Náchod - Velké Hamry 1:2

Favorizovaní hosté začali v Náchodě hodně sebevědomě. Už v 5. minutě si Radzinevičius naběhl za domácí obránce, obešel i Kobose, z úhlu ale trefil tyč. O chvíli později na druhé straně centroval Malý a Simon v první náchodské tutovce mířil mimo.

A trest přišel hned vzápětí. Nedorozumění mezi Králem a Kobosem potrestal hostující Rudolf – 0:1. O čtyři minuty později spálili hosté po několika odrazech v náchodském vápně svou další tutovku. Po pohledné první čtvrthodině hra ztratila na dynamice a výrazně ubylo i šancí.

Vyrovnání měl na kopačce ve 37. minutě Rojšl, jenže tomu se po centru Simona před téměř prázdnou brankou zamotal míč mezi nohama. A tak přišel další trest. Běžela 40. minuta, když rychlý protiútok hostí zakončil přesnou střelou k zadní tyči Kováčik – 0:2. Krátce před přestávkou měl snížení na kopačkách Vaněček, jenže špatně trefil Simonův centr.

Ve druhé půli pokračovala hra od vápna k vápnu, a tak se na první větší fotbalový vzruch čekalo až do 57. minuty, kdy hostující kapitán Linka trefil technickou střelou břevno Kobosovy branky.

O deset minut později si na centr za hostující obranu naběhl Malý, jenže netrefil branku. Další tutovku spálil Malý o chvíli později, když nezužitkoval přesný přízemní centr Vaněčka. A do třetice selhal Malý v koncovce v 77. minutě, kdy šel sám na brankáře hostů, jenže znovu přestřelil jeho branku.

Zaslouženého snížení se tak Náchodští dočkali až v 84. minutě, když centr Hlavy prošel celým vápnem až k nabíhajícímu J. Nejmanovi, jenž upravoval na konečných 1:2. (mr).“

Další známé výsledky:
Trutnov - Dvůr Králové 2:2, pen. 4:5; Český Brod - Kolín 0:1, Vysoké Mýto - Horky 2:0, Olympia HK/Kratonohy - Turnov 4:2, Mšeno/Jablonec - Slatiňany 7:1, Přepeře - Benátky 1:2, Pardubice B - Čáslav 1:1, na penalty 3:2.