Už v 10. minutě zahrával Petřík rohový kop, který proletěl malým vápnem bez povšimnutí. Ve 12. minutě Moravec dlouhým centrem vyslal Rojšla, který byl zblokován a následná střela Bricha skončila mimo branku. Ještě v téže minutě střílel Malý, jeho pokus gólman vyrazil. V 19. minutě se měnilo poprvé skóre utkání, když centrovaný míč prodloužil Tomáš Kabeláč na Hlavu, ten jej přihrál Rojšlovi a ten se nemýlil - 1:0.

Libčany se poprvé v utkání dostaly do šance ve 33. minutě, kdy zahrávaly roh, který Náchodští odvrátili, ale na velkém vápně střelou z první donutily Hladíka k výbornému zákroku a kopal se další roh. Po jeho rozehrání byl závar před bránou, ale se střelou si opět poradil Hladík. Ve 43. minutě byl centrem vybídnut Malý, míč zatáhl, ale jeho centr byl sražen. Při opakovaném centru našel hlavu Rojšla a bylo to 2:0 pro Náchod.

Tímto výsledkem také skončil první poločas.Do druhé půle oba týmy prostřídaly a na hře to bylo znát. Libčany byly podstatně aktivnější a nebezpečnější než v prvním poločase.

Byl to ale Náchod, kdo skóroval. Po špatném odkopu domácích získal míč Josef Nejman a předložil jej Metznerovi, který zvýšil na 3:0. Poté hostům nevyšel ofsajd systém a domácí snížili Hofmanem a Krejčíkem na 2:3. Náchod měl však poslední slovo. Po pravé straně zatáhl míč Jahoda a jeho prudký centr si do vlastní sítě srazil Kuneš - 4:2.

SK Libčany – FK Náchod 2:4 (0:2). Branky Náchoda: 19. a 43. Rojšl, 51. Metzner, 70. Kuneš (vl.).