S novým trenérem Ondřejem Nejmanem nejprve porazili účastníka krajského přeboru Pardubického kraje Holice jasně 6:1. ,,Do zápasu jsme šli z plné přípravy a chtěli rozdělit rovnoměrně zátěž mezi všechny hráče. První poločas byl z naší strany málo aktivní, druhý poločas jsme zvedli rychlost hry a aktivitu v napadání ve středu pole a soupeře přehráli. Hlavním cílem je nyní rychle poznat jednotlivé hráče, naladit tým na společnou vlnu a připravit se na blížící se soutěž. Výsledek je dobrý pro sebevědomí, ale nemá smysl ho nějak více řešit," hodnotil utkání nový trenér Nejman.

Ve druhém utkání porazili jeho svěřenci Nový Bydžov 3:1. U obou výher byly i dvě nové posily Jan Pražák, který přišel z Vysoké nad Labem a Jakub Petřík z FC Hradec Králové. Už v sobotu od 10.15 sehraje Náchod další přípravné utkání, kdy zavítá na hřiště Letohradu.

Holice - FK Náchod 1:6 (0:1). Branky Náchoda: Pražák, Hlava, Rojšl 2, Malý, Kabeláč.
Náchod: Baláž, Moravec, Kabeláč, Nejman D., Kadavý, Nejman J., Brich, Petřík, Fenz, Pražák, Malý, Podolník, Hlava, Rojšl, Hladík

RMSK Cidlina - FK Náchod 1:3 (0:1). Branky Náchoda: Malý, Rojšl, Pavlíček.
Sestava Náchoda: Baláž – Fenz, Podolník, Kabeláč, Kadavý – Simon, D. Nejman, Brich, Petřík – Malý, Pražák. Střídali: Hladík, Volf, Král, Rojšl, Donát, J. Nejman, Jahoda, Pavlíček.