I. liga – juniorky:

VK Hronov – Lokomotiva Trutnov 3:0 (12, 18, 21) a 3:0 (9, 16, 15). Juniorky svůj part zvládly bezchybně a v obou utkáních nedaly svému podstatně slabšímu soupeři sebemenší naději na úspěch. Trenér Frýba, který zaskakoval za J. Ševců, tak mohl dát příležitost všem hráčkám. Za celý den byl k vidění pouze jeden vyrovnanější set, a to bylo třetí dějství v prvním utkání. Koncovka se však opět nesla v hronovské režii.
Další utkání 11. a 12. kola: Jičín – SK Rubena Náchod odloženo na 29. listopadu.

I. liga – kadetky:

SK Slavia Kometa Praha B – SK Rubena Náchod 1:3 (-17, 18, -22, -22) a 1:3 (-24, 13, -20, -17). V obou utkání se hrál nesmírně dramatický volejbal. První utkání rozhodly hostující kadetky ve svůj prospěch díky lepším koncovkám třetího a čtvrtého setu. Ve druhém utkání se hráčky Rubeny po vyhraném prvním setu z palubovky v setu druhém zcela vypařily, naštěstí v dalších dvou setech se opět sebraly a utkání dovedly do vítězného konce.

TJ Slavia Hradec Králové – TJ Jiskra Jaroměř 3:1 (19, -20, 17, 23) a 2:3 (-23, 21, 17, -16, -11). Šlágr druhého s prvním zvládly v úvodním utkání lépe domácí kadetky, které zaváhaly pouze ve druhém setu. Druhé utkání začaly lépe hráčky Jaroměře, které získaly v dramatické koncovce první sadu, další dvě však patřily domácím hráčkám a s Jaroměří to nevypadalo dobře. Jenže ta se oklepala, čtvrtou sadu jasně ovládla a i následná zkrácená sada jasně patřila jí.

KP I. třídy – muži:

Výsledky 11. a 12. kola: Hronov B – Janské Lázně A 3:0 a 0:3; Jaroměř A – Slavia HK B 2:3 a 3:1; Vamberk A – Červený Kostelec B 3:0 a 3:0; Rubena Náchod A – Dvůr Králové nad Labem 3:0 a 1:3; Červený Kostelec A – Malšovice 3:2 a 1:3.

KP I. třídy – ženy:

Výsledky 11. a 12. kola: Staré Město–Náchod A – Trutnov A 3:0 a 1:3; Slavia HK B – Rubena Náchod A 3:1 a 3:0; Studenec u Horek A – Hronov A 1:3 a 2:3; Červený Kostelec A – Zbečník 3:0 a 0:3; Sokol HK A – Jilemnice (20. 12.). (ma, mr)