VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem Zimní Tip ligy se stal Jiří Pelák ze Dvora Králové

Hradec Králové – Vítězem závěrečného 10. kola zimní hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje se stala JAROSLAVA KAMITZOVÁ z Chvalče (startovní číslo HK0281), jež jako jediná získala 17 bodů. Jaroslavě Kamitzové to však stačilo jen na účast v I. lize. Vítězku 10. kola prosíme, aby se ozvala Deníku na telefonní číslo 724 717 854, kde se dohodne na převzetí ceny.

5.3.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Petr Rubal

Prvenství v celé soutěži uhájil před svými pronásledovateli tradiční účastník Tip ligy, Jiří Pelák ze Dvora Králové, který během deseti odehraných kol nasbíral velmi slušných 80 bodů. Konečnou druhou příčku obsadila rychnovská tipérka Daniela Ludvíková (68 bodů), tři body za ní skončila Helena Skrbková z Brda. Převahu dam v první pětici pak podtrhla celkově čtvrtým místem Jana Vaněčková z Houdkovic. Elitní pětici pak uzavřel Pavel Purma ze Sloupna, který nasbíral přesně o dvacet bodů méně než celkový vítěz.
Nejlepším regionálním tipujícím se stal Pavel Vítek z Náchoda, který ztratil na vítěze 26 bodů. Jen o bod méně než Pavel Vítek získal druhý regionální zástupce, novoměstský Petr Hofman. Nejlepší regionální ženou pak byla Gisela Hlavatá  (Náchod), která nasbírala rovných 50 bodů.
Zimní Tip ligy se celkově účastnilo 443 hráčů, z toho bylo 311 mužů a 132 žen. Největší zájem o Zimní Tip ligu byl v Hradci Králové (58 hráčů), druhý skončil s 33 hráči Trutnov a na pomyslném třetím místě byla Dolní Branná (26).

Konečné pořadí Zimní Tip ligy

NHL (1.  – 5. místo)
HK0336    Jiří Pelák, Dvůr Králové    8    80
HK0222    Daniela Ludvíková, Rychnov    11    68
HK0096    Helena Skrbková, Brdo    11    65
HK0248    Jana Vaněčková, Houdkovice    11    65
HK0357    Pavel Purma, Sloupno    14    60

KHL (6. – 19. místo)
HK0285    Pavel Holý, Trutnov    11    59
HK0076    Martin Dejl, Louny    8    59
HK0081    Alois Dejl, Jičín    8    59
HK0082    Helena Dejlová, Jičín    8    59
HK0080    Lenka Dejlová, Louny    8    59
HK0254    Petr Reguli, Vrchlabí    5    59
HK0190    Maruška Plodrová, Zdechovice    14    56
HK0109    Jan Hanuš, HK    11    56
HK0095    Romana Skrbková, Brdo    11    56
HK0147    Michal Tvrdek, HK    11    56
HK0228    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    8    56
HK0121    Vojta Doležal, Chlumec    8    56
HK0070    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    8    56
HK0102    Vlastimil Svoboda, Milíčeves    8    56

TAMBOR EXTRALIGA (20. – 90. místo)
HK0376    Filip Firbacher, Chlumec    11    54
HK0253    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    11    54
HK0361    Pavel Vítek, Náchod    11    54
HK0379    Zdeněk Kostka, HK    8    54
HK0187    Zdeněk Munzar, Podoliby    14    53
HK0031    Petr Hofman, N. Město n. M.    11    53
HK0288    Marie Holá, Trutnov    11    53
HK0186    Štefan Kotek, Prasek    11    53
HK0098    František Lachman, Jičín    11    53
HK0135    Monika Cílková, HK    8    53
HK0073    Iveta Dejlová, Jičín    8    53
HK0078    Tereza Halčáková, Osenice    8    53
HK0332    Milada Šrůtová, Dvůr Králové    8    53
HK0194    Zuzana Pípová, N. Bydžov    11    51
HK0279    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    8    51
HK0013    Gisela Hlavatá, Náchod    11    50
HK0100    Pavel Svoboda, Miíčeves    11    50
HK0097    Helena Fendrychová, Brdo    8    50
HK0310    Leoš Herout, Trutnov    8    50
HK0075    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    50
HK0219    Martin Sosna, Dobruška    8    50
HK0093    Otakar Fendrych, Brdo    5    50
HK0316    Lukáš Matura, Libštát    5    50
HK0314    Zdeněk Matura st., Libštát    5    50
HK0145    Nikola Tvrdková, HK    2    50
HK0192    Alois Dejl, Jičín    14    48
HK0378    Iva Hlaváčová, Chlumec    11    48
HK0363    Roman Izák, Opočno    11    48
HK0356    Renata Munzarová, Praha    11    48
HK0365    Pavel Marek, Rychnov    5    48
HK0146    David Havránek, HK    14    47
HK0058    Augustin Šála, Police n. Met.    14    47
HK0123    Aleš Doležal, Chlumec    11    47
HK0105    Roman Hýsek, HK    11    47
HK0313    Ludmila Maturová, Libštát    11    47
HK0201    Jiří Pípa, N. Bydžov    11    47
HK0295    Vítězslav Schfránek, Radvanice    11    47
HK0265    Zdena Sůrová, Dolní Branná    11    47
HK0133    Petr Cílek, HK    8    47
HK0074    Jan Halčák, Jičín    8    47
HK0286    Tomáš Kruliš, Trutnov    8    47
HK0277    Robert Sůra, Dolní Branná    8    47
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov    8    47
HK0282    Erich Kamitz II, Chvaleč    5    47
HK0276    Petr Sůra, Dolní Branná    5    47
HK0398    Jana Vaníčková, Sloupno    14    46
HK0384    Pavel Ozdin, Osenice    8    46
HK0346    Josef Jakubec, Náchod    11    45
HK0354    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    11    45
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice    11    45
HK0370    Bohumil Rulf, HK    5    45
HK0301    Dana Zábojníková, Trutnov    14    44
HK0325    Jaroslav Hůlek, Trutnov    11    44
HK0160    Petr Koza, HK    11    44
HK0339    Radka Kubečková, Hronov    11    44
HK0200    Jaroslav Novotný, Podoliby    11    44
HK0138    Miroslav Špaček, Vlčkovice    11    44
HK0172    Milan Štěrba, Chlumec    11    44
HK0300    Jiří Zábojník, Trutnov    11    44
HK0077    Kateřina Halčáková, Jičín    8    44
HK0183    Michal Chlad, Kosičky    8    44
HK0169    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    44
HK0112    Bohuš Nosek, Kvasiny    8    44
HK0113    Pavel Sazka, N. Bydžov    8    44
HK0136    Jan Štembera, HK    8    44
HK0035    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    8    44
HK0084    Jaromír Jelínek, Jičín    5    44
HK0255    Marek Menc, Dolní Branná    5    44
HK0067    Radek Svatoš, Zlíčko    5    44
HK0143    Ladislav Havránek, HK    2    44
HK0432    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    11    43

I. LIGA (91. – 154. místo)
HK0360    Vlastimil Kout, N. Bydžov    14    42
HK0377    Ladislav Firbacher, Chlumec    11    42
HK0347    Aneta Nyčová, Náchod    11    42
HK0211    Bohuslav Šolín, Val    8    42
HK0221    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    5    42
HK0244    Jaroslav Sehnoutka st., HK    5    42
HK0281    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    17    41
HK0159    Ivan Dušek, HK    11    41
HK0309    Václav Herout, Trutnov    11    41
HK0214    Juraj Jirásek, Sněžné    11    41
HK0307    Otakar Jón, Trutnov    11    41
HK0010    Roman Rainet, V. Poříčí    11    41
HK0094    Lukáš Skrbek, Brdo    11    41
HK0220    Miloš Šenkýř, Dobruška    11    41
HK0015    Vladimír Čejp, Náchod    8    41
HK0326    Karel Havelka, Trutnov    8    41
HK0199    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    41
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    8    41
HK0161    Jana Kozová, HK    8    41
HK0170    Vojtěch Kříž, Převýšov    8    41
HK0270    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    8    41
HK0079    Tereza Ozdinová, Osenice    8    41
HK0271    Jiří Sacher, Podhůří    8    41
HK0062    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    8    41
HK0171    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    8    41
HK0329    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    5    41
HK0251    Jan Zirm, Vrchlabí    5    41
HK0331    Jindřich Pitro, Dvůr Králové    2    41
HK0391    Zdeněk Purma, Smidary    14    40
HK0400    Maruška Čapková, Podoliby    11    40
HK0396    Petra Geletičová, Sloupno    11    40
HK0401    Iva Holá, N. Bydžov    11    40
HK0235    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    8    40
HK0358    Jiří Holý, N. Bydžov    11    39
HK0156    Aleš Hojer, HK    8    39
HK0298    Lenka Hubková, Pardubice    8    39
HK0349    Milan Jakubec, Náchod    8    39
HK0359    Josef Nevrlý, N. Bydžov    8    39
HK0374    Kateřina Přibylová, HK    5    39
HK0106    Václav Tarantík ml., Smiřice    5    39
HK0321    Soňa Kábrtová, Trutnov    0    39
HK0249    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    14    38
HK0334    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    11    38
HK0072    Miroslav Kracík, Jičín    11    38
HK0312    Ondřej Matura, Libštát    11    38
HK0066    Silvestr Polomský, Česká Skalice    11    38
HK0324    Gert Böhnisch, Mladé Buky    8    38
HK0229    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    8    38
HK0032    Zdena Hofmanová, Černčice    8    38
HK0303    Lenka Hurtová, Trutnov    8    38
HK0008    Ota Klicpera, Otovice    8    38
HK0266    Miloslav Nykl, Dolní Branná    8    38
HK0202    Olina Pozlerová, Podoliby    8    38
HK0245    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    8    38
HK0037    Ladislav Zástava, Hronov    8    38
HK0226    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    5    38
HK0129    Miloslav Bednařík, HK    5    38
HK0174    Eduard Důbrava, Petrovice u NB    5    38
HK0292    Josef Pich, Trutnov    5    38
HK0264    Vlasta Suková, Dolní Branná    5    38
HK0024    Jan Šolc, Machov    5    38
HK0315    Zdeněk Matura ml., Libštát    2    38
HK0394    Eleonor Geletičová, Sloupno    11    37
HK0395    Amálka Geletičová, Sloupno    8    37

II. LIGA (155. – 220. místo)
HK0205    Jiří Kotfald, Týniště    11    36
HK0227    Aleš Kupka, Čánka    11    36
HK0258    Jana Jirková, Dolní Branná    5    36
HK0054    Jiří Krista, Hronov    0    36
HK0337    Bohumil Beneš, Hronov    11    35
HK0389    Luděk Bradna, N. Bydžov    11    35
HK0195    Antonie Kotková, Prasek    11    35
HK0311    Petr Slezák, Dvůr Králové    11    35
HK0275    Jan Sůra, Dolní Branná    11    35
HK0022    Vítězslav Šolc, Machov    11    35
HK0294    Jaroslav Birke, Trutnov    8    35
HK0274    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    8    35
HK0185    Luboš Chlad, Kosičky    8    35
HK0029    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    8    35
HK0284    Ladislav Köszegi, Trutnov    8    35
HK0223    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    8    35
HK0287    Romana Krulišová, Trutnov    8    35
HK0269    Libor Kubáněk, Dolní Branná    8    35
HK0267    Věra Kubáňková, Dolní Branná    8    35
HK0231    Vladislav Kuchař, Rychnov    8    35
HK0025    Petra Nováková, Machov    8    35
HK0030    Radka Novotná, Černčice    8    35
HK0026    Miroslav Pácalt, Kramolna    8    35
HK0027    Vlasta Pácaltová, Kramolna    8    35
HK0009    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    8    35
HK0039    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    8    35
HK0085    Vlastimil Sudek, Libuň    8    35
HK0317    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    8    35
HK0318    Tomáš Vrbecký, Trutnov    8    35
HK0033    Josef Hofman, Černčice    5    35
HK0291    Eva Pichová, Trutnov    5    35
HK0003    Monika Procházková, Náchod    5    35
HK0137    Jitka Štemberová, HK    5    35
HK0293    Marek Birke, Trutnov    2    35
HK0110    Jaroslav Hanuš st., HK    2    35
HK0399    Jaroslav Vaníček, Sloupno    11    34
HK0059    Marek Matha, Červ. Kostelec    14    33
HK0299    Jaroslav Čížek, Dubenec    11    33
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    11    33
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice    11    33
HK0157    Martin Izák, Jaroměř    8    33
HK0239    Pavlína Sejtková, HK    5    33
HK0116    Miroslav Buřič st., Chlumec    11    32
HK0308    Michal Herout, Trutnov    11    32
HK0198    Josef Hybner, Poděbrady    11    32
HK0338    Michal Kubeček, Hronov    11    32
HK0165    Jan Kulhánek, HK    11    32
HK0210    Jaroslav Beránek, Rychnov    8    32
HK0323    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    8    32
HK0216    Petr Buryan, Opočno    8    32
HK0412    Jitka Čížková, Dubenec    8    32
HK0087    Pavlína Jónová, Chomutice    8    32
HK0330    Jaromír Kött, Dvůr Králové    8    32
HK0018    Miloš Kubík, Hronov    8    32
HK0036    Jaromír Líska, N. Město n. M.    8    32
HK0103    František Polák, Jičín    8    32
HK0063    Jiří Soukup, Česká Skalice    8    32
HK0296    Jan Suchý, Radvanice    8    32
HK0278    Milan Sůra, Dolní Branná    8    32
HK0250    Václav Vaněček ml., Houdkovice    8    32
HK0173    Stanislav Vízek, N. Bydžov    8    32
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov    5    32
HK0280    Erich Kamitz, Trutnov    5    32
HK0140    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    5    32
HK0262    Radek Tauchmann, Dolní Branná    5    32
HK0247    Václav Vaněček st., Houdkovice    2    32

KRAJSKÁ LIGA (221. – 311. místo)
HK0386    Marie Hanušová, HK    5    31
HK0234    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    31
HK0404    Libor Hladík, Nový Hrádek    2    31
HK0355    Oldřich Matys, N. Bydžov    11    30
HK0193    Květoslava Pípová, N. Bydžov    11    30
HK0224    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    11    30
HK0414    Patrik Špaček, Lochenice    11    30
HK0424    Radek Zima ml., Prasek    11    30
HK0348    Jan Jakubec, Náchod    8    30
HK0252    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    8    30
HK0061    Josef Matha, Červ. Kostelec    8    30
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    5    30
HK0213    Milan Koty, České Meziříčí    0    30
HK0065    David Runštuk, V. Jesenice    0    30
HK0124    Marie Buřičová, Chlumec    8    29
HK0042    Tomáš Hašpl, Velké Poříčí    8    29
HK0104    Dagmar Poláková, Jičín    8    29
HK0302    Milena Püschelová, Trutnov    8    29
HK0068    Jakub Svatoš, Zlíčko    8    29
HK0069    Jana Svatošová, Zlíčko    8    29
HK0023    Petr Šolc, Machov    8    29
HK0125    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    29
HK0236    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    29
HK0218    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    5    29
HK0144    Zdena Havránková, HK    5    29
HK0088    Ondřej Jón, Chomutice    5    29
HK0283    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    2    29
HK0149    Jana Štanderová, Librantice    2    29
HK0397    Jana Purmová, Sloupno    0    29
HK0402    Lucie Bradnová, N. Bydžov    11    28
HK0388    Jana Machková, Borohrádek    11    28
HK0420    Josef Vaníček, Lužec    11    28
HK0423    Blanka Hladíková, Lužec    11    27
HK0369    Michal Kozák, HK    11    27
HK0197    Josef Pozler, Podoliby    11    27
HK0237    Zdeněk Sejtko, HK    11    27
HK0177    Vlastimil Gabriel, Vinary    8    27
HK0415    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    8    27
HK0260    Vlastimil Pirman, Dolní Branná    5    27
HK0256    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    5    27
HK0340    Hana Benešová, Hronov    11    26
HK0196    Milan Čapek, Podoliby    11    26
HK0217    Vladimír Gutler, Dobruška    11    26
HK0191    Zlata Joštová, Zdechovice    11    26
HK0004    Jaroslav Kuchař, Náchod    11    26
HK0164    Tomáš Kulhánek, HK    11    26
HK0189    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    11    26
HK0207    Jaroslav Suchánek, Choceň    11    26
HK0111    Jaroslav Hanuš, HK    8    26
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov    8    26
HK0268    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    8    26
HK0038    Petr Kylar, Stárkov    8    26
HK0005    Šárka Dušková, Broumov    5    26
HK0041    Zdeněk Frýba, Hronov    5    26
HK0409    Jan Hanuš ml., HK    5    26
HK0233    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    5    26
HK0176    Michal Přibyl, Borohrádek    5    26
HK0304    Klaus Püschel, Trutnov    5    26
HK0273    Alfréd Sacher, Dolní Branná    5    26
HK0246    Marcela Sehnoutková, HK    2    26
HK0057    Markéta Valchařová, Police n. Met.    2    26
HK0091    František Vycpálek, Milíčeves    2    26
HK0390    Oldřich Čapek, N. Bydžov    11    25
HK0204    Monika Kotfaldová, Týniště    11    25
HK0393    Zdeněk Purma, Křičov    11    25
HK0122    Petra Doležalová, Chlumec    8    25
HK0387    Anna-Marie Hanušová, HK    8    25
HK0158    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    11    24
HK0368    Miloslava Kozáková, HK    11    24
HK0421    Radek Zima, Prasek    11    24
HK0413    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    11    24
HK0083    Václav Kameník, Jičín    8    24
HK0362    Pavel Vítek ml., Náchod    8    24
HK0240    Roman Žák, HK    8    24
HK0367    Miloslav Kozák, HK    5    24
HK0366    Zuzana Semeniuková, Dvůr Králové    5    24
HK0155    Jindřich Vondráček, Třebechovice    2    24
HK0117    Jan Bílek, Praskačka    11    23
HK0007    Josef Kotyška, Nový Hrádek    11    23
HK0327    Zdena Pivková, Trutnov    11    23
HK0115    Pavel Tomšík, N. Bydžov    11    23
HK0089    Miloš Jón, Chomutice    8    23
HK0101    Miluše Svobodová, Milíčeves    8    23
HK0127    Hana Bílková st., Libčany    5    23
HK0134    Martin Cílek, HK    5    23
HK0232    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    5    23
HK0044    Oldřich Lelek, Hronov    0    23
HK0043    Vlasta Lelková, Hronov    0    23
HK0433    Dana Přibylová, N. Bydžov    11    22
HK0046    Josef Čepelka, Velké Poříčí    0    22
HK0064    Jan Runštuk, V. Jesenice    0    22

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (312. – 404. místo)
HK0178    Marcel Gabriel, Vinary    11    21
HK0422    Pavlína Purmová, Sloupno    11    21
HK0381    Jindřivh Rylich, Vrchlabí    11    21
HK0230    Pavel Konvalinka, Vamberk    8    21
HK0373    Lenka Přibylová, HK    8    21
HK0417    Iva Dohnálková, Rychnov    5    21
HK0375    Monika Hádková, HK    5    21
HK0006    Miroslav Hurdálek, Náchod    5    21
HK0225    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    5    21
HK0343    Richard Ducháč, Úpice    0    21
HK0434    Václav Polák, N. Bydžov    11    20
HK0392    Alena Purmová, Křičov    11    20
HK0272    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    11    20
HK0126    Jiří Bílek, Libčany    8    20
HK0118    Milada Bílková, Praskačka    8    20
HK0297    Marta Suchá, Radvanice    8    20
HK0208    Josefa Suchánková, Potštejn    8    20
HK0014    Sabina Hlavatá, Meziměstí    5    20
HK0002    Jana Klicperová, Otovice    5    20
HK0028    Aneta Rýdlová, Náchod    5    20
HK0034    Lenka Rýdlová, Náchod    5    20
HK0209    Jaroslav Suchánek, Potštejn    5    20
HK0120    Richard Bílek, Urbanice    2    20
HK0184    Renata Chladová, Kosičky    2    20
HK0259    Jana Kotyková, Dolní Branná    2    20
HK0440    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    11    19
HK0163    Vladimír Racek, HK    5    19
HK0429    Jiří Khol, Dolní Branná    2    19
HK0168    Milan Dušek, Týniště    0    19
HK0372    Zuzana Pácaltová, Jičín    11    18
HK0153    Radek Sejtko, HK    8    18
HK0418    Jana Šrytrová, Petrovice    8    18
HK0242    Monika Žáková, HK    8    18
HK0241    Kamila Žáková, HK    8    18
HK0151    Milan Toušek, Týniště    5    18
HK0011    Petra Hájková, Olešnice    8    17
HK0333    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    8    17
HK0320    Naďa Hůková, Trutnov    8    17
HK0162    Karel Přibyl, HK    8    17
HK0166    Jaroslav Novotný, HK    5    17
HK0306    Zdeněk Jón, Trutnov    2    17
HK0016    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    2    17
HK0431    Miroslav Vostruha, Sloupno    0    17
HK0438    Pavel Klika, Sloupno    11    16
HK0437    Miroslav Klika, Sloupno    11    16
HK0439    Monika Kliková, Sloupno    11    16
HK0441    Miroslav Podaný, Sloupno    11    16
HK0257    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    8    16
HK0426    Bořek Krejčí, Solnice    2    16
HK0060    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    11    15
HK0419    Hana Purmová, Sloupno    11    15
HK0139    Pavel Žák, Předměřice    8    15
HK0142    Jiří Pešek, HK    5    15
HK0263    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    5    15
HK0086    Oldřich Čapek, Jičín    2    15
HK0182    Radek Chlad, Kosičky    8    14
HK0167    Karel Kindl, Třebechovice    8    14
HK0128    Hana Bílková ml., Libčany    5    14
HK0335    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    5    14
HK0131    František Bartoška, HK    0    14
HK0071    Jiří Zima, Zlíčko    0    14
HK0099    Vojtěch Svoboda, Milíčeves    -4    14
HK0408    Josef Jiránek, Dolní Branná    11    13
HK0215    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    5    13
HK0427    Milena Koblicová, Vamberk    2    13
HK0403    Lilia Ščerbaková, Opočno    2    13
HK0055    Jaroslav Čálek, Police n. Met.    0    13
HK0380    Jan Kolář, Broumov    0    13
HK0047    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    0    13
HK0188    Naďa Zimová, Prasek    0    13
HK0261    Libor Čvančara, Dolní Branná    5    12
HK0371    Martin Košnár, HK    5    12
HK0243    Kamil Žák, HK    5    12
HK0238    Alena Sejtková, HK    2    12
HK0443    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    11    11
HK0444    Jiří Hlavnička, Králíky    11    11
HK0411    Ludmila Dohnálková, Rychnov    8    11
HK0056    Jaroslav Valchař st., Police n. Met.    5    11
HK0114    Pavel Zásada, N. Bydžov    5    11
HK0130    Věra Bartošková, HK    0    11
HK0053    Ivoš Dius, Velké Poříčí    0    11
HK0049    Josef Fuchs, Velké Poříčí    0    11
HK0406    Pavel Horák, Dvůr Králové    0    11
HK0350    Renata Hrubá, V. Poříčí    0    11
HK0353    Michal Lokvenc ml., V. Poříčí    0    11
HK0052    Hana Zvoníčková, Velké Poříčí    0    11
HK0092    Josef Kotnik, Chyjice    -1    11
HK0203    Leoš Truhlař, HK    8    10
HK0385    Martin Štěpánek, N. Město n. M.    5    10
HK0425    Jan Jedlička, Dvůr Králové    0    10
HK0383    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    0    10
HK0154    Vladimír Šťastný, HK    8    9
HK0048    Karel Černohorský, Velké Poříčí    0    9

LIGA AMATÉRŮ (405. – 443. místo)
HK0442    Zdeněk Matuška, Milovice    8    8
HK0410    Johana Hanušová, HK    5    8
HK0148    Petr Izák, HK    5    8
HK0040    Milan Bitnar, Hronov    2    8
HK0090    Pavel Bodlák, Kopidlno    0    8
HK0351    Michal Lokvenc, V. Poříčí    0    8
HK0051    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    0    8
HK0352    Marek Lokvenc ml., V. Poříčí    0    8
HK0382    Martin Püschel, Žacléř    0    8
HK0119    Jan Bílek, Urbanice    -1    8
HK0012    Eva Rainetová, V. Poříčí    5    7
HK0180    Josef Taichman, Prasek    0    7
HK0364    Miloš Dohnálek, Rychnov    2    6
HK0132    Milan Lacina, N. Bydžov    2    6
HK0405    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    11    5
HK0175    Tomáš Přibyl, Borohrádek    8    5
HK0445    Jan Krejčí, Podoliby    5    5
HK0341    Gustav Deutsch, Hradec Králové    0    5
HK0430    Miloš Dvořák, Trutnov    0    5
HK0152    Petr Jedlička, HK    8    3
HK0206    Lukáš Spáčil, Ostrava    2    3
HK0322    Karel Kábrt, Trutnov    0    3
HK0428    Petr Hájek, Dačice    0    2
HK0345    Roman Machač, HK    0    2
HK0181    Lenka Taichmanová, Prasek    0    1
HK0050    Josef Čermák, Velké Poříčí    8    -1
HK0436    Jan Jedlička ml., Dvůr Králové    0    -1
HK0435    Alena Jedličková, Dvůr Králové    0    -1
HK0212    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    0    -1
HK0344    Daniel Machač, HK    0    -1
HK0416    Martin Truneček, HK    0    -2
HK0407    Michal Kulhánek, Dvůr Králové    0    -4
HK0179    Martin Taichman, Prasek    0    -5
HK0342    Pavel Kejzlar st., Úpice    0    -7
HK0045    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    0    -8
HK0150    Martina Krejcarová, Librantice    -4    -10
HK0290    Zdeněk Korčák, Trutnov    11    -13
HK0289    Jiří Novotný, Trutnov    0    -19
HK0305    Kurt Püschel, Žacléř    0    -23

Výsledky zápasů 10. kola Zimní Tip ligy
1. Mountfield Hradec Králové – Piráti Chomutov       2:0 (1)
2. Karlovy Vary – ČSOB Pojišťovna Pardubice          1:4 (2)
3. Škoda Plzeň – PSG Zlín                                         1:2 (2)
4. Oceláři Třinec – Kometa Brno                             10:2 (1)
5. Slavia Praha – Sparta Praha                                 2:2 (0)
6. Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice Steel                    3:1    (1)
7. Verva Litvínov – Rytíři Kladno                               2:3 (2)
8. Stadion Vrchlabí – HC Řisuty                                5:2  (1)
9. SC Kolín – Vajgar Jindřichův Hradec                     5:2  (1)
10. HC Jaroměř B – Sokol Čestice                            8:3  (1)
Supertrefa (celkový počet gólů ve všech deseti zápasech): 60

Autor: Redakce

5.3.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

ČESKÁ výprava získala letos na Světovém žebříčkovém turnaji v lukostřelbě handicapovaných v Novém Městě nad Metují jednu zlatou medaili, a to díky Davidu Drahonínskému.

Šnajdr: Snažíme se přispívat k rozvoji paralympijské lukostřelby

Kardiochirurg Jan Pirk bude přednášet o experimentech lékařů na sobě

Police nad Metují - Nejznámější český kardiochirurg a přednosta pražského IKEM prof. Jan Pirk přiveze ve čtvrtek do Police nad Metují přednášku s názvem „Experimenty lékařů na sobě“.

Folklorní svět se sešel v Červeném Kostelci

Červený Kostelec - Na pět dní i nocí se od dnešního dne stane Červený Kostelec středem folklorního světa.

Z procházky se stala pátrací akce, osmiletou dívku našli až policisté

Červenokostelecko – Oznámení o pohřešování osmiletého děvčete přijali v úterý ve čtyři hodiny odpoledne policisté na tísňovou linku. „Volali prarodiče, že holčička se jim ztratila při procházce v lese u Trubějova nedaleko Červeného Kostelce,“ uvedla k případu tisková mluvčí náchodské policie Eva Prachařová

Startuje fotbalová TIP liga. Vyhrajte sud plzeňského!

Náchodsko - Podzimní část čítá 13 dějství. Oceněni budou i vítězové kol.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení