VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Komunální volby 2014: Kandidátky politických uskupení (1.část)

Náchodsko - Přehled kandidátních listin do letošních říjnových "komunálek". Kandidátky ze všech měst a obcí našeho regionu budeme postupně doplňovat. Zde jsou kandidátní listiny z Náchoda, Nového Města nad Metují, Broumova a Červeného Kostelce.

4.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník

Náchod

Česká strana sociálně demokratická

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Birke Jan 45 ČSSD ČSSD starosta města Náchoda Babí
2 Brát Miroslav 44 ČSSD ČSSD novinář Staré Město nad Metují
3 Tichý Ladislav MUDr. 52 ČSSD ČSSD praktický lékař Náchod
4 Hašek Josef Ing. 64 ČSSD BEZPP jednatel lesní společnosti Náchod
5 Dvorský Marek 43 ČSSD ČSSD vedoucí městské knihovny Hronov Náchod
6 Magnusek Tomáš Bc. 30 ČSSD BEZPP herec a producent Běloves
7 Pokorná Denisa Mgr. 30 ČSSD BEZPP policistka,vedoucí mateřského centra Náchod
8 Sokolář Pavel 36 ČSSD ČSSD správce sítě Oblastní nemocnice Náchod Náchod
9 Čtvrtečka Jan Ing. 35 ČSSD ČSSD laboratorní pracovník Náchod
10 Brát Michal Bc. 42 ČSSD ČSSD úředník Staré Město nad Metují
11 Jirásek Petr 48 ČSSD ČSSD vedoucí prodejny Staré Město nad Metují
12 Bořek Kamil 40 ČSSD ČSSD operátor výroby na CNC strojích Jizbice
13 Celbová Jana 71 ČSSD ČSSD důchodkyně Náchod
14 Bautzová Vlasta 68 ČSSD ČSSD důchodkyně Lipí
15 Prouzová Simona 34 ČSSD BEZPP pracovnice v sociální péči Babí
16 Šolín Karel 34 ČSSD ČSSD finanční poradce Náchod
17 Semerák Michal 34 ČSSD ČSSD řidič Náchod
18 Tesař Martin Bc. 23 ČSSD ČSSD student VŠ Náchod
19 Komárková Jana Mgr. 46 ČSSD BEZPP učitelka Běloves
20 Hynek Aleš 46 ČSSD BEZPP podnikatel Babí
21 Adler Filip Bc. 25 ČSSD BEZPP pracovník v oblasti mobilních technologií Běloves
22 Břenda Petr 30 ČSSD ČSSD IT specialista Jizbice
23 Padyšáková Anna 53 ČSSD BEZPP nezaměstnaná Náchod
24 Kuba Ondřej 19 ČSSD ČSSD student VŠ Náchod
25 Šurínová Karolina 31 ČSSD BEZPP pokladní Náchod
26 Erlebach Václav 59 ČSSD BEZPP invalidní důchodce Náchod
27 Kulhavý Ludvík Ing. 75 ČSSD ČSSD důchodce Staré Město nad Metují

 Komunistická str.Čech a Moravy

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Marková Soňa Mgr. 51 KSČM KSČM poslankyně PČR, zastupitelka města Náchod
2 Kindl Josef 70 KSČM KSČM pracovník kultury, zastupitel města Náchod
3 Janeček Pavel Ing. 31 KSČM KSČM ekonom Náchod
4 Dušek Josef 43 KSČM BEZPP předseda odborů, zastupitel KZ Náchod
5 Rázl František 39 KSČM BEZPP elektromontér Náchod
6 Kořínková Lucie 33 KSČM BEZPP keramička Staré Město nad Metují
7 Benda Petr 63 KSČM KSČM důchodce Náchod
8 Jaroměřská Alexandra 58 KSČM KSČM veterinární asistentka Běloves
9 Samko Rudolf 60 KSČM KSČM dělník pivovaru Staré Město nad Metují
10 Žočková Marcela 63 KSČM KSČM kuchařka Staré Město nad Metují
11 Shejbal František 60 KSČM BEZPP kontrolor Náchod
12 Lokvencová Radka Mgr. 49 KSČM BEZPP učitelka Náchod
13 Milová Jaroslava 64 KSČM BEZPP strážná Náchod
14 Ryšavý Jan 69 KSČM KSČM technik Staré Město nad Metují
15 Jarešová Hana 66 KSČM KSČM pokojská Náchod
16 Bogusz František 65 KSČM KSČM skladník Náchod
17 Hanuš Ladislav 65 KSČM KSČM zedník Babí
18 Dusílková Stanislava 67 KSČM KSČM poštovní pracovnice Náchod
19 Manych Oldřich 71 KSČM KSČM státní zaměstnanec Náchod
20 Macháčková Vlasta 67 KSČM KSČM důchodkyně Náchod
21 Maier Petr 68 KSČM BEZPP důchodce Náchod
22 Řezníčková Anežka 71 KSČM KSČM kontrolorka Náchod
23 Rain Miroslav 66 KSČM KSČM důchodce Běloves
24 Řezníček Miloslav 81 KSČM KSČM elektrotechnik Náchod
25 Čáp Josef 65 KSČM BEZPP dělník Náchod
26 Košvanec Zdeněk 79 KSČM KSČM důchodce Náchod
27 Seidl František 84 KSČM KSČM důchodce Náchod


Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Maršíková Pavla Ing. 66 KDU-ČSL KDU-ČSL zastupitelka Náchod
2 Punar Pavel 40 KDU-ČSL BEZPP truhlář Běloves
3 Bělobrádek Pavel MVDr. Ph.D., MPA 37 KDU-ČSL KDU-ČSL místopředseda vlády ČR Náchod
4 Nováková Edita MUDr. 45 KDU-ČSL BEZPP lékařka Náchod
5 Řehák Jan Ing. 36 KDU-ČSL BEZPP projektant Náchod
6 Šimonová Marie 56 KDU-ČSL KDU-ČSL zdravotní sestra Náchod
7 Hejzlar Petr 42 KDU-ČSL BEZPP živnostník Běloves
8 Lukeš Martin 50 KDU-ČSL BEZPP živnostník Náchod
9 Zelená Ludmila 57 KDU-ČSL KDU-ČSL živnostnice Náchod
10 Klugar Ludvík 64 KDU-ČSL BEZPP živnostník Náchod
11 Vítková Milena 64 KDU-ČSL BEZPP důchodkyně Náchod
12 Cícha Petr Mgr. 30 KDU-ČSL BEZPP učitel Náchod
13 Demjanovičová Marie 55 KDU-ČSL BEZPP zdravotní sestra Pavlišov
14 Linhart Jan 25 KDU-ČSL BEZPP student Náchod
15 Laštovic Tomáš 41 KDU-ČSL BEZPP podnikatel Staré Město nad Metují
16 Zelený Matěj 25 KDU-ČSL BEZPP student Bražec
17 Malina Jan Bc. 28 KDU-ČSL BEZPP bankéř Dobrošov
18 Štěpánová Vendulka 36 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí poslanecké kanceláře Náchod
19 Řehák Josef MVDr. 67 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodce Náchod
20 Chocholouš Ivan 40 KDU-ČSL BEZPP technik Běloves
21 Belianský Jaroslav 50 KDU-ČSL KDU-ČSL řidič Náchod
22 Korec Pavel 31 KDU-ČSL BEZPP manažer prodeje Náchod
23 Řadová Helena 22 KDU-ČSL BEZPP studentka Staré Město nad Metují
24 Ježek Michal Ing. arch. 40 KDU-ČSL BEZPP architekt Náchod
25 Čada Jan 40 KDU-ČSL BEZPP ředitel farní charity Staré Město nad Metují
26 Melichar Dominik Mgr. 41 KDU-ČSL BEZPP vedoucí Domova sv. Josefa Náchod
27 Linhart Jiří 62 KDU-ČSL KDU-ČSL programátor Náchod

Nezávislí kandidáti a Strana zelených s podporou LES

1 Kudrnáč Michal 40 SZ SZ projektový manažer Náchod
2 Sedláčková Radmila MUDr. MSc. 58 NK BEZPP zubní lékařka Náchod
3 Ježek Jan Mgr. 40 NK BEZPP středoškolský učitel biologie a geografie Náchod
4 Horová Alice 45 NK BEZPP majitelka knihkupectví Náchod
5 Böhm Tomáš 60 NK BEZPP vedoucí prodejny Staré Město nad Metují
6 Vnadová Olga 56 NK BEZPP kapelnice romského folklorního souboru Čilágos Náchod
7 Matyáš Josef 53 SZ LES podnikatel v oblasti ekologického vytápění Staré Město nad Metují
8 Dočkalová Petra Mgr. 40 NK BEZPP učitelka-první stupeň ZŠ a speciální pedagogika Náchod
9 Vašina Miloslav Mgr. 68 NK BEZPP emeritní farář Českobratrské církve evangelické Náchod
10 Hlavatá Vlastimila 53 NK BEZPP skladnice Náchod
11 Horčička Miroslav MUDr. 66 NK BEZPP lékař - ortoped Běloves
12 Žídková Karla 47 NK BEZPP obchodní ředitelka výrobní společnosti Náchod
13 Ryšavý Zdeněk Ing. 56 NK BEZPP ředitel domova pro osoby se zdravotním postižením Náchod
14 Mathesová Jolana Mgr. DiS. 36 NK BEZPP překladatelka, středoškolská učitelka NJ, ŠJ A AJ Běloves
15 Hora Jiří 59 SZ SZ antikvář Náchod
16 Linhartová Miloslava 62 NK BEZPP fyzioterapeutka ve výslužbě Náchod
17 Zoufal Lubor Ing. 61 NK BEZPP odborný pracovník VAK Babí
18 Dostálová Jarmila 49 NK BEZPP invalidní důchodkyně, bývalá hostinská Náchod
19 Zemánek Stanislav 69 NK BEZPP důchodce, odborný poradce firmy G-team Náchod
20 Vlachová Zuzana 63 NK BEZPP důchodkyně, bývalá vedoucí transfúzní stanice Náchod
21 Burget Michal MgA. 44 NK BEZPP výtvarník Běloves
22 Půlpánová Petra Mgr. 37 NK BEZPP středoškolská učitelka čj,tv, t.č. na MD Náchod
23 Sedláček Pavel Bc. 30 NK BEZPP podnikatel v oblasti zdraví, výživy a cest. ruchu Malé Poříčí
24 Nývltová Iveta 27 NK BEZPP obchodní ředitelka vodohospodářské společnosti Náchod
25 Bauer Lukáš Mgr. 28 NK BEZPP odborný konzultant v oblasti marketingu a značek Náchod
26 Fiedlerová Vendula Bc. 29 NK BEZPP obchodní asistentka Staré Město nad Metují
27 Mědílek Jakub 40 NK BEZPP hudebník,učitel ZUŠ Náchod

Občanská demokratická strana

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Marek Milan Ing. 36 ODS ODS jednatel stavební společnosti Staré Město nad Metují
2 Falta Jan MUDr. 58 ODS BEZPP lékař Malé Poříčí
3 Vlčková Věra Mgr. 69 ODS ODS středoškolský pedagog Náchod
4 Hovorka Jan Ing. 54 ODS ODS obchodní ředitel IT Náchod
5 Doležalová Eva 29 ODS ODS majitelka agentury Saxana Náchod
6 Kopecký Jan Dis. 35 ODS ODS státní úředník Náchod
7 Hrubý Jiří Ing. 51 ODS BEZPP interier architekt Náchod
8 Bečka Roman 35 ODS BEZPP export manager Staré Město nad Metují
9 Bauer Marek 31 ODS ODS podnikatel ve stavebnictví Náchod
10 Adlof Jakub 29 ODS ODS seřizovač Náchod
11 Nyč Radim 20 ODS ODS student Náchod
12 Kašparová Jana 21 ODS ODS student Staré Město nad Metují
13 Šrůtek Petr 24 ODS ODS student Náchod
14 Holbík Pavel 45 ODS BEZPP OSVČ Staré Město nad Metují
15 Tylš Jaroslav 72 ODS ODS důchodce Náchod
16 Leixnerová Jana 46 ODS BEZPP inspekční kontrola Náchod
17 Brož Anton Ing. 74 ODS ODS důchodce, OSVČ Staré Město nad Metují
18 Marková Helena 33 ODS ODS mateřská dovolená Staré Město nad Metují
19 Vlček Antonín 69 ODS ODS důchodce, konstruktér Náchod
20 Baudyš Vlastimil 58 ODS BEZPP dělník Lipí
21 Doležalová Eva 50 ODS BEZPP OSVČ Náchod
22 Havlová Helena 55 ODS ODS administrativní pracovnice Staré Město nad Metují
23 Baudyšová Drahuše 56 ODS BEZPP administrativní pracovnice Lipí
24 Baldrych Petr 49 ODS BEZPP řidič, podnikatel Náchod
25 Nagl Roman 40 ODS BEZPP elektrotechnik Staré Město nad Metují
26 Baranová Dagmar 49 ODS ODS pokojská Náchod
27 Sýkorová Iva 29 ODS BEZPP mateřská dovolená Náchod

Patrioti města Náchoda

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Šubert Tomáš Ing. 61 PATRIOTI PATRIOTI místostarosta, projektant Běloves
2 Cvetanova Iva Ing. 54 Svobodní Svobodní zahradní architekt, radní Náchod
3 Philipp Zdeněk 55 NK BEZPP podnikatel Běloves
4 Maršík Jiří 63 NK BEZPP ředitel Technických služeb Staré Město nad Metují
5 Koubková Judita 61 NK BEZPP zdravotní sestra Náchod
6 Hubka René Ing. 50 NK BEZPP projektant, manager Náchod
7 Nosek Milan 50 NK BEZPP manager obchodu Staré Město nad Metují
8 Fiedler Libor 68 NK BEZPP správce ZUŠ, muzikant Staré Město nad Metují
9 Matoulek Petr 54 NK BEZPP podnikatel Náchod
10 Patzelt Robert 33 NK BEZPP manažer dopravy CDS Náchod
11 Kremlík Vítězslav Mgr. 38 Svobodní Svobodní překladatel, pedagog Běloves
12 Tham Pavel 71 NK BEZPP dopravní technik Náchod
13 Matějů Jiří 68 NK BEZPP živnostník Jizbice
14 Exner Ladislav 53 NK BEZPP sportovní manager Běloves
15 Stefanu Michal 48 NK BEZPP paraolympik, živnostník Běloves
16 Žák Jan 25 NK BEZPP elektromanažer Náchod
17 Brich Milan 64 NK BEZPP jednatel spol. MBR Náchod
18 Helta Vladimír 55 NK BEZPP truhlářství Heltakoop Náchod
19 Lochman Ladislav 57 NK BEZPP jednatel Dopravní značení Náchod
20 Lojda Jan Ing. 51 NK BEZPP živnostník, tiskař Náchod
21 Květoň Michal 49 NK BEZPP energetik Technických služeb Běloves
22 Panenka Jaroslav 49 NK BEZPP trenér fotbalu ČMFS Běloves
23 Mika Jindřich 25 Svobodní BEZPP marketingový analytik Náchod
24 Demartini Alena 59 NK BEZPP obchodník Náchod
25 Helta Patrik 30 Svobodní Svobodní pracovník IT Náchod
26 Samek Milan 73 PATRIOTI PATRIOTI energetik, důchodce Běloves
27 Krtička Vratislav 63 NK BEZPP živnostník Náchod

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Majer František Mgr. 54 STAN BEZPP pedagog, předseda sportovního kuželkářského klubu Jizbice
2 Němcová Petra Mgr. 35 STAN BEZPP právník Náchod
3 Sedláček Jiří MUDr. 59 STAN BEZPP stomatolog Náchod
4 Balcarová Vladimíra Bc. 45 STAN BEZPP sociální pracovnice Jizbice
5 Rohulán Jaroslav Ing. 63 STAN BEZPP vedoucí odboru živ. prostředí, předseda KČT Náchod
6 Šimurdová Ivana RNDr. 49 STAN BEZPP učitelka Náchod
7 Kopecká Hana 62 STAN BEZPP předsedkyně krajské unie sportu Náchod
8 Habr Lukáš 36 STAN BEZPP živnostník Náchod
9 Oláh Boris Ing. 49 STAN BEZPP materiálový koordinátor Kimberly Clark Jaroměř Staré Město nad Metují
10 Říha Jan 35 STAN BEZPP elektromontér Babí
11 Korda Pavel Ing. 43 STAN BEZPP technik VaK Babí
12 Štěpánková Marie 52 STAN BEZPP všeobecná zdravotní sestra Staré Město nad Metují
13 Tichý Vlastimil Ing. 52 STAN BEZPP vedoucí ekonomického oddělení Náchod
14 Kůrková Zuzana Mgr. 56 STAN BEZPP pedagog Náchod
15 Trudič Miroslav 59 STAN BEZPP autoklempíř a kameraman Náchod
16 Vaněčková Irena Ing. 51 STAN BEZPP technik přípravy a realizace staveb Staré Město nad Metují
17 Belák Milan 57 STAN BEZPP živnostník Staré Město nad Metují
18 Osoba Jaromír Ing. 51 STAN BEZPP konstruktér Náchod
19 Tuček Ondřej Ing. 43 STAN BEZPP vodohospodář ZD Dolany Lipí
20 Tesařová Barbora Mgr. 31 STAN BEZPP živnostník Běloves
21 Václavek Miloš 59 STAN BEZPP obchodně technický poradce Staré Město nad Metují
22 Zerzán Viktor Ing. 24 STAN BEZPP IT specialista Náchod
23 Zikmund Josef Mgr. 64 STAN BEZPP středoškolský pedagog Náchod
24 Bergr Bohuslav 72 STAN BEZPP důchodce, trenér hokeje Staré Město nad Metují
25 Goll Svatopluk 57 STAN BEZPP živnostník Náchod
26 Hanuš Jakub 24 STAN BEZPP dělník Náchod
27 Brož Bohumil 72 STAN BEZPP živnostník zemědělec Běloves

TOP 09

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Cabicar Aleš Ing. 48 TOP 09 TOP 09 radní města Náchod,před. předst.Beránek Náchod Náchod
2 Svatošová Věra RNDr. 52 TOP 09 BEZPP středoškolská učitelka, ředitelka OA Náchod Náchod
3 Merta Josef Ing. 36 TOP 09 TOP 09 ředitel společnosti ADN Autodružstvo Babí
4 Lepšová Renata 44 TOP 09 TOP 09 prodejce sportovního vybavení Náchod
5 Mojžíš Jan 53 TOP 09 TOP 09 ředitel Správy budov Náchod, s.r.o. Staré Město nad Metují
6 Romanová Lenka MUDr. 55 TOP 09 TOP 09 oční lékařka Náchod
7 Kurschatke Walter Dipl.Ing. 60 TOP 09 TOP 09 architekt Náchod
8 Hronovská Lenka 36 TOP 09 TOP 09 mateřská dovolená Náchod
9 Klemm Michal 35 TOP 09 TOP 09 obchodní zástupce Běloves
10 Franc Daniel 22 TOP 09 BEZPP fotbalový trenér Staré Město nad Metují
11 Weinlich Gerhard Bc. 42 TOP 09 BEZPP pedagog Staré Město nad Metují
12 Pfeiferová Iveta PharmDr. 53 TOP 09 BEZPP vedoucí lékárny - Farmaceut Staré Město nad Metují
13 Balcar Zdeněk 39 TOP 09 BEZPP režisér, producent Náchod
14 Schärfer Ivo 46 TOP 09 TOP 09 informatik Náchod
15 Šnajdrová Tereza 22 TOP 09 TOP 09 student Náchod
16 Chudý Pavel 39 TOP 09 TOP 09 ošetřovatel - pracovník v přímé péči Lipí
17 Bubeníček Lukáš 28 TOP 09 TOP 09 stavbyvedoucí Náchod
18 Urbánek Petr Ing. 69 TOP 09 TOP 09 důchodce Náchod
19 Coufalová Michaela 48 TOP 09 BEZPP účetní Staré Město nad Metují
20 Tomeš Jan 29 TOP 09 BEZPP Salles representative-iluzionista kouzelník Tommy Náchod
21 Hodovalová Renata 27 TOP 09 BEZPP servírka - barmanka Staré Město nad Metují
22 Toman Petr 39 TOP 09 BEZPP automechanik Babí
23 Šnajdrová Šárka 45 TOP 09 BEZPP obchodní asistentka Náchod
24 Veverka Ivo 58 TOP 09 TOP 09 technik a profesionální řidič Náchod
25 Grimová Vladimíra 42 TOP 09 BEZPP prodavačka Náchod
26 Pácl Tomáš 21 TOP 09 BEZPP student Náchod
27 Marková Olga 49 TOP 09 BEZPP OSVČ Staré Město nad Metují

VÝCHODOČEŠI

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Petránek Karel Mgr. 51 VČ BEZPP vydavatel novin ECHO Náchod
2 Jindra Miroslav Mgr. 47 VČ BEZPP ředitel agentury Lipí
3 Mazáč Josef 39 VČ BEZPP výrobně-technický náměstek Staré Město nad Metují
4 Šustr Libor 35 VČ BEZPP administrativně technický pracovník Babí
5 Krynková Daniela Bc. 42 VČ BEZPP spolumajitelka obchodu Běloves
6 Žák Vladimír Ing. 56 VČ BEZPP jednatel ELEKTROIN, s.r.o. Náchod
7 Žďárek Oldřich 50 VČ BEZPP živnostník Náchod
8 Bohadlo Ladislav 56 VČ BEZPP technik Staré Město nad Metují
9 Vik Milan Ing. 45 VČ BEZPP ředitel firmy Staré Město nad Metují
10 Olšanová Jana Mgr. 44 VČ BEZPP středoškolská učitelka Náchod
11 Hronek Michal Ing. 39 VČ BEZPP vedoucí vývoje Náchod
12 Zima Jan 37 VČ BEZPP specialista obchodu Staré Město nad Metují
13 Hloušek Rostislav 46 VČ BEZPP ředitel provozovny Náchod
14 Vintr Jan 37 VČ BEZPP prodavač Náchod
15 Jarošová Helena 63 VČ BEZPP majitelka realitní kanceláře Náchod
16 Rathouský Jiří 29 VČ BEZPP živnostník Náchod
17 Rykr Jiří 58 VČ BEZPP podnikatel Náchod
18 Dvořák Jakub Mgr. 47 VČ BEZPP učitel Náchod
19 Dušek Jaroslav 61 VČ BEZPP jednatel Dušek Automa, s.r.o. Babí
20 Hrodková Šárka 39 VČ BEZPP zdravotní sestra Náchod
21 Bartoš Jan 39 VČ BEZPP tiskař Lipí
22 Krynek Milan 48 VČ BEZPP výtvarník Běloves
23 Faltys Jaroslav 69 VČ BEZPP badatel Náchod
24 Hůhniak Pavel 64 VČ BEZPP radioamatér Staré Město nad Metují
25 Koubek Matyáš DiS. 31 VČ BEZPP technik Náchod
26 Hanuš Jiří 67 VČ BEZPP domovník Staré Město nad Metují
27 Vintera Vladimír 77 VČ BEZPP obchodní zástupce Náchod

Nové Město nad Metují

Česká str.sociálně demokrat.

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Černý Lubomír Mgr. 58 ČSSD ČSSD pedagogický pracovník Nové Město nad Metují
2 Fanta Petr Bc. 50 ČSSD BEZPP profesionální hasič Nové Město nad Metují
3 Třešňáková Jana PharmDr. 54 ČSSD ČSSD radní Královéhradeckého kraje Nové Město nad Metují
4 Čopík Jan Ing. Ph.D. 40 ČSSD BEZPP vysokoškolský učitel Nové Město nad Metují
5 Pfeiferová Zdeňka 63 ČSSD BEZPP důchodkyně Krčín
6 Voříšková Irena 52 ČSSD ČSSD redaktorka Krčín
7 Borůvková Eliška Mgr. 26 ČSSD BEZPP vedoucí pošty Nové Město nad Metují
8 Forman Jiří 21 ČSSD BEZPP student Nové Město nad Metují
9 Pejřil Vladimír 61 ČSSD ČSSD administrativní pracovník Nové Město nad Metují
10 Netík Václav 78 ČSSD BEZPP technický pracovník Nové Město nad Metují
11 Třešňák Vojtěch 25 ČSSD ČSSD záchranář Nové Město nad Metují
12 Jirušková Vlasta 65 ČSSD ČSSD důchodkyně Nové Město nad Metují
13 Švarc Jaromír 56 ČSSD BEZPP technický pracovník ve školství Nové Město nad Metují
14 Rückerová Drahomíra 36 ČSSD BEZPP prodavačka Nové Město nad Metují
15 Christophová Martina 38 ČSSD BEZPP podnikatelka-dobrovolný hasič Nové Město nad Metují
16 Nosek Radko Ing. 50 ČSSD BEZPP technik Nové Město nad Metují
17 Mudroch Ronald 37 ČSSD BEZPP živnostník-dobrovolný hasič Krčín
18 Veselá Markéta 26 ČSSD BEZPP učitelka MŠ Nové Město nad Metují
19 Všetička Česlav 69 ČSSD BEZPP důchodce Nové Město nad Metují
20 Blažková Jana 60 ČSSD BEZPP živnostník Nové Město nad Metují
21 David Erik 41 ČSSD BEZPP technicko-obchodní zástupce Nové Město nad Metují

Komunistická strana Čech a Moravy

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Kulhavá Zdeňka PhDr. 56 KSČM BEZPP úřednice Nové Město nad Metují
2 Martinek Jaroslav 62 KSČM KSČM technik Vrchoviny
3 Prodanová Ivana 63 KSČM KSČM úřednice Nové Město nad Metují
4 Pohorský Roman 40 KSČM BEZPP dělník Nové Město nad Metují
5 Jedlička Jan 62 KSČM KSČM mistr Nové Město nad Metují
6 Janáček Josef 55 KSČM BEZPP dělník Krčín
7 Kocourek Milan 54 KSČM BEZPP dělník Nové Město nad Metují
8 Lokvenc Jiří 70 KSČM KSČM důchodce Nové Město nad Metují
9 Kábrt Václav 68 KSČM KSČM důchodce Nové Město nad Metují
10 Vých František 61 KSČM BEZPP dělník Nové Město nad Metují
11 Prodan Jiří 66 KSČM KSČM dělník Nové Město nad Metují
12 Podolský Karel 69 KSČM KSČM důchodce Krčín
13 Krajáková Hana 72 KSČM BEZPP důchodkyně Krčín
14 Rašková Růžena 80 KSČM KSČM důchodkyně Krčín
15 Hušek Vladimír 61 KSČM BEZPP dělník Nové Město nad Metují
16 Volf Jiří 64 KSČM KSČM důchodce Nové Město nad Metují
17 Barica Václav 33 KSČM KSČM dělník Krčín
18 Janáček Ladislav 73 KSČM BEZPP důchodce Nové Město nad Metují
19 Hladíková Alena 67 KSČM BEZPP důchodkyně Nové Město nad Metují
20 Staňková Zdenka 72 KSČM KSČM důchodkyně Nové Město nad Metují
21 Volfová Táňa 61 KSČM KSČM důchodkyně Nové Město nad Metují

Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.

pořadové číslo, příjmení, jméno, tituly věk
1 Neumann Petr Ing. 47 KDU-ČSL KDU-ČSL správce IT Nové Město nad Metují
2 Kaláb Petr Ing. 53 KDU-ČSL BEZPP finanční ředitel Nové Město nad Metují
3 Fanta Pavel 40 KDU-ČSL BEZPP OSVČ Vrchoviny
4 Lichý Petr 49 KDU-ČSL BEZPP hudebník Nové Město nad Metují
5 Hylský ml. Josef Mgr. 29 KDU-ČSL BEZPP pedagog Nové Město nad Metují
6 Dostál Pavel Ing. 25 KDU-ČSL BEZPP student Krčín
7 Hojný Antonín 25 KDU-ČSL BEZPP student Nové Město nad Metují
8 Krýda Jiří 63 KDU-ČSL BEZPP podnikatel Krčín
9 Hojná Marie Ing. 30 KDU-ČSL BEZPP operátor výroby Nové Město nad Metují
10 Kmoníček Pavel Ing. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL podnikatel Nové Město nad Metují
11 Šmída Jiří 38 KDU-ČSL BEZPP houslař Spy
12 Čížek Roman 41 KDU-ČSL BEZPP manažer v telekomunikační společnosti Krčín
13 Jandáček Milan 63 KDU-ČSL BEZPP důchodce Nové Město nad Metují
14 Hylský st. Josef 51 KDU-ČSL BEZPP konstruktér nářadí Nové Město nad Metují
15 Molnár Jan Ing. 26 KDU-ČSL BEZPP softwarový inženýr Nové Město nad Metují
16 Krupička Vladimír 53 KDU-ČSL KDU-ČSL podnikatel Nové Město nad Metují
17 Geržová Jana 57 KDU-ČSL KDU-ČSL zdravotní sestra Krčín
18 Fabián Ladislav 68 KDU-ČSL BEZPP důchodce Nové Město nad Metují
19 Vágner Jiří 59 KDU-ČSL BEZPP podnikatel Krčín
20 Semela Pavel 48 KDU-ČSL BEZPP údržbář Krčín
21 Jirman Jiří Ing. 46 KDU-ČSL BEZPP pedagog Vrchoviny

Občanská demokratická strana

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Malijovská Bronislava Mgr. 57 ODS ODS místostarostka Nové Město nad Metují
2 Kosek Jan Ing. 49 ODS ODS podnikatel Nové Město nad Metují
3 Ježek Václav 64 ODS ODS vedoucí VAK Krčín
4 Hovorka Libor Ing. 54 ODS BEZPP živnostník Nové Město nad Metují
5 Řeháková Věra 59 ODS BEZPP zdravotní sestra, důchodkyně Nové Město nad Metují
6 Šanovec Vladimír Mgr. 47 ODS BEZPP podnikatel Nové Město nad Metují
7 Kašpar Pavel Ing. 54 ODS BEZPP regionální obchodní ředitel Nové Město nad Metují
8 Košťál Tomáš 50 ODS ODS strážník MP Nové Město nad Metují
9 Smolík Petr 41 ODS ODS technický pracovník Škoda Auto Nové Město nad Metují
10 Klemt Jiří 23 ODS ODS marketingový pracovník Krčín
11 Cvejn Aleš 38 ODS ODS podnikatel Krčín
12 Mencl Aleš 39 ODS BEZPP truhlář Krčín
13 Jiřičková Radka 39 ODS BEZPP učitelka ZUŠ Nové Město nad Metují
14 Škalda Václav 39 ODS BEZPP hostinský Vrchoviny
15 Vondřejc Miloslav 65 ODS BEZPP ředitel ZUŠ Nové Město nad Metují
16 Rýdlová Jitka 48 ODS BEZPP vychovatelka ZŠ Krčín Krčín
17 Michelová Jana 49 ODS ODS podnikatelka Nové Město nad Metují
18 Záhrobský Petr Ing. 33 ODS BEZPP trenér alpského lyžování Nové Město nad Metují
19 Biegl Pavel Mgr. 50 ODS ODS učitel SŠ Nové Město nad Metují
20 Šotolová Michaela Bc. 34 ODS BEZPP personální ředitelka Nové Město nad Metují
21 Matoulek Leoš 35 ODS BEZPP podnikatel Nové Město nad Metují

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Šnajdr Libor 62 STAN STAN ředitel Sportovního klubu Nové Město nad Metují
2 Nyklíček Rudolf 43 STAN BEZPP podnikatel Nové Město nad Metují
3 Pěnička Jakub DiS. 28 STAN BEZPP rozpočtář Nové Město nad Metují
4 Hrnčíř Zdeněk Ing. 54 STAN BEZPP podnikatel Spy
5 Paar Rudolf Bc. 36 STAN BEZPP podnikatel Nové Město nad Metují
6 Nováková Monika Mgr. 47 STAN BEZPP pedagog Nové Město nad Metují
7 Šnajdr David Mgr. 42 STAN BEZPP pedagog Nové Město nad Metují
8 Pěnička Jan 42 STAN BEZPP technolog Nové Město nad Metují
9 Suchánek Václav 57 STAN BEZPP technik Vrchoviny
10 Petera Jiří Ing. 31 STAN BEZPP technik Nové Město nad Metují
11 Pavlíková Radka Mgr. 43 STAN BEZPP pedagog Nové Město nad Metují
12 Hrnčířová Petra Mgr. 26 STAN BEZPP sociální pracovník pro migranty a žadatele o azyl Spy
13 Skládalová Kateřina 37 STAN BEZPP produktový manažer Nové Město nad Metují
14 Čtvrtečka Martin BcA. 23 STAN BEZPP student Nové Město nad Metují
15 Zajíčková Renata 29 STAN BEZPP živnostník Vrchoviny
16 Jandáčková Hana 26 STAN BEZPP živnostník Nové Město nad Metují
17 Havrda Milan 49 STAN BEZPP školník Krčín
18 Umlauf Roman 40 STAN BEZPP technik Krčín

TOP 09

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Bárta Petr 43 TOP 09 TOP 09 živnostník Nové Město nad Metují
2 Valášek Petr 54 TOP 09 BEZPP sklenář Krčín
3 Kahancová Monika Ing. 51 TOP 09 TOP 09 výkonná ředitelka křesťanské mezinárod. solidarity Nové Město nad Metují
4 Novotný Radek Ing. arch. 28 TOP 09 BEZPP architekt Nové Město nad Metují
5 Kubalák Ondřej Ing. 29 TOP 09 BEZPP stavební projektant Krčín
6 Horčičková Hana 46 TOP 09 TOP 09 jednatel společnosti Spy
7 Štěpinová Věra Mgr. 70 TOP 09 TOP 09 důchodce Nové Město nad Metují
8 Novotná Soňa Mgr. DiS. 43 TOP 09 BEZPP učitelka a vychovatelka Nové Město nad Metují
9 Hanušová Ivana Mgr. 41 TOP 09 BEZPP učitelka ZŠ Nové Město nad Metují
10 Tamchynová Petra Mgr. 41 TOP 09 BEZPP farářka církve Československé Husitské Nové Město nad Metují
11 Kroupa Jiří 51 TOP 09 BEZPP dělník Nové Město nad Metují
12 Zámečník Vladimír 43 TOP 09 BEZPP OSVČ Nové Město nad Metují
13 Kulhánek Aleš 33 TOP 09 BEZPP řidič autobusu Nové Město nad Metují
14 Kuřátko Ladislav 63 TOP 09 BEZPP projektant Nové Město nad Metují
15 Bartoň Jiří 51 TOP 09 BEZPP podnikatel-ubytovací a restaurační služby Krčín
16 Kahanec Julius Bc. 27 TOP 09 BEZPP student Nové Město nad Metují
17 Baše Josef 72 TOP 09 TOP 09 živnostník Nové Město nad Metují
18 Hynková Miroslava Mgr. 42 TOP 09 BEZPP učitelka Nové Město nad Metují
19 Smolová Jana 39 TOP 09 BEZPP asistentka sociální péče Nové Město nad Metují
20 Hrudka Jiří 27 TOP 09 BEZPP IT technik Krčín
21 Štěpánová Eva 73 TOP 09 BEZPP důchodce Nové Město nad Metují

Volba pro Nové Město

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Hable Petr 51 NK BEZPP starosta Krčín
2 Maur Vilém Ing. MBA 51 NK BEZPP finanční ředitel Nové Město nad Metují
3 Beseda Michal Ing. MBA 46 NK BEZPP podnikatel Nové Město nad Metují
4 Němeček Jan Ing. 39 NK BEZPP firemní bankéř Nové Město nad Metují
5 Hladík Jiří 53 VPM BEZPP ředitel muzea Krčín
6 Petruželková Marie 56 NK BEZPP soukromá podnikatelka Nové Město nad Metují
7 Neumann Jan Ing. 50 NK BEZPP programátor, jednatel Nové Město nad Metují
8 Sláma Jiří Bc. 40 NK BEZPP policejní inspektor Spy
9 Klika Martin Ing. 50 NK BEZPP obchodní manažer Krčín
10 Krákorová Andrea Mgr. 42 NK BEZPP ředitelka mateřského centra Nové Město nad Metují
11 Anděl Jiří DiS. 38 NK BEZPP systémový administrátor Vrchoviny
12 Novotný Jiří 44 NK BEZPP soukromý podnikatel Nové Město nad Metují
13 Vlček Petr Mgr.A. 45 NK BEZPP grafik Nové Město nad Metují
14 Zelený Ladislav 62 NK BEZPP mluvčí Nezávislé společnosti Luštinec Krčín
15 Roštlapil Tomáš Ing. 43 NK BEZPP obchodní manažer Vrchoviny
16 Mach Martin Ing. 44 NK BEZPP manažer v energetice Krčín
17 Vintera Miroslav Ing. 34 NK BEZPP konstruktér Krčín
18 Zimlová Věra 37 NK BEZPP administrativní pracovnice Nové Město nad Metují
19 Kahanec Julius Ing. 51 NK BEZPP vedoucí sladovny Nové Město nad Metují
20 Prouza Radek DiS. 35 NK BEZPP záchranář ZZS KHK Nové Město nad Metují
21 Volf Martin Mgr. 39 NK BEZPP učitel ZŠ Krčín

VÝCHODOČEŠI Nové Město n. M.

číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Prouza Martin Ing. 51 NK BEZPP vedoucí dopravy Nové Město nad Metují
2 Tymel Jiří Ing. 39 NK BEZPP konstruktér Nové Město nad Metují
3 Břoušková Yvona 47 NK BEZPP ekonomická ředitelka Nové Město nad Metují
4 Slavík Ondřej Ing. 39 NK BEZPP administrátor krajských dotací Krčín
5 Linhart Jaroslav 49 NK BEZPP podnikatel Nové Město nad Metují
6 Likavec Peter PaedDr. MBA 48 NK BEZPP obchodní manažer Nové Město nad Metují
7 Balcarová Jana Mgr. 37 NK BEZPP zástupkyně ředitelky OÁZA Nové Město nad Metují
8 Gajdušková Jana Mgr. 56 NK BEZPP středoškolská učitelka Nové Město nad Metují
9 Stříbrný Petr 51 NK BEZPP majitel restaurace Nové Město nad Metují
10 Bláhová Petra 40 NK BEZPP hrnčířka Nové Město nad Metují
11 Slavík Zdeněk Ing. 41 NK BEZPP projektový manažer Krčín
12 Daňková Ilona 59 NK BEZPP ředitelka Městského klubu Nové Město nad Metují
13 Duchatsch Jiří Ing. 53 NK BEZPP podnikatel Nové Město nad Metují
14 Mrázková Monika 52 NK BEZPP zástupkyně ředitele muzea Nové Město nad Metují
15 Lovětínský Tomáš Ing. 41 NK BEZPP konstruktér Nové Město nad Metují
16 Hašková Eva 51 NK BEZPP ekonomka Nové Město nad Metují
17 Tymel Igor Ing. 34 NK BEZPP technik Nové Město nad Metují
18 Borůvková Jiřina Mgr. 24 NK BEZPP psycholožka Nové Město nad Metují
19 Vrátný Aleš Ing. 50 NK BEZPP ekonom Nové Město nad Metují
20 Brendlová Stanislava 60 NK BEZPP zástupkyně ředitelky Městského klubu Nové Město nad Metují
21 Pipek Oldřich Mgr. 51 NK BEZPP finanční poradce Nové Město nad Metují

Broumov

Česká str.sociálně demokrat.

poř. číslo, příjmení, jméno, tituly věk
1 Habart Ondřej 36 ČSSD ČSSD místopředseda POO OS TOK VEBA Broumov
2 Cholevová Liana Bc. 45 ČSSD ČSSD vedoucí THP DD Broumov Nové Město
3 Franc Lubomír Bc. 61 ČSSD ČSSD hejtman KHK Broumov
4 Bilíková Eva Mgr. 55 ČSSD BEZPP ředitelka ZŠ Nové Město
5 Stečínský Petr 44 ČSSD ČSSD THP DD Broumov Broumov
6 Pultr Pavel 37 ČSSD BEZPP programátor - Bronas Broumov
7 Černý Miroslav 48 ČSSD BEZPP OSVČ Nové Město
8 Habartová Tereza Mgr. et Mgr. 33 ČSSD BEZPP logoped/vychovatel Broumov
9 Uzel Petr 71 ČSSD ČSSD bývalý místostarosta a ředitel DD Nové Město
10 Hrubý Michal 46 ČSSD BEZPP zaměstnanec skladu VEBA a.s. Olivětín
11 Gavač Lubor 57 ČSSD BEZPP pracovník údržby HOBRA-Školník s.r.o. Broumov
12 Vinter Milan 60 ČSSD BEZPP řidič Orlobus a.s. Broumov
13 Opatrný Jakub 39 ČSSD BEZPP OSVČ Nové Město
14 Goll Josef 72 ČSSD ČSSD jednatel POO OS TOK VEBA Broumov
15 Michálková Hana 49 ČSSD BEZPP tkadlena Nové Město
16 Braha Josef 68 ČSSD ČSSD technolog Olivětín
17 Vítek Václav 73 ČSSD ČSSD důchodce Olivětín
18 Michálek Hugo 73 ČSSD ČSSD důchodce Nové Město
19 Šušolíková Martina 39 ČSSD BEZPP asistent pedagoga ZŠ Mas. Broumov Nové Město
20 Mareš Josef 71 ČSSD BEZPP důchodce Broumov
21 Tlapák Roman 37 ČSSD BEZPP podnikatel Kolonie 5. května
22 Effenberk Jaroslav 63 ČSSD ČSSD obsluha papírenského stroje Nové Město
23 Gollová Hana 62 ČSSD ČSSD důchodkyně Broumov

Komunistická str.Čech a Moravy

poř. číslo, příjmení, jméno, tituly věk
1 Šála Jiří 37 KSČM BEZPP OSVČ Velká Ves
2 Dlouhý Roman 47 KSČM BEZPP OSVČ Broumov
3 Kouba Josef 65 KSČM KSČM důchodce Nové Město
4 Vaňura Jan 66 KSČM KSČM poradce Broumov
5 Dařbujan Jaroslav 66 KSČM KSČM správce Broumov
6 Brožková Alena 40 KSČM BEZPP pečovatelka Broumov
7 Hejnová Alenka 71 KSČM KSČM švadlena Kolonie 5. května
8 Hejzlar Miloslav 76 KSČM KSČM důchodce Nové Město
9 Prášek Jaromír 73 KSČM BEZPP zemědělec Benešov
10 Svatošová Zdenka 68 KSČM BEZPP důchodce Broumov
11 Gruner Josef 67 KSČM KSČM správce Broumov
12 Šafář Martin 45 KSČM BEZPP OSVČ Broumov
13 Rulcová Alena 62 KSČM KSČM pošt. doručovatelka Olivětín
14 Pohl Josef 71 KSČM BEZPP revizní technik Nové Město
15 Zeman Karel 68 KSČM BEZPP důchodce Velká Ves
16 Hornychová Agnesa 47 KSČM BEZPP prodavačka Broumov
17 Svatoš Milan Ing. 71 KSČM BEZPP důchodce Broumov
18 Hloušková Alena 63 KSČM KSČM uklízečka Velká Ves
19 Kleandrová Ivana 63 KSČM BEZPP důchodce Broumov
20 Panchartek Josef 73 KSČM KSČM důchodce Nové Město
21 Blümlová Anna 69 KSČM KSČM důchodce Olivětín
22 Žák Jindřich 69 KSČM KSČM důchodce Velká Ves
23 Nováková Marie 68 KSČM KSČM důchodce Nové Město

Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.

poř. číslo, příjmení, jméno, tituly věk
1 Ringel Jiří Mgr. 51 KDU-ČSL BEZPP učitel na gymnáziu Broumov
2 Veselý Jiří MUDr. 45 KDU-ČSL KDU-ČSL primář interního oddělení Poříčí
3 Mikloš Milan Ing. CSc. 57 KDU-ČSL BEZPP vedoucí odboru Nové Město
4 Obst Arnošt 70 KDU-ČSL BEZPP důchodce, radní Broumov
5 Hendrichovský Pavel Ing. 44 KDU-ČSL BEZPP ředitel Diakonie Broumov Nové Město
6 Lukašáková Monika Bc. 39 KDU-ČSL BEZPP účetní Nové Město
7 Prchal Aleš RNDr. 56 KDU-ČSL BEZPP učitel na gymnáziu Broumov
8 Rýdlová Lenka DiS. 44 KDU-ČSL BEZPP zástupkyně hlavní sestry Velká Ves
9 Košňar Pavel Mgr. 67 KDU-ČSL BEZPP důchodce Poříčí
10 Hanousek Martin 55 KDU-ČSL KDU-ČSL OSVČ Olivětín
11 Pancnerová Petra Bc. 38 KDU-ČSL BEZPP učitelka na ZŠ Velká Ves
12 Přibyl Štěpán DiS. 34 KDU-ČSL BEZPP ředitel ZUŠ Olivětín
13 Novák Jan 29 KDU-ČSL BEZPP technik ICT Nové Město
14 Valášková Zuzana Mgr. 52 KDU-ČSL BEZPP učitelka na gymnáziu Velká Ves
15 Petrov Lumír 58 KDU-ČSL BEZPP seřizovač Nové Město
16 Hrnčiříková Eva 51 KDU-ČSL BEZPP finanční poradce Nové Město
17 Livorová Kateřina 35 KDU-ČSL BEZPP administrativní pracovnice Nové Město
18 Kolářský František 66 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodce Broumov
19 Grunerová Lenka Bc. 42 KDU-ČSL BEZPP státní úředník Broumov
20 Hofmanová Olga 52 KDU-ČSL BEZPP vrchní sestra Nové Město
21 Pelán Karel RNDr. MBA 49 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí odboru Velká Ves
22 Mádle Miroslav Mgr. 38 KDU-ČSL BEZPP středoškolský učitel Nové Město
23 Rambousek Jiří Mgr. 46 KDU-ČSL BEZPP systémový programátor Broumov

Nestraníci

poř. číslo, příjmení, jméno, tituly věk
1 Kotrnec Milan 55 Nestran. BEZPP starosta Broumov
2 Vodochodský Arnold 45 Nestran. BEZPP administrativní pracovník Broumov
3 Valášek Přemysl Ing. Ph.D. 32 Nestran. BEZPP obchodní ředitel Broumov
4 Dlouhá Vladimíra 73 Nestran. BEZPP důchodkyně Broumov
5 Mantel Martin 51 Nestran. BEZPP stavební technik Broumov
6 Vlček Miroslav 40 Nestran. BEZPP THP Broumov
7 Čepelka Michal 28 Nestran. BEZPP grafický designer Broumov
8 Durdinec René 41 Nestran. BEZPP montážní technik Broumov
9 Gajdoš Vladimír 53 Nestran. BEZPP údržbář Rožmitál
10 Flousková Eva 74 Nestran. BEZPP důchodkyně Broumov
11 Rýdl Josef 47 Nestran. BEZPP elektrikář Broumov
12 Němečková Monika 47 Nestran. BEZPP účetní Olivětín
13 Vlasák Martin 45 Nestran. BEZPP stavbyvedoucí Broumov
14 Lantová Michaela Mgr. 41 Nestran. BEZPP finanční poradkyně Broumov
15 Valášková Zuzana 22 Nestran. BEZPP studentka VŠ Broumov
16 Vodochodský Filip 36 Nestran. BEZPP referent zákaznické logistiky Broumov
17 Hajnová Vladislava 37 Nestran. BEZPP manager prodeje Broumov
18 Kašpar Pavel 47 Nestran. BEZPP OSVČ Broumov
19 Vodochodská Šárka 45 Nestran. BEZPP zdravotní sestra Broumov
20 Janovský Miroslav 64 Nestran. BEZPP důchodce Broumov
21 Cvikýřová Marie 22 Nestran. BEZPP studentka VŠ Broumov
22 Němec Jan 46 Nestran. BEZPP tesař Rožmitál
23 Slovák Jiří 40 Nestran. BEZPP OSVČ Broumov

ODS a NK
.
poř. číslo, příjmení, jméno, tituly věk
1 Humlová Vlasta Mgr. 56 NK BEZPP ředitelka základní školy Broumov
2 Roško Radomír Ing. 50 NK BEZPP ekonom Nové Město
3 Otman Patrik 37 ODS ODS finanční poradce Nové Město
4 Wehrichová Martina 43 NK BEZPP OSVČ Nové Město
5 Novotná Eva 52 NK BEZPP OSVČ Broumov
6 Štěpánová Pavlína 31 NK BEZPP OSVČ Nové Město
7 Forman Novotná Alice Bc. 31 NK BEZPP vedoucí střediska Broumov
8 Kořízek František 35 NK BEZPP truhlář Nové Město
9 Růčková Libuše JUDr. 56 ODS ODS právnička Broumov
10 Kučerová Jana 64 ODS ODS OSVČ Broumov
11 Musilová Martina Dipl.-Jur.oec. 29 ODS ODS vedoucí střediska Broumov

SNK Volba pro Broumov

poř. číslo, příjmení, jméno, tituly věk
1 Myšák Jiří Ing. 58 NK BEZPP personální ředitel Nové Město
2 Bitnar Jaroslav Ing. 49 NK BEZPP předseda představenstva Nové Město
3 Blažek Tomáš JUDr. 48 NK BEZPP právník Nové Město
4 Mrštinová Monika 41 NK BEZPP asistentka Broumov
5 Kutil Karel 51 NK BEZPP vedoucí provozu Nové Město
6 Vlk Vladimír 51 NK BEZPP mistr Olivětín
7 Gol Miroslav 53 NK BEZPP správce objektu Broumov
8 Růžička Ladislav MUDr. 61 NK BEZPP zubní lékař Nové Město
9 Palhoun Josef Ing. 46 NK BEZPP vedoucí oddělení Velká Ves
10 Janoušek Václav Ing. 59 NK BEZPP vedoucí odboru Broumov
11 Valentová Jana 42 NK BEZPP technolog Olivětín
12 Andělová Jiřina Ing. 27 NK BEZPP asistentka Kolonie 5. května
13 Grim Ivan 52 NK BEZPP vedoucí dílny Nové Město
14 Zelený Miloslav 54 NK BEZPP produktový manažer Nové Město
15 Lanc Miroslav 36 NK BEZPP úpravář Broumov
16 Martinec Jiří 49 NK BEZPP OSVČ Broumov
17 Sedláková Jana 48 NK BEZPP tkadlena Olivětín
18 Machková Lenka 42 NK BEZPP tkadlena Olivětín
19 Šolc Libor 51 NK BEZPP mistr Kolonie 5. května
20 Nováková Eva 49 NK BEZPP vedoucí oddělení Nové Město
21 Ježek Jiří 41 NK BEZPP policista Broumov
22 Andrýs Čestmír 46 NK BEZPP úpravář Broumov
23 Novák Viktor 30 NK BEZPP referent prodeje Broumov

Sdružení TOP 09, "STAN", NK
.
poř. číslo, příjmení, jméno, tituly věk
1 Slezák Kamil 44 TOP 09 TOP 09 místostarosta města Broumov Olivětín
2 Švábl Miroslav MUDr. 55 NK BEZPP primář JIP nemocnice Broumov Broumov
3 Prokopec Radim 52 NK BEZPP podnikatel Nové Město
4 Vodochodský Jan MUDr. 44 NK BEZPP lékař Velká Ves
5 Frömmel Miroslav Bc. 44 NK BEZPP ředitel DDM Ulita Kolonie 5. května
6 Trojan Pavel 42 NK BEZPP stavební technik Nové Město
7 Chládek Roman 42 NK BEZPP ředitel pobočky banky Broumov
8 Čečetka Ondřej 42 TOP 09 TOP 09 podnikatel Poříčí
9 Pírková Monika 47 NK BEZPP ředitelka pobočky banky Broumov
10 Chudomský Pavel Mgr. 58 NK BEZPP učitel Nové Město
11 Fröde Pavel 59 NK BEZPP správce budov Broumov
12 Valeš Ondřej 42 NK BEZPP finanční poradce Kolonie 5. května
13 Cirkl Petr 64 NK BEZPP důchodce Nové Město
14 Simon Miloš 66 NK BEZPP vedoucí lomu Nové Město
15 Židová Hana Mgr. 55 NK BEZPP ředitelka DD, MŠ a ŠJ Broumov Nové Město
16 Jirman Jiří 53 NK BEZPP podnikatel Velká Ves
17 Marek Otakar Bc. 38 NK BEZPP vedoucí provozovny CDS Náchod Velká Ves
18 Machek Pavel 47 NK BEZPP vedoucí prodejny Olivětín
19 Macháček Jaroslav 41 NK BEZPP pracovník stavební firmy Olivětín
20 Vlček František 69 NK BEZPP důchodce Velká Ves
21 Gašpar Patrik 18 NK BEZPP student Olivětín
22 Smrčková Mária 70 NK BEZPP důchodce Velká Ves
23 Lorenc Ivo Ing. 44 NK BEZPP pracovník v administrativě Nové Město

STĚNAVA s VÝCHODOČECHY

poř. číslo, příjmení, jméno, tituly věk
1 Marek Josef 59 NK BEZPP energetik, předseda Stěnavy Nové Město
2 Filipcik Mircea Milan 42 NK BEZPP stavební podnikatel Velká Ves
3 Plachta Lukáš Bc. 36 NK BEZPP velitel hasičů v Broumově Poříčí
4 Šafář Milan Ing. 49 NK BEZPP jednatel společnosti Poříčí
5 Janečková Eva 34 NK BEZPP předsedkyně spolku Stromodění Broumov
6 Stejskal Alexandr 69 NK BEZPP hasič Broumov
7 Vodal Petr 52 NK BEZPP risk manager, tlumočník, čl. výb. pro lidská práva Olivětín
8 Svatoš Milan Ing. 45 NK BEZPP vesnický učitel a badatel Broumov
9 Joudal Jan Ing. 27 NK BEZPP stavební inženýr Olivětín
10 Král Jaroslav Ing. 52 NK BEZPP ekonom, daňový poradce Kolonie 5. května
11 Gajdoš Dušan 59 NK BEZPP soukromý zemědělec Rožmitál
12 Adamová Miroslava 45 NK BEZPP obchodnice Velká Ves
13 Horáková Pavlína 47 NK BEZPP poštovní úřednice Broumov
14 Slováková Jana 47 NK BEZPP vedoucí útulku pro psy Nové Město
15 Minařík Václav 53 NK BEZPP logistik Broumov
16 Dvořáček Dušan 44 NK BEZPP hostinský Broumov
17 Chaloupka Miroslav 72 NK BEZPP důchodce Velká Ves
18 Štěpánová Věra 35 NK BEZPP prodavačka Rožmitál
19 Taraba Jan 41 NK BEZPP dělník Rožmitál
20 Weber Martin 39 NK BEZPP majitel farmy WENET Poříčí
21 Jirman Zdeněk 30 NK BEZPP chovatel koní Velká Ves
22 Bláhová Naděžda Mgr. 51 NK BEZPP ředitelka školy Nové Město
23 Šrejber Jiří 62 NK BEZPP hasič Broumov

Červený Kostelec

Komunistická str.Čech a Moravy

poř. číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Spůra Zdeněk 63 KSČM KSČM podnikatel Červený Kostelec
2 Růžková Ivana 56 KSČM BEZPP administr. pracovnice Červený Kostelec
3 Drozd Bořek 51 KSČM BEZPP dělník Lhota za Červeným Kostelcem
4 Beneš Jiří 57 KSČM KSČM technik Červený Kostelec
5 Dostálová Helena 57 KSČM KSČM zaměstnanec Horní Kostelec
6 Míl Luboš RSDr. 74 KSČM KSČM podnikatel Červený Kostelec
7 Lokvenc Jindřich 63 KSČM KSČM invalid. důchodce Červený Kostelec
8 Bramborová Jindřiška 67 KSČM BEZPP důchodce Červený Kostelec
9 Machová Zdenka 64 KSČM BEZPP důchodce Horní Kostelec
10 Kaválek Miloslav 65 KSČM KSČM podnikatel Bohdašín
11 Kadaník Bohuslav 61 KSČM BEZPP podnikatel Červený Kostelec
12 Krátká Milada 63 KSČM BEZPP důchodce Červený Kostelec
13 Janušová Hana 74 KSČM KSČM důchodce Červený Kostelec
14 Hornychová Jaroslava 71 KSČM KSČM prodavačka Lhota za Červeným Kostelcem
15 Lelek Adolf 70 KSČM BEZPP důchodce Červený Kostelec
16 Krátký Jan 65 KSČM BEZPP důchodce Červený Kostelec
17 Klimeš Jaroslav 69 KSČM KSČM důchodce Červený Kostelec
18 Januš Josef 72 KSČM KSČM důchodce Červený Kostelec
19 Janovský Jaroslav 67 KSČM BEZPP důchodce Červený Kostelec
20 Čarnota Vasil 78 KSČM KSČM důchodce Bohdašín
21 Zaplatílek Stanislav 59 KSČM BEZPP nezaměstnaný Červený Kostelec
22 Němeček Vladimír 77 KSČM BEZPP důchodce Bohdašín
23 Blažíček Alojz 78 KSČM KSČM důchodce Červený Kostelec
24 Pithart Zdeněk 73 KSČM BEZPP důchodce Stolín
25 Vlček Miroslav 79 KSČM KSČM důchodce Červený Kostelec

"KOSTELEC PRO LIDI"

poř. číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Zajíčková Eva Ing. 60 NK BEZPP obchodní manažer Červený Kostelec
2 Novák Kamil 43 NK BEZPP soukromý podnikatel Bohdašín
3 Kollertová Marcela 42 NK BEZPP ředitelka Kulturního a inf. střediska Hronov Lhota za Červeným Kostelcem
4 Havrda Jindřich 42 NK BEZPP živnostník Červený Kostelec
5 Nosek Štěpán Mgr. 39 NK BEZPP učitel gymnázia Červený Kostelec
6 Nývlt Josef 39 NK BEZPP soukromý podnikatel Červený Kostelec
7 Nosek Ondřej DiS. 35 NK BEZPP živnostník Červený Kostelec
8 Škoda Petr 38 NK BEZPP obchodní manažer Červený Kostelec
9 Nováková Irena Bc. 39 NK BEZPP státní zaměstnanec Bohdašín
10 Diviš Tomáš 60 NK BEZPP živnostník Olešnice
11 Kulda Aleš 38 NK BEZPP živnostník Horní Kostelec
12 Zajíček Jan Bc. 35 NK BEZPP projektový manažer Červený Kostelec
13 Říha Michal 32 NK BEZPP vedoucí technologie Lhota za Červeným Kostelcem
14 Tylšová Renata 44 NK BEZPP hospodská Olešnice
15 Nývltová Zuzana Mgr. 38 NK BEZPP učitelka základní školy Červený Kostelec
16 Kaválek Roman 40 NK BEZPP stavbyvedoucí Červený Kostelec
17 Šrámková Marie 49 NK BEZPP obchodní zástupce Červený Kostelec
18 Ansorge Petr Ing. 34 NK BEZPP soukromý podnikatel Horní Kostelec
19 Prokopová Blanka 47 NK BEZPP zdravotní sestra Červený Kostelec
20 Kincl Tomáš 35 NK BEZPP živnostník Červený Kostelec
21 Macháčková Romana MUDr. 44 NK BEZPP lékařka Lhota za Červeným Kostelcem
22 Pešík Václav 51 NK BEZPP soukromý podnikatel Stolín
23 Grohmannová Jitka Mgr. 41 NK BEZPP učitelka základní školy Červený Kostelec
24 Šimek Pavel 45 NK BEZPP soukromý podnikatel Červený Kostelec
25 Ureš Jaroslav 47 NK BEZPP soukromý podnikatel Červený Kostelec

Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.

poř. číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Regner Jiří 44 KDU-ČSL KDU-ČSL podnikatel Červený Kostelec
2 Minaříková Zuzana PharmDr. 52 KDU-ČSL BEZPP lékárnice Červený Kostelec
3 Kábrt Pavel Ing. 37 KDU-ČSL KDU-ČSL technik Olešnice
4 Hanuš Jiří Ing. 66 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodce Lhota za Červeným Kostelcem
5 Mědílek Petr 65 KDU-ČSL BEZPP starosta Červený Kostelec
6 Vondra Josef 43 KDU-ČSL BEZPP stavební technik Stolín
7 Škoda Michal 35 KDU-ČSL BEZPP velitel MP Červený Kostelec
8 Wajsar Miroslav Ing. Mgr. 56 KDU-ČSL BEZPP ředitel Oblastní charity Lhota za Červeným Kostelcem
9 Pitřinec Jaroslav Ing. 50 KDU-ČSL BEZPP podnikatel Červený Kostelec
10 Kábrt Jiří Mgr. 41 KDU-ČSL BEZPP učitel ZUŠ Olešnice
11 Řezníček Josef Ing. 32 KDU-ČSL BEZPP projektový manažer Lhota za Červeným Kostelcem
12 Šolcová Markéta Mgr. 44 KDU-ČSL BEZPP koordinátorka mateř.c. a vedoucí střed. vol. času Červený Kostelec
13 Vítová Markéta Mgr. 31 KDU-ČSL BEZPP učitelka Lhota za Červeným Kostelcem
14 Ansorge Vratislav Ing. Arch. 32 KDU-ČSL KDU-ČSL architekt Červený Kostelec
15 Matyska Pavel Ing. 33 KDU-ČSL KDU-ČSL stavbyvedoucí Červený Kostelec
16 Štěpánová Marie Bc. et Bc. 26 KDU-ČSL BEZPP studentka Červený Kostelec
17 Staněk Pavel 44 KDU-ČSL BEZPP státní zaměstnanec Bohdašín
18 Špulák Jan 57 KDU-ČSL KDU-ČSL truhlář Horní Kostelec
19 Bejr Zdeněk Ing. 36 KDU-ČSL BEZPP podnikatel Lhota za Červeným Kostelcem
20 Pokorák Michal Mgr. 31 KDU-ČSL BEZPP podnikatel Červený Kostelec
21 Řehák Stanislav Ing. 26 KDU-ČSL BEZPP programátor Červený Kostelec
22 Hejnová Ivana 49 KDU-ČSL KDU-ČSL účetní Červený Kostelec
23 Šolc Stanislav DiS. 32 KDU-ČSL KDU-ČSL dělník ve skladu Horní Kostelec
24 Vlčková Lenka 47 KDU-ČSL BEZPP vedoucí pečovatelské služby Lhota za Červeným Kostelcem
25 Regner Otakar Mgr. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL výpravčí ČD Horní Kostelec

Občanská demokratická strana

poř. číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Franková Marcela Bc. 46 ODS ODS OSVČ-obchodní činnost Červený Kostelec
2 Vít Jiří 46 ODS BEZPP učitel autoškoly Červený Kostelec
3 Jiránková Vlastislava RNDr. 50 ODS ODS učitelka ZŠ Červený Kostelec
4 Kozáková Monika 36 ODS BEZPP OSVČ-pojišťovací makléřka Lhota za Červeným Kostelcem
5 Fabián Václav 59 ODS BEZPP sklenář Červený Kostelec
6 Hartmanová Jana PaedDr. 69 ODS BEZPP speciální pedagog Červený Kostelec
7 Jiránek Karel Ing. 51 ODS ODS inženýr kvality Červený Kostelec
8 Franková Patricia 20 ODS BEZPP studentka Červený Kostelec
9 Plíštil Pavel 41 ODS BEZPP jednatel sběrných surovin Červený Kostelec
10 Mošna Martin 19 ODS BEZPP student Červený Kostelec
11 Čepelka Adam 35 ODS BEZPP instalatér Červený Kostelec
12 Vosáhlová Alena 50 ODS BEZPP účetní Červený Kostelec
13 Nýč Martin 46 ODS BEZPP OSVČ-zemní práce Lhota za Červeným Kostelcem
14 Šulcová Naděžda 53 ODS ODS referentka Červený Kostelec
15 Křeček František 19 ODS BEZPP student Červený Kostelec
16 Kunešová Ilona 18 ODS BEZPP studentka Olešnice
17 Geisler Radek 45 ODS BEZPP OSVČ-pekař Červený Kostelec
18 Jiránek Karel 19 ODS BEZPP student Červený Kostelec
19 Šafář Jiří 66 ODS ODS důchodce Červený Kostelec
20 Hofmann Josef 76 ODS ODS důchodce Červený Kostelec
21 Ježek Jiří 56 ODS BEZPP mistr kovovýroby Stolín
22 Havel Jaromír 69 ODS BEZPP důchodce Bohdašín
23 Nývlt Milan Ing. 79 ODS ODS ekonom, důchodce Červený Kostelec
24 Demjanovič Petr 51 ODS BEZPP jednatel-Tesmen Červený Kostelec
25 Kejklíček Zdeněk 77 ODS BEZPP důchodce-učitel Červený Kostelec

PRO Sport a zdraví

poř. číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Mědílek Miroslav 71 PSZ PSZ důchodce, předseda volejbal. oddílu TJ Č. Kostelec Červený Kostelec
2 Jindra Karel 72 PSZ PSZ důchodce, hospodář a sekretář fotb. odd. TJ Č. K. Červený Kostelec
3 Janko Lukáš 29 PSZ PSZ konstruktér, člen TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
4 Burdych Martin Ing. 37 PSZ PSZ jednatel s.r.o., předseda TJ Červený Kostelec Lhota za Červeným Kostelcem
5 Mrkosová Martina 44 PSZ PSZ v domácnosti, členka TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
6 Čejchan Tomáš 53 PSZ PSZ OSVČ, prezident tenisového odd. TJ Č. Kostelec Červený Kostelec
7 Jančík Ladislav Ing. 40 PSZ BEZPP IT manažer, člen TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
8 Brát Richard Mgr. 55 PSZ BEZPP středoškolský učitel, člen TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
9 Zachovský Jiří 51 PSZ PSZ mistr, člen výkonného výboru TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
10 Maxa Petr 55 PSZ PSZ dělník, předseda odd. národ. házené TJ Č. Kostelec Červený Kostelec
11 Schröderová Zdeňka 70 PSZ BEZPP důchodkyně, náčelnice TJ SOKOL Červený Kostelec Červený Kostelec
12 Janko Pavel 59 PSZ PSZ jednatel s.r.o., předseda odd. kuželky TJ Č.K. Červený Kostelec
13 Hanuš František 39 PSZ BEZPP dispečer Horní Kostelec
14 Ježek Vladislav Mgr. 41 PSZ BEZPP advokát Stolín
15 Bílek Jan 56 PSZ PSZ ved. provoz. střed. ČD, předseda TJ Sokol ČK-Lhota Lhota za Červeným Kostelcem
16 Šesler Leoš 48 PSZ BEZPP vedoucí provozu vodovodů, člen TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
17 Nyklíčková Šárka Mgr. 26 PSZ BEZPP učitelka Horní Kostelec
18 Hanke Lumír 48 PSZ BEZPP strážník MP, člen TJ Červený Kostelec Mstětín
19 Kmoch Miroslav Ing. 60 PSZ BEZPP programátor, člen TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
20 Adámková Pavla Ing. 40 PSZ BEZPP projektantka, členka TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
21 Marková Lenka 40 PSZ BEZPP OSVČ Červený Kostelec
22 Kukula Jaroslav PaedDr. 71 PSZ BEZPP učitel Červený Kostelec
23 Lukešová Kamila 51 PSZ BEZPP ved. přípravy výroby, členka TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
24 Dvořák Jaroslav 54 PSZ BEZPP provozní elektrikář, člen TJ Červený Kostelec Červený Kostelec
25 Frýbová Kristýna 23 PSZ BEZPP účetní Lhota za Červeným Kostelcem

SNK pro rozvoj města

poř. číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Bergmann Richard 43 NK BEZPP místostarosta Lhota za Červeným Kostelcem
2 Nejman Petr 50 NK BEZPP výrobní ředitel Červený Kostelec
3 Labík David 43 NK BEZPP podnikatel Lhota za Červeným Kostelcem
4 Kejzlar Roman Ing. 41 NK BEZPP vedoucí Informačního centra Č.K. Lhota za Červeným Kostelcem
5 Vlček Jaroslav 39 NK BEZPP podnikatel Lhota za Červeným Kostelcem
6 Cejnar Karel 67 NK BEZPP důchodce Olešnice
7 Záliš Josef 55 NK BEZPP vedoucí hospod. střediska Stolín
8 Klepáček Vlastimil 61 NK BEZPP umělec na volné noze Lhota za Červeným Kostelcem
9 Hankeová Romana 35 NK BEZPP podnikatel Mstětín
10 Kuchař Richard 44 NK BEZPP podnikatel Červený Kostelec
11 Novák Pavel 29 NK BEZPP prof. hasič Červený Kostelec
12 Kmochová Jana 59 NK BEZPP učitelka SPŠ Červený Kostelec
13 Hundák Pavel 56 NK BEZPP pozlacovač Lhota za Červeným Kostelcem
14 Kosinka Josef Ing. 58 NK BEZPP podnikatel Bohdašín
15 Stodůlka Miroslav Mgr. 36 NK BEZPP zástupce ředitele ZŠ V. Hejny Lhota za Červeným Kostelcem
16 Švidroňová Jitka Mgr. 56 NK BEZPP ředitelka MŠ a ZŠ Olešnice Olešnice
17 Wicha Lubomír 59 NK BEZPP vedoucí správy areálu Elitechnic Červený Kostelec
18 Streubel Pavel 41 NK BEZPP živnostník Horní Kostelec
19 Kuřátko Miloš Ing. 48 NK BEZPP technik Horní Kostelec
20 Linhartová Ivana 41 NK BEZPP podnikatel Červený Kostelec
21 Mallat Oldřich 55 NK BEZPP podnikatel Červený Kostelec
22 Kaněra Michal 28 NK BEZPP cyklista/nástrojař Horní Kostelec
23 Pich Oldřich 56 NK BEZPP podnikatel Lhota za Červeným Kostelcem
24 Ryba Jan Mgr. 35 NK BEZPP podnikatel Červený Kostelec
25 Fiala Václav 20 NK BEZPP student Červený Kostelec

Spoluobčané

poř. číslo příjmení, jméno, tituly věk
1 Petrák Rostislav Ing. 37 NK TOP 09 rybářský technik Červený Kostelec
2 Hrstka Milan Ing. 48 NK BEZPP OSVČ Horní Kostelec
3 Cinková Michaela 38 NK BEZPP OSVČ Červený Kostelec
4 Rýdl Tomáš 36 NK BEZPP OSVČ Horní Kostelec
5 Řezníčková Kukulová Hana DiS. 38 NK BEZPP učitelka hudby Červený Kostelec
6 Laštovička Lukáš DiS. 30 NK BEZPP stavbyvedoucí Červený Kostelec
7 Martinová Radomíra Bc. 48 NK BEZPP OSVČ Červený Kostelec
8 Šimek Tomáš 28 NK BEZPP manager marketingu Červený Kostelec
9 Ressl Otto 65 NK BEZPP důchodce Červený Kostelec
10 Drapač Stanislav Ing. 47 NK BEZPP manager rostlinné výroby Horní Kostelec
11 Kuldová Simona 45 NK BEZPP OSVČ Červený Kostelec
12 Hanuš Jaromír 44 NK BEZPP mistr Červený Kostelec
13 Kejzlar Jan Ing. 45 NK BEZPP vedoucí lesní správy Olešnice
14 Janušová Markéta 35 NK BEZPP referent odbytu Horní Kostelec
15 Borůvka Jiří 50 NK BEZPP jednatel firmy Bohdašín
16 Lindrová Jana 31 NK BEZPP administrativní pracovnice Červený Kostelec
17 Kmoch Vladislav 62 NK BEZPP revírník Červený Kostelec
18 Fiala Marek Bc. 26 NK BEZPP geograf Červený Kostelec
19 Novosvětský Pavel 26 NK BEZPP OSVČ Červený Kostelec
20 Frýbová Radka 40 NK BEZPP porodní asistentka Červený Kostelec
21 Prouza Tomáš 47 NK BEZPP stavební projektant Červený Kostelec
22 Šimek Miroslav Ing. 27 NK BEZPP výzkumný pracovník Červený Kostelec
23 Hanuš Roman 35 NK BEZPP tiskař Červený Kostelec
24 Bílý Aleš Ing. 56 NK BEZPP technik Červený Kostelec
25 Máslo Petr 34 NK BEZPP kominík Červený Kostelec

Autor: Redakce

4.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Mezilečí opět na síti - elektřina se v obci rozběhla po 4 dnech

Ilustrační snímek.

Dvě večerní nehody v regionu

Šel na houby a místo hřibů našel protitankový granát

Martínkovice - Na podezřelý nález, naštěstí se ukázalo, že ne až tak nebezpečný, narazil v úterý odpoledne při procházení lesa náhodný houbař v Martínkovicích.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Šnajdr: Snažíme se přispívat k rozvoji paralympijské lukostřelby

Náchodsko - Ve druhé polovině července hostilo Nové Město nad Metují další elitní lukostřelecký závod handicapovaných, během něhož se přepisovaly hned ve čtyřech případech světové a ve dvou evropské historické tabulky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení