Náchod - Slatiňany 4:1

Už v první minutě našel Malý přetaženým centrem nabíhajícího Rojšla, ten však ze záklonu pálil vysoko nad hostující branku.

O deset minut později předvedli domácí jednu z mnoha pěkných kombinačních akcí a Rojšl tentokrát v zakončení nezaváhal – 1:0. O chvíli později sklepnutí Bricha trefil špatně Malý.

Vše si ale tento náchodský útočník vynahradil ve 25. minutě, kdy se z hranice velkého vápna trefil levačkou přesně do šibenice – 1:0. Hlasatel v Bělovsi ještě nestačil ohlásit Malého branku a už mohl hlásit třetí domácí úspěch. Malý se tentokrát převtělil do role nahrávače a Vaněček přidal třetí gól Náchoda. Hned vzápětí se oba zmiňovaní hráči hnali do přečíslení, to ale zhatila špatná přihrávka. Závěr první půle patřil hostům, ale na více než na jeden závar před Kobosem se Slatiňany nezmohly.

Do druhé půle vstoupili hosté podstatně důrazněji, jenže je mohl definitivně posadit na zadek J. Nejman. Ten nejprve obešel brankáře, ale místo zakončení ještě hledal spoluhráče a tuto myšlenku hostující beci přečetli.

V 64. minutě musel řešit zapeklitou situaci před svou brankou domácí Kobos, čisté konto ale prozatím ještě udržel. V 71. minutě se mohl téměř radovat ze čtvrté trefy, jenže to by Vaněček musel proměnit své sólo z půlky hřiště.

Hned v následující minutě se ale Náchod čtvrté branky přece jen dočkal. Brich si akrobaticky zpracoval centr z pravé strany a v pádu špičkou obstřelil hostujícího brankáře – 4:0.

Na konečných 4:1 korigovali hosté v 82. minutě. Ve zbytku utkání došlo ještě na jednu šanci před oběma brankami, skóre se ale už neměnilo.

Další známé výsledky:
Trutnov - Benátky 0:1, Mšeno - Dvůr Králové 1:0, Kratonohy - Horky 2:1.