VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Středy doktora Středy

Středy doktora Středy: Hubnutí v letních měsících nedoporučuje

Východní Čechy – Kdy hubnout a kdy ne? Už jsme se načasování redukčních kúr věnovali v jednom z minulých dílů. Paní doktorka Kateřina Cajt-
hamlová doporučuje jaro, kdy se dny prodlužují a lákají ven k pohybu. Naopak zima je nevhodná, protože dny jsou krátké, člověku se nechce ven. S tím se dá souhlasit. Doktor Leoš Středa však nedoporučuje hubnout v létě. To má podklad v jeho dietě, která omezuje sacharidy, takže jejím velkým nepřítelem je ovoce. Jak je to tedy doopravdy?

Středy doktora Středy: Pan Ladislav hubne pomocí masové diety

Východní Čechy - Dnes se opět podívejme do řad našich čtenářů, jak se jim daří zhubnout. S Deníkem hubne spousta z vás a stále přibývají další a další. Hubnutí je pod dohledem odborníka, MUDr. Leoše Středy a jeho spolupracovníků.

Středy doktora Středy: Zdravému vaření se dá naučit i ve škole

Východní Čechy - Základem pro hubnutí je redukční dieta a pohyb, to už všichni čtenáři této pravidelné rubriky vědí. Také většinou víte, co by měl člověk v rámci diety jíst a pít, čemu by se měl vyhýbat a na co si dát pozor.  Obecné povědomí o dietním vaření není tolik rozšířeno. Svědčí o tom spousty dotazů, které od hubnoucích přicházejí.

Středy doktora Středy: Hubnutí s alkoholem

Východní Čechy – Před měsícem jsem psal o pitném režimu a hned se objevil dotaz, jedna čtenářka napsala: „Nechci, aby dieta byla řehole. Našla jsem diety, které jsou dobré a nejsou drahé. Stále však nutí pít vodu nebo hořký čaj, zakazují kafe, alkohol…" V ordinaci se chlapi ptají hlavně na pivo, jestli si můžou dát při dietě. Pivo se bohužel k hubnutí nehodí. Co pít při dietě? Je jasné, že k hubnutí je nejvhodnější voda. Ale jak zhubnout i s něčím dobrým k pití?

Středy doktora Středy pokračují: Hubnutí paní Ludmily

Východní Čechy - Jak zhubnout, aby se už kilogramy nevracely? Hubněte s Deníkem a podělte se o svůj příběh s ostatními čtenáři! Někteří lidé se třeba ještě nerozhodli zatočit s kily navíc nebo se něčeho bojí. Proto je tolik potřebná motivace těmi, kterým se hubnutí daří.

Středy doktora Středy: Jak správně pít při dietě

Východní Čechy – V dnešním pokračování našeho seriálu o hubnutí, dietách, ale také o zdravém životním stylu a zdravé životosprávě se budeme věnovat vodě a pitnému režimu.

Středy doktora Středy: Hubněte s námi!

Východní Čechy – Trápí vás nadbytečné kilogramy? Nemůžete se jich dlouhodobě zbavit? Chcete zhubnout, ale nevíte, jak se do hubnutí pustit? Hlavně neskočte na špek nějakému podvodníkovi nebo lživé reklamě.

Středy doktora Středy: Jak zhubli manželé Barvínkovi

Východní Čechy - Hubnutí s Deníky je stále velmi populární a jistě k tomu přispívá i tato naše pravidelná rubrika, která vychází ve všech východočeských Denících. Mnoho čtenářů se již nechalo inspirovat a motivovat těmi, o kterých jsme psali a kterým se tak hezky povedlo zhubnout.

Středy doktora Středy opět na scéně: Zdravé složky potravy

Východní Čechy - Minulý týden jsme se v článku zabývali zdravou výživou celkově. Dnes bude řeč o konkrétních složkách potravy, na které bychom se měli v rámci zdravé životosprávy zaměřit.

Středy doktora Středy opět na scéně: Zdravá výživa na scestí

Východní Čechy - V posledních pár letech se čím dál častěji skloňují výrazy jako zdravá výživa, bio potraviny či ekologické zemědělství. Někteří lidé považují konzumaci zdravých potravin za svůj životní styl, i když kolikrát vůbec netuší, co kupují.

Středy doktora Středy: Manželé Trčkovi po fixaci váhy

Východní Čechy - Naši pravidelnou rubriku o hubnutí s Deníkem zahájíme v novém roce velmi příjemným a motivujícím příběhem manželů Trčkových z Linhartic, kterým se už před půl rokem dohromady povedlo za krátkou dobu shodit 20 kilogramů.

Středy doktora Středy se opět hlásí: Hubněte obyčejně

Východní Čechy - Po měsíci opět přišla řada na zhodnocení hubnutí našich čtenářů, kteří navštěvují ordinaci v České Třebové. Tu zdarma zapůjčuje Poliklinika Dopravního zdravotnictví v rámci akce s Deníkem. Odborníkem, který radí pacientům, jak zhubnout, není nikdo jiný než MUDr. Leoš Středa.

Středy doktora Středy: Zdravé pečivo bez lepku

Východní Čechy – Dnes v našem pravidelném seriálu odpovídá MUDr. Leoš Středa na jeden z dotazů čtenářů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení