Všichni se na další společný začátek velmi těšíme. Značná nervozita je cítit ve vzduchu, jelikož začínáme opět všichni na novo a tak, jak se připravují naše závodnice, tak se připravuje také naše konkurence po celé republice.

Závodní sezona 2023 byla pro tým juniorek s názvem choreografie Very Peri ve složení Laura Adamírová, Sabina Lhotská, Nikola Hájková, Aneta Milúch, Rozálie Paslerová a Lucie Syrovátková, které závodí v kategorii Grande aerobik (fitness aerobik), velice úspěšná. Z celkového počtu 16 závodů si zmiňovaná děvčata ve velké konkurenci vybojovala 16 medailí (8x zlato, 4x stříbro, 4x bronz).

Nesmíme také zapomenout na sportovní aerobik, ve kterém se v kategorii jednotlivců Youth představila Aneta Milúch, která taktéž v loňské sezóně zazářila, když vybojovala mnoho cenných kovů.

Svíčky ze včelího vosku Petry Švarcové z Nového Města nad Metují.
Vyrobeno v Kladském pomezí. Poznejte to nejlepší z regionálních specialit

V rámci podzimní sezony se na závodní ploše představila i trenérka zmiňovaných děvčat, Denisa Rückerová, která závodila taktéž ve sportovním aerobiku, ale již v kategorií dospělých jednotlivců. Při její premiéře v této kategorii, ze třech závodů, vybojovala 3 medaile a tím se tak rozloučila se svojí závodní „kariérou“.

V nové sezoně 2024 nás čeká plno výzev. Příkladem může být postoupení juniorek do vyšší výkonnostní třídy v rámci závodů pod záštitou organizace FISAF Českého svazu aerobiku a fitness. Kde budeme opět bojovat o obhájení skvělých výsledků, které nás mohou poslat na mistrovství České republiky 2024, které se bude na podzim konat v Brně.

Hledají se sponzoři

Tým juniorek má možnost zúčastnit se zahraničního závodu v Belgii, který se uskuteční již začátkem března. Abychom se mohly závodu zúčastnit, hledáme aktuálně sponzory, kteří by pomohly pokrýt náklady spojené s dopravou, ubytováním apod. V případě, že byste měli zájem se podílet na podpoře týmu, ozvěte se prosím na emailovou adresu stepikpodpora@gmail.com.

V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat firmě DoDna party, která se zabývá organizací různých událostí, jako jsou například svatby, firemní večírky a další, díky které jsme mohli děvčatům zajistit nové klubové mikiny. Juniorky měly tyto mikiny jako krásné vánoční překvapení.

Muzeum Náchodska nově nabízí muzejní kufříky.
Muzeum Náchodska nově nabízí muzejní kufříky. Hrou vás provedou maskoti

Nezapomeňte také sledovat náš instagramový účet aerobiknmnm, aby Vám neunikly ty nejnovější informace.

Naše sezona roku 2024 startuje v březnu a do té doby nás čeká ještě pár desítek hodin v tělocvičně.

Všechny pěvně věříme, že společná práce, dřina a vytrvání se jistě vyplatí.

Denisa Rückerová