Přístupné jsou za zachování protiepidemických opatření všechny vnitřní pavilony. Lidé se tak mohou těšit na gepardy, hyeny, levharty a další šelmy, nosorožce, žirafy, slony, hrabáče, desítky druhů ptáků, velké želvy, okapi, buvoly kaferské, šimpanze a další primáty nebo hrošíky liberijské včetně dvou oblíbených mláďat. Ačkoli pro vstup do areálu není třeba žádné potvrzení či osvědčení o zdravotním stavu, režim restaurací plně odpovídá vládním nařízením. Občerstvení jsou otevřená a nabízí také horké nápoje na zahřátí. 

Oblíbená Vánoční zoo je k vidění až do 2. ledna, otevřeno je do 18 hodin a potěší i snížené vstupné. Lidé po celou dobu za návštěvu zaplatí 110 korun (plné vstupné) a 70 korun (snížené) na pokladně a 105 korun a 65 korun v případě nákupu online.

Libor Hell

Do rubriky Čtenář reportér může přispět kdokoliv, kdo rád fotografuje, píše, zajímá se o aktuální dění a je ve správný čas na správném místě. Své snímky, texty i krátká videa můžete posílat prostřednictvím webového formuláře. Děkujeme!