Oči fotbalových příznivců z Královéhradeckého kraje se v sobotu od 14 hodin budou ve velkém soustředit na divizní kopanou. Ve skupině C se totiž kompletní čtyřka z regionu představí ve stejném čase na zelených trávnících. Hráči Náchoda doma přivítají lídra tabulky, jímž je rezerva libereckého Slovanu, do Dvora Králové nad Labem dorazí k východočeskému derby tradiční rival z Letohradu.

Náchodské podzimní zápasy stojí nervy jak hráče, tak jejich trenéra i fanoušky. Vyrovnané souboje většinou končí nezdarem Východočechů, proti Dobrovici ale přišlo vítězství.
Skvělý Baláž a opět neproměněná penalta. O výhře Náchoda rozhodla trefa Krejčíka

To zbylé dva krajské celky nastoupí k zápasům mimo své stadiony. V tabulce nejlépe postavený Trutnov vyrazí pro další divizní body do Ústí nad Orlicí, nováčka z Nového Bydžova čeká těžká řehole na horké půdě nevyzpytatelné Dobrovice.

Zajímavý je pohled na předzápasové kurzy sázkových kanceláří. Ve Fortuně se z krajského tria nejvíc věří fotbalistům Dvora Králové nad Labem, na něž je proti Letohradu vypsán kurz 2,20. Mělo by to být nejvyrovnanější utkání kola. Není divu, oba rivalové proti sobě mají historicky velmi vyrovnanou bilanci.

Předzápasové kurzy Fortuny
4,55 - 4,35 - 1,35 ____ Náchod - Liberec B
2,20 - 3,40 - 2,26 ____ Dvůr Králové n. L. - Letohrad
1,60 - 3,65 - 3,43 ____ Ústí n. O. - Trutnov
1,95 - 3,55 - 2,53 ____ Dobrovice - Nový Bydžov

S osmi trefami je Jakub Slavík třetím nejlepším střelcem aktuálního ročníku Fortuna Divize C. Nejvíce branek posbíral Patrik Žitka z Velkých Hamrů (13).
Favorizované Hlinsko na kolenou. Skolil ho hattrick trutnovského snajpra Slavíka

Bez šance by podle Fortuny nemusel být ani Nový Bydžov na hřišti středočeské Dobrovice. Podle kurzu 2,53 na dvojku se hostům dávají solidní naděje. Naopak Trutnov je dle názoru Fortuny v Ústí nad Orlicí až překvapivě velkým outsiderem (3,43), ještě míň se věří Náchodu (4,55), který to ale proti vedoucímu týmu soutěže bude mít opravdu hodně těžké.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …