Hráčky si nejdříve poradily s nejlepším družstvem ze středních Čech TJ Březno, když po jasném průběhu prvního poločasu dostala příležitost celá lavička. Nakonec soupeř stačil snížit na 7:3 (5:0). Ve druhém utkání s SK Chomutov NH - zástupcem severních Čech, obě družstva nemohla najít recept na dobrou obranu soupeře. Ve druhém poločase útok Krčína zcela ovládl hru a především z rychlých protiútoků si vytvořil dostatečný náskok s konečným výsledkem 11:4 (4:2). Dalším soupeřem krčínských hráček byly severomoravské Žeravice. Utkání lépe začala děvčata ze Žeravic, která vedla téměř celý první poločas. Teprve v jeho závěru se podařilo krčínské kapitánce Petře Koudelkové vyrovnat a ve druhém poločase Krčín výsledek dokonce otočil na konečných 8:5 (3:3).

Ve východočeském derby s NH Opatovice nad Labem se krčínská děvčata rychle ujala vedení. Opět dostala příležitost celá lavička a děvčata vyhrála poměrem 9:2 (5:2). V posledním utkání se střetly dva dosud neporažené týmy – Krčín a západočeské Příchovice. Krčín začal lépe, ale soupeř soustředil svou obranu na nejlepší střelkyni turnaje Petru Koudelkovou a jejich útok začal přehrávat krčínskou obranu. Náskok, který si soupeř vytvořil v začátku utkání, již krčínské hráčky nedokázaly smazat. Příchovické dívky potvrdily, že mají vyrovnanější družstvo a zvýšily svůj náskok na 4 11 (3 6).

Celkově druhé místo v ZHP ČR podpořily i individuální ceny. Nejlepší střelkyní se stala Petra Koudelková s 31 brankami, která byla zároveň vyhodnocena jako druhá nejlepší útočnice. I další krčínské dívky si odnesly ocenění: 2. nejlepší brankářkou byly vyhodnocena Veronika Macková a 2. nejlepší obránkyní se stala Iveta Popelková.