VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem Tip ligy se stal Zdeněk Burdych starší

NÁCHODSKO - Tip liga Náchodského deníku definitivně oddělila úspěšné tipéry od těch méně úspěšných. Do hry se během podzimu zapojilo velmi slušných 276 tipujících, mezi kterými bylo 208 mužů a 68 žen.

7.11.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografieFoto: Archiv

Vítěz nasbíral celkově 88 bodů

Mezi téměř třemi stovkami hráčů se nejvíce dařilo Zdeňku Burdychovi staršímu z Velkého Poříčí, který bude náš region reprezentovat v klání nejlepších hráčů východních Čech, kde bude ve hře LCD televizor. Druhá příčka v konečném pořadí patří machovskému Janu Šolcovi, který na vítěze ztratil pouhé tři body. Další tři body za Janem Šolcem skončila Renata Hrubá z Velkého Dřevíče, které patří v konečném účtování místo třetí. Sud piva si za čtvrté místo odveze do Hronova Miloš Kubík, cena za páté místo pak připadne Zuzaně Pannyové z Meziměstí, která ve třinácti odehraných kolech nasbírala celkem 79 bodů. Vynikajícím finišem se mezi nejlepší jedenáctku vklínil Michal Lokvenc z Velkého Dřevíče, který podzimní Tip ligu Náchodského deníku uzavřel se 79 body. Stejný počet bodů, ale horší bodový zisk z posledního kola, posunul Jaroslava Macka z Červeného Kostelce na místo sedmé. O osmé příčce Tomáše Hašpla rozhodl „rozstřel“ s Jaroslavem Mackem. Podle pravidel jsme u posuzování těchto dvou hráčů museli zapátrat až do desátého kola. Oba hráči totiž ve 13., 12. i 11. kole měli stejné bodové zisky, v desátém kole byl však úspěšnější Jaroslav Macek, proto je nyní v konečném účtování před Tomášem Hašplem. Podobným klíčem jsme museli řešit i místo deváté, na kterém je Petra Šolcová z Machova. V porovnání s Tomášem Hašplem a Jaroslavem Mackem však Petra Šolcová zaváhala už v kole dvanáctém, proto jí při stejném bodovém zisku patří až příčka devátá. Stejně jsme museli následně postupovat i při rozhodování o 10. a 11. místě. Tajenku opět vyřešilo kolo desáté, kde byl úspěšnější Tomáš Crha. Na Bohumila Voříška tak zůstalo místo jedenácté.

Nejpočetnější, ale ne nejúspěšnější

Z celkového počtu 276 hráčů byl nejvíce zastoupen Náchod, kde se naší tipovací soutěže zúčastnilo 52 soutěžících. Paradoxem ale je, že nikdo žádný z nich se nedokázal prosadit mezi nejlepší jedenáctku. Nejlepším Náchoďákem tak zůstal na 13. místě Josef Frydrych. Ani druhé nejpočetněji zastoupené město, kterým je Police nad Metují s 22 účastníky, nemá nikoho v elitní jedenáctce. Hned za ní, na 12. místě, je první Poličák, kterým je Jiří Tauc.
Na pomyslném třetím místě se mezi městy umístil Červený Kostelec. Zde se během podzimu naší tipovací soutěže zúčastnilo 20 hráčů. Červený Kostelec má oproti svým dvěma předchůdcům v nejlepší jedenáctce Jaroslava Macka, kterému patří konečná sedmá příčka. O hráče méně, tedy 19, mají nakonec Teplice nad Metují, jejichž nejlepší hráč se nachází až na začátku druhé padesátky konečné výsledkové listiny. Zdaleka nejúspěšnějším městem je Velké Poříčí, kde s námi na podzim hrálo Tip ligu 18 hráčů. Kromě vítězného Zdeňka Burdycha staršícho má Velké Poříčí zastoupení v elitní jedenáctce i díky osmému Tomáši Hašplovi. Na šestém místě v pořadí měst skončilo Meziměstí (16 účastníků). Meziměstí mezi elitou reprezentuje na výborném pátém místě Zuzana Pannyová. O hráče méně jsme pak evidovali v Novém Městě nad Metují a v Hronově.

7.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

V čele TIP ligy Náchodska je Jaroslav Valchař

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Pády z kola bolí i na cyklostezce, policisté řešili už několik střetů

Náchodsko - Ve všech lokalitách přibývají nové a nové kilometry pohodlných a bezpečných cyklostezek. Ovšem zvýšené bezpečí pro jezdce na bicyklech i na kolečkových bruslích není absolutní. Cyklistům sice na jim vyhrazené stezce nehrozí srážky s motorovými vozidly, ale povinnosti být ohleduplní vůči sobě i jiným uživatelům stezek je samozřejmě niko nezbavil.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Dorost si prožil poločas hrůzy

Náchod - Vstup do nového ročníku fotbalové České ligy staršího dorostu se náchodským svěřencům trenéra Zdeňka Samka nepovedl.

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Královéhradecko - Nebezpečnou chorobou, která napadá nervový systém člověka a může vést k úplnému ochrnutí, loni v kraji onemocnělo 19 lidí. Rok předtím to podle údajů královéhradecké Krajské hygienické stanice bylo sedm případů a v roce 2014 se klíšťovou encefalitidou nakazili jen čtyři lidé.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení