Hosté poprvé v Náchodě zahrozili už v 7. minutě, kdy se po rohovém kopu ocitl na malém vápně nehlídaný Korba, jenže zblízka přestřelil. V 19. minutě se tak urodilo na druhé straně.

Volf pěkně prostrčil míč do vápna na Simona, jehož gólovou střelu ještě usměrnil do sítě vracející se stoper Převýšova – 1:0. O čtyři minuty později po výkopu Bartaloše zaměstnal Pavlíček oba převýšovské stopery, jenže Sobotka zakončoval zpoza vápna jen do tyče.

O pět minut později si naběhl za náchodskou obranu Korba a pod padajícím Bartalošem srovnal na 1:1. O chvíli později se hosté opět radovali, jejich nadšení však zchladil praporek nad hlavou asistenta rozhodčího.
Druhý poločas odstartoval dalekonosný pokus domácího Pípka nad branku Převýšova. A hned vzápětí na druhé straně Korba prostrčil míč do vápna na Koubka a ten vnějším nártem nedal domácímu brankáři šanci – 1:2.

Hned o minutu později se dostal do šance střídající Rojšl, jenže z těžké pozice mířil mimo. Pak mohlo udeřit na druhé straně. První tutovku chytil Holcovi výborně Bartaloš a ve druhé tentýž hráč mířil nad domácí branku. V 58. minutě dělilo domácí od vyrovnání pár centimetrů, to když hlavička Kábrta orazítkovala břevno hostující branky. O deset minut později měli domácí další superšanci. K trestnému kopu z osmnácti metrů se postavil Simon, jenže překopl branku.

Vzápětí stálo na druhé straně při domácích štěstí, to když střela směřující do náchodské branky se otřela o achilovky Hlavy a skončila mimo. Poslední šanci na vyrovnání promarnil v 86. minutě Rojšl, jehož vyslal do stoprocentní šance Brich.

NÁCHOD - PŘEVÝŠOV 1:2
Fakta - branky: 19. vlastní – 29. Korba, 54. Koubek. Rozhodčí: Šob – Vojtěch, Novotný. ŽK: 0:1. Diváci: 250. Poločas: 1:1.
Sestavy – Náchod: Bartaloš – Moravec, Hlava, Kábrt, Král – Simon, Pípek, D. Nejman (63. Brich), Volf (78. Růžička) – Pavlíček (54. Rojšl), Sobotka.
Převýšov: Dunda – Hašek, Vyšehrad, Černý, Špidlen – Kosař (70. Živný, Koubek, Novák (87. Sedláček), Labík – Holec, Korba (79. Bastin).