VYBERTE SI REGION

Sport

Známe první velká jména

Nové Město nad Metují – V sobotu 30. července se na Stadionu generála Klapálka opět sejde vybraná atletická společnost.

Bez dopingu se vrcholový sport neobejde

Renomovaný lékař, propagátor celostní medicíny a bývalý antidopingový komisař Jan Hnízdil komentuje dění kolem zákazu startu ruských atletů na olympijských hrách kvůli dopingovým aférám.

Věnce z Čech i ze Slovenska

Náchodsko – Český Dvůr Králové nad Labem a slovenské Kopčany hostily další závody historických motocyklů.

Lebedinský: Pro mladý kádr to byly ohromné zkušenosti

Jaroměř – Nováček divizní soutěže z Jaroměře po roce působení padá zpět do krajského přeboru, přesto vedení oddílu tohoto kroku nelituje. „Postup do vyšší soutěže se neodmítá, a tak bychom divizi určitě neodmítli ani v tomto případě, ale spousta věcí by se musela dělat jinak," říká o případné další divizní šanci JIŘÍ LEBEDINSKÝ, předseda oddílu FK Jaroměř.

V Olomouci to zacinkalo. Sport klub si přiváží bronz

Náchod – S nečekaným medailovým úspěchem i dalšími velmi pěknými umístěními se vrátily z republikového kola v barevném minivolejbalu naděje volejbalového Sport klubu Náchod.

Jansa: Podařilo se to dobře namíchat

Police nad Metují – Po hodně nepovedeném podzimu se povedlo fotbalistům Police nad Metují jaro natolik, že si uchovali příslušnost v I. B třídě i pro příští sezónu. „Měl jsem tu kliku, že se ti starší kluci vrátili a byli neskutečně znát," říká po povedeném jaru trenér LUBOMÍR JANSA.

Jedna rezerva postupuje, druhá to zabalila

Náchodsko – Fotbalový Jopeco okresní přebor mužů má za sebou další ročník, v němž se po roční odmlce vrací do krajských soutěží jaroměřská rezerva.

Kitler: Věřil jsem do poslední chvíle

Broumov – Infarktový závěr sezóny zažili v krajském přeboru fotbalisté Broumova, kteří se zachránili až v posledním kole. „Kluci si musí uvědomit, že pokud chtějí hrát fotbal, tak musí chodit trénovat," zná recept na lepší zítřky trenér JINDŘICH KITLER.

Killar: Nechci tým v tomto těžkém období opustit

Nové Město nad Metují – S třiceti body obsadili fotbalisté Nového Města nad Metují v nedávno skončeném krajském přeboru mužů třinácté místo, přičemž je od sestupových pozic dělily pouhé tři body. „Raději skončím s fotbalem, než bych se něčeho takového zúčastnil byť pouze v roli diváka," reaguje novoměstský trenér MILOŠ KILLAR na neustálé ataky ohledně údajně zmanipulovaného derby s Broumovem.

Sezóna s bronzovým puncem

Nové Město nad Metují – K rozhodujícím dvěma zápasům zajížděly krčínské národní házenkářky na hřiště západočeských celků. V sobotu do Příchovic a o den později do Přeštic.

Na domácím šampionátu byli Drábková i Nosek třetí

Náchodsko – Atletické „žně" jsou v plném proudu a sklizeň atletů SK Nové Město nad Metují je bohatá.

Vojnar: Nejvíce se nám do hry promítly zranění a pracovní povinnosti

Velké Poříčí – Solidní sezónu má za sebou nováček fotbalové I. B třídy z Velkého Poříčí, který si už na podzim vybojoval účast ve skupině „O postup", čímž si v podstatě zajistil klidné jaro bez záchranářských starostí. „Opřít jsme se mohli o přístup starších hráčů," říká v hodnocení JAN VOJNAR, trenér Velkého Poříčí.

Berger: Rozdávali jsme fotbalovou radost

Náchod – Prakticky jako nůž máslem prosvištěla náchodská rezerva, coby nováček, I. B třídou a už se směle může připravovat na vyšší soutěž. „Mě už se to bohužel týkat nebude, protože u týmu končím," říkal trochu překvapivě RICHARD BERGER, trenér náchodské rezervy.

Panenka: Díky nezkušenostem máme velký problém

Náchod – Po sestupu ze čtvrté nejvyšší soutěže byli fotbalisté Náchoda od začátku považováni za jednoho z horkých favoritů na návrat do divize. Plány jim však zkřížily Kratonohy, které odsunuly Náchod „až" na druhou příčku, která jim postupovou jistotu zatím nedává. „Já v současné době nemůžu říct, jestli hrajeme divizi, protože losovací aktiv je 25. června, a to, jestli tam jsme, budeme vědět až na místě," říká JAROSLAV PANENKA, trenér Náchoda.

Havlíček: Je potřeba se hlubší analýzou podívat na změny v kádru

Červený Kostelec – Z hodně zdecimovaným kádrem absolvovali letošní ročník krajského přeboru mužů fotbalisté Červeného Kostelce. „Díky tomu, že máme B-tým, se nám soutěž podařilo důstojně dohrát a navíc musím smeknout před kluky, kteří závěr odehráli," říká KAREL HAVLÍČEK, trenér Červeného Kostelce.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.