Jedenáctičlenná výprava včetně trenérky a doprovázejících maminek odletěly již v pátek v brzkých ranních hodinách přímým spojem z letiště Václava Havla do Zaventemu.

Jednalo se o první zahraniční závod děvčat, ale také i o úplně první závod v soutěžní sezóně 2024 s novou choreografií a dresy.

Tým pod názvem UNSTOPPABLE ve složení Laura Adamírová, Nikola Hájková, Sabina Lhotská, Aneta Milúch, Rozálie Paslerová a Lucie Syrovátková pod vedením trenérky Denisy Rückerové závodil v kategorii Junior Grande Aerobic.

Stepík Nové Město nad Metují se připravuje na novou sezonu. Ta minulá byla velmi úspěšná.
Stepík Nové Město nad Metují se připravuje na novou sezonu. Bude opět plná výzev

Šampionát byl rozdělen do dvou dní. V sobotu se konalo semifinále, po kterém se děvčata průběžně umístila na 2. místě a v nedělním finále tuto pozici potvrdila a vybojovala tak stříbrnou medaili.

V Belgii jsme strávily celkem 4 dny. Mezi jednotlivými závody jsme měly také možnost vydat se do centra Bruselu, navštívit jednotlivé památky a ochutnat místní vyhlášené pochutiny.

Ze zahraničního závodu si tak děvčata odváží nejen medaile za 2.místo, ale i spoustu zážitků, které při cestování a poznávání Bruselu zažily.

Závěrem bychom chtěly moc poděkovat všem našim sponzorům (i těm, kteří nechtějí být zveřejněni), díky kterým děvčata získala dostatek prostředků a mohla se tak vydat na tento šampionát.

Kluci ze Zbečníku ovládají celkové hodnocení Českého poháru starších žáků
Kluci ze Zbečníku ovládají celkové hodnocení Českého poháru starších žáků

Pokud by Vás zajímalo, jak si tento tým vede dál, můžete sledovat náš instagramový účet aerobiknmnm.

První český závod se bleskurychle blíží a nám tak nezbývá nic jiného než se snažit podat co nejlepší výkon a dále bojovat o medaile!

Děkujeme za vaši podporu.

Denisa Rückerová