Pro zpestření výuky základních a středních škol máme připravenou speciální nabídku tří edukačních programů. S pracovním listem si žáci mohou projít 1. a 2. prohlídkový okruh nebo si zvolit prohlídku zaměřenou na výtvarné styly s názvem „Ornament na zámku“.

Ubytování na zámku

Splňte si svůj sen a přenocujte u nás na zámku! Nabízíme ubytování ve třech stylových apartmánech s královsky bohatou snídaní „na pokoj“ a prohlídkou zámku. Navíc za stejné ceny jako v loňském roce.

Ilustrační foto
Pozvánka do Merkur Muzea v Polici nad Metují

Dárkové poukazy

Hledáte ideální dárek pro své blízké k narozeninám, výročí či jiné významné události? Věnujte jedinečný zážitek! Rádi Vám připravíme dárkový poukaz na ubytování v jednom ze zámeckých apartmá, prohlídku zámku nebo piknik v zámecké zahradě.

Otevření zámku

Nová turistická sezóna se pomalu blíží a my Vám již nyní můžeme prozradit, že letos se zámecké brány otevřou na Velký pátek 29. března a zůstanou otevřeny i během velikonočního víkendu a aprílového pondělí 1. dubna. V rámci tohoto prodlouženého víkendu budete moci navštívit Tradiční řemeslnou výstavu hrnčířky Petry Bláhové a módní návrhářky Kateřiny Hornychové.

NovoExpo

Novinkou letošního roku je akce s názvem NovoEXPO 2024, která bude probíhat od 26. do 28. dubna. Těšit se můžete na zástupce významných hráčů na poli umělé inteligence, virtuální reality, technologii, kreativy a samozřejmě zástupce škol zabývajících se touto tématikou.

Více informací naleznete na webu www.zameknm.cz.

Lucie Oubrechtová

Zámek Nové Město nad Metují