Teplice nad Metují – Albrechtice 4:9 (1:4). Hned třináct branek bylo k vidění v Teplicích, bohužel devět do domácí sítě. Už v 8. min. šli hosté do vedení, ve 13. min. domácí zahodili penaltu a krátce poté Albrechtice odskočily na 0:2. Domácí pak sice snížili, ale ještě do poločasu Teplice dvakrát inkasovaly.

Po přestávce domácí přeskupili řady, ale nic nepomohlo. Mezi 50. a 65. minutou hosté odskočili na hrozivých 1:8. Domácí pak sice snížili, ale hosté opět kontrovali – 2:9. Poslední slovo ale měli Tepličtí, kteří dvěma góly korigovali na 4:9.

Branky Teplic n. M.: Mucha 3, Skuřenský.

Sestava Teplic n. M.: Cibulka (75. Oubrecht) – Matouš, Veselík, Hejnyš (46. Schubert), Novotný – Tarhanič (46. Skuřenský), Brandejs, Bitnar, Kalaš, Otta – Mucha.

Babí – Hronov 2:2 (1:1). Na Babí se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí v první půli více vyložených šancí. Paradoxně však šli do vedení hosté, kteří po půl hodině hry využili zaváhání domácího brankáře a Bašta z dorážky otevřel skóre utkání – 1:0. Ještě do poločasu však parádní ranou Kratěna vyrovnal na 1:1.

Také ve druhé půli měli blíže k vítězství hosté, kteří šli v 70. min. brankou Michala Víta do vedení 2:1. Deset minut před koncem však Hanzl po rohovém kopu vyrovnal na konečných 2:2.

Branky: Kratěna Hanzl – Bašta, Vít.

Sestavy – Babí: Malík – Umlauf, Fetter, Hanzl, Ducháč – Novák, Pincák, Kratěna, David – Flaška (80. Kozák), Fidler. Hronov: Zmrhal – Šmíd, Puraš, Vít, Slezák – Divíšek, Šrajbr, Klabník, Polomský – Bašta, Marx.