VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Nemocnice v Náchodě

Místo nové stavby nemocnice hrozí havárie

Náchod - Emoce v náchodské nemocnici v poslední době víří, že kraj stále nezačal s velkou výstavbou moderního areálu, který se měl podle původních slibů otevírat už v příštím roce. Zdejší zdravotníci mají pocit, že je kraj hází přes palubu. Navíc varují, že oddalování stavby zvyšuje riziko kolapsu zdravotnického zařízení.

Ředitel náchodské nemocnice končí. Zdravotníci jsou v nejistotě

Náchod - Před pár lety ho vedení kraje povolalo do čela největší krajské nemocnice, Oblastní nemocnice Náchod, aby jako úspěšný manažer snížil její ztráty a vedl nemocnici k výstavbě nových moderních pavilonů. Úkol plnil. Teď ho však totéž vedení kraje v pozici šéfa nemocnice zřejmě dále nechce.

Ředitel náchodské nemocnice končí

Náchod - Před pár lety ho vedení kraje povolalo do čela největší krajské nemocnice, Oblastí nemocnice Náchod, aby jako úspěšný manažer snížil její ztráty a vedl nemocnici k výstavbě nových moderních pavilonů. Úkol plnil. Teď ho však téměř totéž vedení kraje v pozici šéfa nemocnice zřejmě dále nechce.

Nemocnice chystá pro všechny akci Čisté ruce

Náchod - Akce Čisté ruce, to není jen název protikorupčních zásahů, které proběhly na konci 90. let v České republice. Akci Čisté ruce si mohou všichni zájemci vyzkoušet i v náchodské nemocnici.

Rekonstrukce náchodské nemocnice: V březnu se konečně začne stavět

Náchod - Z náchodské nemocnice se na konci příštího měsíce stane jedno velké staveniště. Stavební firma zde 31. března začne s nultou etapou rekonstrukce areálu.

Podhoubí nemocnice zlevní na 35 milionů

Náchod - Elektrické, teplovodní a další životně důležité inženýrské sítě a komunikace, to se začne na konci března stavět a rekonstruovat v dolním areálu náchodské nemocnice. Práce předchází velké výstavbě nových pavilonů, které zlepší podmínky a péči pro pacienty. Krajští radní už vybrali z jedenácti uchazečů o stavbu vítěze.

Nemocnice je jejich srdeční záležitostí

Broumov - Nová kardiacká křesla v hodnotě zhruba 420 tisíc korun získala od Nadačního fondu Hospital broumovská nemocnice. Je to další z počinů fondu, který má zpříjemnit pobyt pacientů ve špitále. Fond už za řadu let svého působení podpořil nemocnici vybavením za miliony korun.

Náchodská nemocnice operuje pacienty bez omezení

Náchod – Není to tak dávno, co nemocnice Náchod a Rychnov nad Kněžnou ohlásila, že kvůli letošní úhradové vyhlášce, podle které se platí poskytnutá péče, bude muset omezit plánované operace u pacientů některých zdravotních pojišťoven, u nichž byly vyčerpány limity.

Chřipka už je na ústupu. Na návštěvu do náchodské nemocnice se ještě nesmí

Královéhradecký kraj - Zvýšené počty chřipek a akutních respirační infekcí zhruba na měsíc vystavily stop návštěvám v nemocnicích i domovech důchodců. Lůžková oddělení se již většinou otevřela, ale přece jen ještě platí výjimky.

Do nemocnice teď nesmí návštěvy

Náchod - Nemocných chřipkou a akutními nemocemi dýchacích cest rapidně přibývá. Podle hygieniků je vzestup nemocnosti u většiny populace nyní z velké části pravděpodobně ovlivněn ukončením dovolených a školních prázdnin, kdy nemocní jedinci, na rozdíl od předcházejícího období, už vyhledali lékařské ošetření.

Nejuzavřenější oddělení nemocnice umožní prvně nahlédnout do útrob

Náchod - Anesteziologicko-resuscitační oddělení Oblastní nemocnice v Náchodě dnes od 8 do 12 hodin pořádá den otevřených dveří. Kdokoliv z řad široké veřejnosti může využít příležitosti a podívat se na jedno z nejnepřístupnějších oddělení nemocnice.

Obří tendr na stavbu nemocnice má stopku

Náchod - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS, jinak též antimonopolní úřad) pozastavil obří tendr Královéhradeckého kraje na modernizaci a dostavbu Oblastní nemocnice v Náchodě. Kraj, kterému nemocnice patří, tak nemůže v soutěži pokračovat.

O stavbu nemocnice je mela

Náchod - Stavba nového „srdce" nemocnice v Náchodě se blíží. Už je známo, že o miliardovou zakázku na zbudování centrálního pavilonu a dalších nových budov s několika operačními sály, téměř 20 specializovanými vyšetřovnami a pracovišti a také více než 180 lůžky pro pacienty, se uchází sedm společností či jejich sdružení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení