Hlasujte o nejlepší snímek 1. kola

Prohlédněte si soutěžní snímky ve fotogalerii a pak hlasujte v anketě na konci článku pro ten, který se vám nejvíce líbí. Hlasovat můžete každých 15 minut, a to až do pondělí 15. července 2024 do půlnoci.

Dál posílejte do soutěže své fotky

Máte fotky z dovolené u moře, na horách, v kempu nebo v apartmánu, které zachycují pohodovou letní atmosféru při cestování autem s rodinou, přáteli nebo domácími mazlíčky? Pak neváhejte a pochlubte se nimi našim čtenářům!

Jak se zapojit do soutěže?

  1. Pošlete nám své fotky – Své snímky z letošní dovolené nebo i „retro“ fotografie z minulých let nám můžete posílat již nyní na e-mail: jiri.humplik@denik.cz. Do předmětu e-mailu napište "Dovolená s autem".
  2. Připojte informace – K e-mailu připojte své jméno, příjmení, bydliště a stručný popis fotografie (např. odkud je a jaké místo zachycuje).
  3. Hlasujte a vyhrávejte – Vaše fotky budou postupně zveřejňovány během léta na webech www.denik.cz/auto a www.tipcars.com/magazin během července a srpna každý týden. Hlasování bude probíhat každý týden, a tři snímky s nejvíce hlasy z jednotlivých prázdninových kol postoupí do velkého finále na konci srpna. První kolo hlasování odstartuje ve středu 10. července.

Tipy pro vaše soutěžní fotky

  • Zachyťte pohodovou atmosféru vaší dovolené, nebo nějakou překvapivou momentku.
  • Fotky mohou být odkudkoliv, například od moře, z hor, z kempu, ze zastávek na cestě, před vodopádem, u krásných zámků, na vyhlídce či úplně z jiného vámi oblíbeného místa
  • Snímky mohou být s rodinou, přáteli nebo domácími mazlíčky, hlavně však nesmí chybět váš vůz.

Nahrává se anketa ...

Přejeme vám krásné léto plné nezapomenutelných zážitků za volantem vašeho auta a těšíme se na vaše úžasné fotky z cest. Hodně štěstí v soutěži!

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu  favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

Soutěž se řídí obecnými pravidly soutěží v regionálních Denících.

close Fotosoutěž Dovolená s autem 2024. info Zdroj: Deník zoom_in Fotosoutěž Dovolená s autem 2024.