VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Změní víkend poměr sil?

Královéhradecký kraj - Současné zastupitelstvo.

17.10.2008
SDÍLEJ:

Politické rozložení stran a koalicí v krajském zastupitelstvu KHK do voleb 2008Foto: Hradecký deník

ODS Občanská demokratická strana (47%, 21 členů)

KSČM Komunistická strana Čech a Moravy (18%, 8 členů)

ČSSD Česká strana sociálně demokratická (13%, 6 členů)

KDU-ČSL Křesťanská a demokratická unie - Čs. strana lidová (11%, 5 členů)

SNK Sdružení nezávislých kandidátů (7%, 3 členové)

EDVPMSOS Volba pro kraj (4%, 2 členové):
ED - Evropští demokraté
VPM - Volba pro město
SOS - Strana pro otevřenou společnost



příjmení, jméno, titul uv./ neuv.*) pol. přís. trvalé bydliště e-mail
Občanská demokratická strana (ODS)


Bradík Pavel Ing. uv. ODS Hradec Králové bradik@kr-kralovehradecky.cz

Doležal Ivan neuv. ODS Hořice dolezal@kr-kralovehradecky.cz

Frieb Vladimír neuv. ODS Rychnov nad Kněžnou vladimir.frieb@rychnov-city.cz

Hejn Petr neuv. ODS Sobotka hejn.petr@seznam.cz

Hlostová Věra neuv. ODS Stará Paka mistostarosta@starapaka.cz

Jon Miloš uv. ODS Dvůr Králové nad Labem jon@kr-kralovehradecky.cz

Kmoch Petr Mgr. uv. ODS Hradec Králové kmoch@kr-kralovehradecky.cz

Kratěna Jaromír neuv. ODS Albrechtice nad Orlicí kratena@wo.cz

Kuřík Petr uv. ODS Nová Paka kurik@kr-kralovehradecky.cz

Michálek Jan MUDr. neuv. ODS Hradec Králové j.michalek@iol.cz

Mojžíš Libor Mgr. uv. ODS Žernov mojzis@kr-kralovehradecky.cz

Nedvědová Hana neuv. ODS Hronov starosta@mestohronov.cz

Plass Miloslav uv. ODS Stěžery plass@kr-kralovehradecky.cz

Pohnerová Marta PaedDr. neuv. ODS Hradec Králové marta@pohner.cz

Škopová Petra Ing. neuv. ODS Hradec Králové skopova@chovservis.cz

Špringer Richard Mgr. neuv. ODS Jaroměř zvs.jaromer@iol.cz

Šubert Tomáš Ing. uv. ODS Náchod subert@kr-kralovehradecky.cz

Vambera Jiří MUDr. uv. ODS Trutnov vambera@kr-kralovehradecky.cz

Vlasák Miroslav neuv. ODS Žacléř starosta@zacler.cz

Všetečka Rostislav Ing. uv. ODS Opočno vsetecka@kr-kralovehradecky.cz

Zima Petr Ing. neuv. ODS Rychnov nad Kněžnou ing.zima@seznam.cz

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM)


Gangur Jiří neuv. KSČM Jívka gangur.j@seznam.cz

Jandera Petr neuv. KSČM Mostek j.petr@belux.cz

Meduna František Ing. neuv. KSČM Náchod f.meduna@tiscali.cz

Ošťádal Jaroslav RSDr. neuv. KSČM Česká Skalice bonus.jaro@worldonline.cz

Prouza Vlastimil Ing. neuv. KSČM Trutnov prouza@humlak.cz

Ruml Otakar Ing. neuv. KSČM Nová Paka o.ruml@tiscali.cz

Štěpán Lubomír Ing. uv. KSČM Hradec Králové stepan@kr-kralovehradecky.cz

Vaník Jan MUDr. neuv. KSČM Týniště nad Orlicí vanik.j@tiscali.cz


Česká strana sociálně demokratická (ČSSD)


Bartoš Jaroslav neuv. ČSSD Třebechovice pod Orebem autoskola.efekt@atlas.cz

Franc Lubomír Bc. neuv. ČSSD Broumov lubomir.franc@seznam.cz

Chaloupka Jan Ing. neuv. ČSSD Náchod chal.jan@seznam.cz

Ješina Josef neuv. ČSSD Rychnov nad Kněžnou josef.jesina@tiscali.cz

Svatý Lubomír Ing. CSc. neuv. ČSSD Dřevěnice lubossvaty@tiscali.cz

Trpák Pavel MUDr. neuv. ČSSD Trutnov trpak.pavel@seznam.cz


Křesťanská a demokratická unie - Čs. strana lidová (KDU-ČSL)


Derner Vladimír Ing. neuv. KDU-ČSL Třebechovice pod Orebem vderner@volny.cz

Klíma Karel Bc. neuv. KDU-ČSL Hostinné klima@kthostinne.cz

Maršíková Pavla Ing. neuv. BEZPP Náchod pavla.marsikova@mestonachod.cz

Stejskal Jiří RNDr. neuv. KDU-ČSL Dobruška jiri.stejskal@caritas.cz

Uchytil Miroslav Ing. neuv. KDU-ČSL Chlumec nad Cidlinou starosta.chlumec@tiscali.cz

Sdružení nezávislých kandidátů (SNK)


Dohnálek Helmut uv. SNK Rychnov nad Kněžnou dohnalek@kr-kralovehradecky.cz

Kraus Zdeněk Ing. uv. BEZPP Čistá v Krkonoších kraus@kr-kralovehradecky.cz

Regner Jan uv. SNK Studnice regner@kr-kralovehradecky.cz

Volba pro kraj (EDVPMSOS)**)


Kubát Petr Ing. neuv. BEZPP Praskačka kubat.petr@seznam.cz

Ludvík Václav Ing. neuv. BEZPP Hradec Králové ludvik@vsuo.cz


*) uvolněný / neuvolněný člen zastupitelstva
**) ED - Evropští demokraté
VPM - Volba pro město
SOS - Strana pro otevřenou společnost

17.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Návštěva prezidenta Miloše Zemana ve Vrchlabí

Prezident: S komunisty klidně ano

Nakupování z domova
5

Internetové obchody nekončí. Účtenky pošlou e-mailem

Hrozí kvůli platům stávka řidičů? Vedení kraje se nebojí

Královéhradecko - Odbory vyhlásily stávkovou pohotovost. Nelíbí se jim nízké platy.

Tipy na víkend aneb Pozvánka na vybrané společenské akce v regionu

Východní Čechy - Jako každý týden, i tentokrát Deník čtenářům přináší některé užitečné tipy na společenské události, které se konají nejen o víkendu 18. a 19. února.

„Být prezidentem je něco mezi pyrotechnikem a kaskadérem“

Náchodsko - Prezident republiky ve čtvrtek zavítal do Červeného Kostelce a Jaroměře.

Miloš Zeman dnes navštíví Červený Kostelec a Jaroměř

Náchodsko - Po třech letech přijíždí prezident České republiky Miloš Zeman opět na Náchodsko. Tehdy navštívil Náchod a Broumov, nyní míří do Červeného Kostelce a Jaroměře.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies