Chlumec nad Cidlinou na svém stadionu roznesl teplickou rezervu v sestavě s exligovými borci Janem Rezkem a Admirem Ljevakovičem vysoko 5:0. Střelecké představení domácího celku spustil gól již ve dvaadvacáté vteřině! Gólman Radek Petr nakopl dlouhý míč na levou stranu, kde se hbitý Tomáš Labík dostal přes chybujícího bránícího hráče Teplic a svůj únik zakončil levou nohou přesně na zadní tyč. Stejný hráč se v zápase prosadil ještě jednou, dva zásahy zapsal také útočník Tomáš Bastin.

To záložní mančaft FC Hradec Králové vedl po patnácti minutách nad týmem Brozan již 2:0, jenže ani to mu nestačilo na bodový zisk. Soupeř totiž třemi brankami překlopil skóre na svoji stranu a odvezl si z Orlické kotliny vítězství.

A jak si vedly týmy ze sousedního Pardubického kraje? Nejlépe si vedly Živanice, které v sousedském derby zvítězily na trávníku pardubického béčka vysoko 4:1, když hattrickem k tomu přispěl David Petrus. Ústí nad Orlicí v přestřelce remizovalo s rezervou Mladé Boleslavi 3:3.

ČFL, skupina B - výsledky 3. kola

Chlumec – Jablonec B 5:0. Fakta – branky: 1. a 46. T. Labík, 25. a 88. Bastin, 70. Samko. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 2:0. Diváci: 310. Poločas: 2:0. FK Chlumec nad Cidlinou: R. Petr – J. Novotný (68. O. Vaníček), Finěk, Kopáč (77. Pánek), Žahourek – Krčál – J. Labík (46. Mahr), Samko, Holec (60. Lukić), T. Labík – Bastin.

Hradec Králové B – Brozany 2:3. Fakta – branky: 12. Baloun, 15. Kubala – 22. Jindráček, 64. Chukwuma, 75. Šup z pen. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 3:0. Diváci: 100. Poločas: 2:1. FC Hradec Králové B: Dunda – F. Zámečník, Baloun, Leibl, Kadrmas – Rezek (75. Jonáš), Vobejda, Kejř, Bičiště (75. Hájek) – Firbacher (68. Hlaváč), Kubala.

Pardubice B – Živanice 1:4. Fakta – branky: 80. Šimek z pen. – 5. Polák, 34., 39. a 51. Petrus. Rozhodčí: Raplík. ŽK: 1:2. Diváci: 278. Poločas: 0:3. FK Pardubice B: Hrnčíř – Prosek, Halász (72. Řehák), Nemšovský, Kurka – Sychra (46. Lee), Ramos Junior (46. Vítek), Vít, Dufek (70. T. Formáček) – Sokol, Šimek (86. Hajník). TJ Sokol Živanice: Frydrych – Buriánek, Spěvák, Václavek, Polák – D. Pánek (64. Gašpar), Langr, Zavřel (64. D. Formáček), Kopecký (22. Nikodem) – Petrus (64. Štěpánek), T. Kakrda (86. F. Pánek).

Ústí nad Orlicí – Mladá Boleslav B 3:3. Fakta – branky: 6. vlastní (Velička), 13. Vošlajer, 76. Galus – 11. a 65. Zahustel, 73. Pech. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 2:1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Šmíd – Ptáček, Chleboun, Koukola, Langer – Mayer (58. Hynek), Falta (46. Špatenka), Souček, Vošlajer (58. Novotný) – Vymětalík (90. Skalický), Tichý (72. Galus).

Další zápasy: Liberec B – Bohemians 1905 B 3:0, Velvary – Jablonec B 2:0, Přepeře – Dukla Praha B 4:1, Zápy – Zbuzany 1:1.