VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hubnutí pětice dívek spěje do svého finále

Náchodsko – Už jen pár dní mají před sebou soutěžící v projektu Náchodského deníku „Hubněte s Deníkem do jarních šatů“, který probíhá ve spolupráci se Sportcentrem Helena s.r.o. v Polici nad Metují.Která ze soutěžících se stane výherkyní soutěže Hubněte s Deníkem? O tom rozhodnete vy – čtenáři. Posílejte dívkám své hlasy!

24.2.2011
SDÍLEJ:

Hubnutí ve Sportcentru Helena.Foto: DENÍK/Věra Sýkorová

Pětice soutěžících dívek si bez problémů navykla na pravidelný režim cvičení i stravování. Ze svého jídelníčku v převážné míře vypustila téměř vše, co tam nepatří. Avšak i soutěžící dívky jsou jenom lidi, a tak – jak se i přiznaly – občasným prohřeškům v podobě čokolády či slaných brambůrků se jen tak jednoduše vyhnout nelze.

Minulá společná hodina cvičení se nesla ve znamení druhé lekce sebeobrany s instruktorem Jakubem.

Gábina Thérová, Machov
Uběhl týden a už tu byla neděle, na kterou jsem se opět těšila. Čekala nás lekce sebeobrany s Kubou. Před jeho hodinou jsem byla ještě na spinningu s lektorkou Andreou Vikovou a také přišla spolusoutěžící Olinka Hirschauová. S Kubou jsme netrénovali jen nové hmaty, ale i účinné typy a triky na ubránění se. Určitě si to doma zopakuji, abych to nezapomněla. Další neděli budeme mít lekci posilování, na kterou jsem velmi zvědavá a věřím, že se konečně dozvím, jak správně a efektivně posilovat. Děkuji moc i všem čtenářům, kteří mne podporují v anketě.

Petra Urbanová, Bezděkov
Hodina sebeobrany byla opět, tak jako ta předchozí, velice fajn. Naučily jsme se nové hmaty a triky. Velice nás nácvik bavil a hodně jsme se nasmály. Na příští hodinu pro nás Kuba připravuje posilování, takže nás ten smích asi přejde… Ale i přesto se na ni velmi těším. Jen škoda, že už se naše soutěž blíží ke konci. Tak nezapomínejte hlasovat !

Olga Hirschauová, Police n. M.
Nedělní sebeobrana se opět nesla v uvolněném duchu. Zopakovaly jsme si pár chvatů z předešlé hodiny a začaly se učit novým věcem. Některé chvaty byly již trošku náročnější, ale bylo to spíš o seznámení se s dalšími účinnými cviky. Člověk by musel cvičit a cvičit, aby chvaty dostal tzv. pod kůži. Každopádně i tak věřím, že i toto nám každé do života něco přinese. Pokud by se uvažovalo o nějakých pravidelných hodinách sebeobrany, určitě bych neváhala se zapojit!

Tereza Martinová, Hronov
Po 14ti dnech nicnedělání sama pro sebe jsem byla v pondělí den po hodině sebeobrany na spinningu s Kubou - lektorem. Kuba nás nikdy nenechá odpočinout, jede a nešetří nás. Ale opět jsem se cítila lip! Budu jezdit určitě dál, pokud mně to práce dovolí… Hodina sebeobrany byla sice rychlá, protože některé z nás čekaly ještě rodinné nedělní události, ale zato účinná! Pár chvatů – hmatů jsme si zopakovaly, ale byla i kupa jiných, které si už mnohem lépe pamatuji, protože jsem si je mohla hned nato vyzkoušet - v rámci rodinné akce. Sestra se ponaučila a hned ví, jak a co použít proti bráchům, na které je už teď doma sama. Hlasování mě velice, ale opravdu velice překvapuje. Mám mnoho přátel, kterým tímto děkuji za to, že bdí nad Náchodským deníkem. Všem, jež kdo přispívají svými hlasy srdečně děkuji!!!

Míša Máslová, Žďár n. Metují
Tak další týden je za námi, že ani člověk nevěří, jak to rychle letí. V neděli jsme měly další lekci sebeobrany s Kubou. Bylo mnoho nových hmatů a obraných fíglů a ještě více srandy, protože jsme se sešly všechny. Možná budeme mít příště hodinu posilování, a to by mě velice zajímalo, protože posilování je důležité, já to moc dobře vím, ale nemám na něj čas a nebaví mě cvičit samotnou, proto vyhledávám sporty jako například aerobik, kde si všichni zatančíme a zaposilujeme dohromady. Proto jsem moc zvědavá a těším se na další společné lekce hubnutí.
Milý čtenáři, hlasujte pro soutěžící v internetové anketě!

Můžete se opět ukázat v plesových šatech? Pak máte vyhráno!
Dokonáno – tak jest. Nepálské přísloví praví, že kdo hodně chce, vhodnou cestu si najde. Vy, kteří jste se vydali na trnitou pěšinu s vlastní pohodlností a rozhodli se dokázat veřejně nejen sobě, ale i těm kolem, že máte zájem, pilnost, vytrvalost a vůli udělat něco třeba pro své zdraví, nebo jen dobrý pocit z takové maličkosti, že se opět mohu ukázat v plesových či jarních šatech, jste u cíle.
Jestliže se to někomu nepovedlo a někde při dvouměsíčním snažení zakopl, může si opět zkusit své odhodlání, protože opakování je matkou moudrosti.
Ovšem těm, kdož dokázali, že vůle s pilností v páru utáhnou každou káru, patří nejen obdiv, ale i uznání.
O člověku někdy rozhodují směšné maličkosti, ale vaše několikatýdenní pinožení zase takovou maličkostí nebylo.
Seneca tvrdí, že člověk je přesně takový, jaký je smysl jeho snažení. A váš ušlechtilý smysl pro osobní změnu byl naplněn. Navzdory tomu, že se u nás říká, že nemáme horšího nepřítele než sebe samého.
Kdo nezkusil alespoň jednou v životě překonat sám sebe, své návyky, chyby a slabosti, ten o mnoho přišel. Podruhé už to jde totiž lépe. Premiéra bývá obtížnější nežli repríza. (Vladimír Burjánek, autor je publicista)

Autor: Věra Sýkorová

24.2.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Folklorní festival v Červeném Kostelci
23

Folklorní festival patří k nejvýznamnějším svého druhu v Evropě

Ilustrační snímek.

Při nehodě dodávky zahynul mladý muž

Hronov má opět postupové choutky

Náchodsko - Úvodním kolem startuje o tomto víkendu fotbalový JOPECO Okresní přebor mužů.

Vlčí hlídky budou hledat vlky. Houbaři na ně narazili, aniž by chtěli

Broumovsko - Důkazy o dalším rozmnožování vlků na Broumovsku ale i v dalších částech České republiky hledá Hnutí DUHA s pomocí dobrovolníků Vlčích hlídek.

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Více cyklistů je pro stát přínosnější než množství politiků

Náchodsko - Zemička, která se dá projet za tři dny na kole, nepotřebuje tolik politiků, kteří ji „spravují“. Tato myšlenka, která by určitě našla nemalé množství zastánců, se stala mottem cyklistického výletu napříč Čechami ze severu na jih.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení