TJ Stará Huť – Sokol Krčín 12:12 (7:7). V úvodu se ujali vedení domácí – v 6. min. 3:1 a v 9. min. 4:2, ale do 13. min. se podařilo hostům vyrovnat na 4:4 a od tohoto stavu už byla hra vyrovnaná až do konce poločasu – 7:7. Ve druhém poločasu se podařilo hráčům Krčína odskočit o dvě branky na 7:9, ale domácí dokázali ve 14. min. opět vyrovnat na 9:9. Potom vstřelili hosté 3 branky a ve 23. min. vedli 9:12. Tento nadějný náskok bohužel neudrželi a domácím se podařilo vyrovnat na konečných 12:12. Velmi dobrý výkon předvedl brankář Krčína Martin Chmelík. Utkání řídil Jaromír Zdráhal z Nezvěstic.
Sestava a branky Krčína: Chmelík – M. Červinka, Šefc, Mikolášek – Samek (6), J. Červinka (3), Marek (2), Václavek (1), Zimla.
Další výsledky: TJ Avia Čakovice – 1. NH Brno 17:19 (8:11); TJ Plzeň Újezd – Sokol Svinov 24:18 (12:10); Sokol Stupno – TJ Stará Ves 14:15 (7:10); SK Studénka – TJ DIOSS Nýřany 15:22 (8:9); SK Žeravice – TJ Příchovice 17:22 (8:13).

TJ AVIA Čakovice – Sokol Krčín 8:16 (5:6). Toto utkání bylo poznamenáno neúčastí nejlepšího útočníka Čakovic Pavla Ausbergera.
I přes to se domácí ujali vedení v 5. min. 3:0 a v 8. min. 4:1. Potom už ale obrana Krčína zlepšila hru a ve zbytku utkání toho domácím moc nedovolila. První poločas skončil těsným vedením Krčína 5:6, ale ve druhém poločase zlepšili hosté hru i v útoku a ve 14. min. vedli 12:5. Závěr se už dohrával v klidu a výsledkem bylo jednoznačné vítězství 8:16. Utkání řídil Jan Adámek z Přeštic.
Další zápas sehrají hráči Krčína v neděli v 10.30 hodin v Žeravicích.
Sestava a branky Krčína: Chmelík – M. Červinka, Šefc, Mikolášek – J. Červinka (5), Václavek (4), Zimla (3), Marek (2), Samek (1), Pavlík (1).
Další výsledky: TJ Stará Huť – 1. NH Brno 22:21 (10:8); Sokol Stupno – Sokol Svinov 17:18 (11:9); TJ Plzeň Újezd – TJ Stará Ves 24:16 (14:9); SK Studénka – TJ Příchovice 10:7 (9:6) - nedohráno; SK Žeravice – TJ DIOSS Nýřany 17:15 (6:8).