Autobus byl tentokrát na prasknutí a zážitek si užívali i ti nejmenší cestující. V Novém Městě nad Metují byla opět hodinka pauza a kdo chtěl, mohl si během ní vychutnat ještě okružní jízdu. Firma Bezedos, která jízdy pořádá, do budoucna plánuje i jiné trasy a pro hojnou účast i dva autobusy. Vstupné je vždy dobrovolné. Tentokrát jde výtěžek z něj na výlet hendikepovaných dětí do zoologické zahrady. Poděkování patří i úžasným řidičům Dušanovi Vašíčkovi a Davidu Kociánovi - nadšencům pro tuto aktivitu, kteří měli po celou dobu jízdy veselou náladu a vytvářeli tak skvělou atmosféru, na kterou nikdo z nás rozhodně nezapomene.

Příští zážitková jízda by se měla konat v neděli 31. července. Konkrétní trasu a časy zastávek se dozvíte v druhé polovině tohoto týdne na facebookovém profilu firmy Bezedos

Petra Valentová

Děkujeme fotografce Petře Valentové za krásné snímky, které zachycují skvělou atmosféru celé akce. Do rubriky Čtenář reportér může přispět kdokoliv, kdo rád fotografuje, píše, zajímá se o aktuální dění a je ve správný čas na správném místě. Své snímky, texty i krátká videa můžete posílat prostřednictvím webového formuláře. Děkujeme a těšíme se. 

Historický autobus značky Škoda RTO 706 vyrazil na zážitkovou jízdu.
FOTO, VIDEO: Historický autobus Škoda RTO 706 vyrazil na zážitkovou jízdu