Fotbalisty Náchoda v jarní části Fortuna Divize C čeká boj o záchranu, v tabulce jim totiž po podzimu patří sestupová patnáctá pozice. Východočeši tak potřebují pravidelně bodovat, v prvním duelu druhé poloviny soutěže se jim to ale nepovedlo. Na půdě Vysokého Mýta prohráli nejtěsnějším možným výsledkem 0:1.

Fortuna Divize C - 16. kolo

Vysoké Mýto – Náchod 1:0 (1:0)

Duel na hřišti Vysokého Mýta měl jasného favorita. Byli jím domácí fotbalisté, kteří zimní přestávku prožili v klidném středu tabulky s devatenácti body na kontě. Svoji roli hostitelé ve východočeském derby potvrdili, když soka ze suterénu tabulky porazili 1:0. O osudu zápasu rozhodla již 5. minuta, ve které otevřel střelecký účet zápasu Kopřiva, jehož hosté zapomněli nehlídaného na zadní tyči.

close Souboj Vysokého Mýta s Náchodem nabídl hrstce diváků pouhou jednu branku. Vstřelil ji domácí Kopřiva. info Zdroj: Michal Malý zoom_in Souboj Vysokého Mýta s Náchodem nabídl hrstce diváků pouhou jednu branku. Vstřelil ji domácí Kopřiva.

Ještě v průběhu první půle mohl Náchod stav srovnat, Fenz ale v dobré pozici nezamířil přesně a rána Bičištěho se do branky nevešla. Ve druhém poločase si domácí celkem v poklidu bránili výsledek a stavem 1:0 také duel skončil.

Fakta – branka: 5. Kopřiva. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 2:3. Diváci: 90. SK Vysoké Mýto: Černík – Hlavsa, Lněnička, Valášek, Javůrek – Habrman (86. Vopršálek), Dvořák, Velinský (59. Wimmer), Benda (73. Hrubý), Žahourek (73. Tomášek) – Kopřiva. FK Náchod: Baláž – Zámečník (46. Simon), Locker (90. Melichar), Punar, Fenz (77. Ansorge) – Knap, Brich, Petřík, Vančák (83. Hrubý) – Rojšl, Bičiště.

Karel Krejčík, trenér Náchoda: „Chtěli jsme se pokusit o bodový zisk na půdě kvalitního soupeře. Začali jsme ustrašeně a po řetězci chyb v naší obraně jsme hned inkasovali. Postupně jsme se dostávali do zápasu a měli několik nadějných situací na vstřelení vyrovnávací branky. Utkání pak bylo vyrovnané, ale nám chybí více odvahy a i nabídky v útočné fázi. V závěru přípravy se nám zranili tři klíčový hráči a zejména v ofenzivě je to znát. Kluci utkání odmakali, ale na body je náš výkon zatím málo.“


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...