK0150    Martina Krejcarová, Librantice    -1    -1
HK0162    Karel Přibyl, HK    -1    -1
HK0272    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    -1    -1
HK0208    Josefa Suchánková, Potštejn    -1    -1
HK0181    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    -1
HK0115    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -1    -1
HK0324    Gert Böhnisch, Mladé Buky    -4    -1
HK0323    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    -4    -1
HK0158    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    -4    -1
HK0180    Josef Taichman, Prasek    -4    -1
HK0127    Hana Bílková st., Libčany    -7    -1
HK0259    Jana Kotyková, Dolní Branná    -1    -2
HK0059    Marek Matha, Červ. Kostelec    5    -3
HK0060    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    5    -3
HK0372    Zuzana Pácaltová, Jičín    2    -3
HK0242    Monika Žáková, HK    0    -3
HK0163    Vladimír Racek, HK    -1    -3
HK0364    Miloš Dohnálek, Rychnov    -4    -3
HK0368    Miloslava Kozáková, HK    -7    -3
HK0152    Petr Jedlička, HK    2    -4
HK0089    Miloš Jón, Chomutice    2    -4
HK0408    Josef Jiránek, Dolní Branná    0    -4
HK0407    Michal Kulhánek, Dvůr Králové    0    -4
HK0411    Ludmila Dohnálková, Rychnov    -4    -4
HK0410    Johana Hanušová, HK    -4    -4
HK0184    Renata Chladová, Kosičky    -4    -4
HK0166    Jaroslav Novotný, HK    -4    -4
HK0079    Tereza Ozdinová, Osenice    -4    -4
HK0056    Jaroslav Valchař st., Police n. Met.    -4    -4
HK0327    Zdena Pivková, Trutnov    -10    -4
HK0106    Václav Tarantík ml., Smiřice    2    -6
HK0371    Martin Košnár, HK    -7    -6
HK0342    Pavel Kejzlar st., Úpice    0    -7
HK0120    Richard Bílek, Urbanice    -1    -7
HK0101    Miluše Svobodová, Milíčeves    -1    -7
HK0179    Martin Taichman, Prasek    -4    -7
HK0412    Jitka Čížková, Dubenec    -7    -7
HK0148      Petr Izák, HK       -10     -7
HK0405    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    -1    -8
HK0403    Lilia Ščerbaková, Opočno    -7    -8
HK0215    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    -1    -9
HK0333    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    -1    -10
HK0335    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    -4    -10
HK0290    Zdeněk Korčák, Trutnov    -7    -11
HK0305    Kurt Püschel, Žacléř    -4    -12
HK0206    Lukáš Spáčil, Ostrava    -7    -12
HK0175    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -1    -13
HK0122    Petra Doležalová, Chlumec    -10    -14
HK0289    Jiří Novotný, Trutnov    -4    -15

Autor: Redakce

22.1.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

V čele TIP ligy Náchodska je Jaroslav Valchař

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Pády z kola bolí i na cyklostezce, policisté řešili už několik střetů

Náchodsko - Ve všech lokalitách přibývají nové a nové kilometry pohodlných a bezpečných cyklostezek. Ovšem zvýšené bezpečí pro jezdce na bicyklech i na kolečkových bruslích není absolutní. Cyklistům sice na jim vyhrazené stezce nehrozí srážky s motorovými vozidly, ale povinnosti být ohleduplní vůči sobě i jiným uživatelům stezek je samozřejmě niko nezbavil.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Dorost si prožil poločas hrůzy

Náchod - Vstup do nového ročníku fotbalové České ligy staršího dorostu se náchodským svěřencům trenéra Zdeňka Samka nepovedl.

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Královéhradecko - Nebezpečnou chorobou, která napadá nervový systém člověka a může vést k úplnému ochrnutí, loni v kraji onemocnělo 19 lidí. Rok předtím to podle údajů královéhradecké Krajské hygienické stanice bylo sedm případů a v roce 2014 se klíšťovou encefalitidou nakazili jen čtyři lidé.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení