Sedm z osmi zápasů 22. kola Fortuna Divize C bude tentokrát odehráno již v sobotu a v rámci prvního víkendového dne půjdou do boje o mistrovské body i všichni tři zástupci Královéhradeckého kraje.

Jako první vyběhnou na zelený trávník hráči Trutnova. Ty ještě nepřebolela bodová ztráta z domácího prostředí, kde svěřenci trenéra Vladimíra Markse jen remizovali s Dobrovicí 0:0. V sobotním duelu na půdě posledního Letohradu chce podkrkonošský celek získat ztracené body zpět a postavení v tabulce týmu velí zvítězit. Ostatně v úspěch hostujícího mužstva věří i sázkové kanceláře, například Tipsport vypsal na vítězství Trutnov kurz 1.75.

Kurzy sázkové kanceláře Tipsport

3.17 - 3.56 - 1.75 -> Letohrad - Trutnov
2.88 - 3.55 - 1.86 -> Slavia HK - Benešov
1.14 - 5.38 - 9.89 -> Ústí n. O. - Nový Bydžov

V utkání mezi Trutnovem a Dobrovicí si gólové příležitosti vytvářeli pouze domácí fotbalisté. Přesto se zrodila bezbranková remíza.
Zbytečná domácí ztráta s Dobrovicí. „Hrálo se na jednu branku,“ litoval Marks

Mimochodem potkají se dva tradiční rivalové, kteří spolu od podzimu roku 2006 odehráli již 21 vzájemných utkání. V pěti soubojích se body dělily, osm z nich vyhrál Letohrad, stejný počet Trutnov, naposledy na podzim vysoko 6:1.

Fotbalisté hradecké Slavie potřebují zabrat!Fotbalisté hradecké Slavie potřebují zabrat!Zdroj: Venda ŠebkováNaprostí tabulkoví sousedé se sejdou na hřišti červenobílé hradecké Slavie. Tam dorazí rozjetý tým Benešova, které poslední tři (!) duely vyhrál, ke všemu výsledným skóre 9:2! V podzimním vzájemném souboji se sice radovali Východočeši (2:1), jak ale naznačuje aktuální forma obou soupeřů, odveta bude pro slávisty hodně těžká. Na rozdíl od Středočechů totiž poslední tři zápasy prohráli, naposledy v Turnově dokonce 0:6!

Disciplinární komise Okresního fotbalového svazu Trutnov měla na svém čtvrtečním jednání o zábavu postaráno. Řešil se nespočet vyloučených.
Disciplinárka vynesla vysoké tresty. Peněžitý pro Sucháně, pět zápasů Krulišovi

V roli jednoznačného outsidera se představí fotbalisté Nového Bydžova na hřišti lídra tabulky Ústí nad Orlicí. Tam RMSK dokázal bodovat naposledy v říjnu roku 2010, navíc forma obou mužstev hrozí spíš vysokým vítězstvím domácích. Zatímco totiž Bydžovští nevyhráli v posledních třinácti (!) utkáních, Jiskra se veze na vlně šesti výher.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Pouze slávisté hrají ve 22. kole na domácím hřišti a takto zvali fanoušky, aby je přišli podpořit.Pouze slávisté hrají ve 22. kole na domácím hřišti a takto zvali fanoušky, aby je přišli podpořit.Zdroj: FC Slavia Hradec Králové