FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové 3:2 (1:2). Branky: 23. Jugas, 65. a 82. Júsuf – 20. Urma, 32. Dvořák.
Liberec: Nguyen (60. Hasalík) – Fukala, Kačaraba (46. Tijani), Jugas, Mikula (30. Šulc) – Pešek (60. Barac), Chaluš, Mara (46. Hromada), Mosquera – Nešický (60. Csáno) – Rabušic (60. Júsuf).
Hradec: Ottmar – Procházka (58. Mejdr), Čech, Král (46. Leibl), Urma (46. Novotný) – Jukl (58. Doležal), Rada (46. Samko) – Záviška, Soukeník, Prekop – Dvořák (46. Šípek).

Český tým během utkání v Bratislavě
Dominantní výkon: Češi zdolali Slováky potřetí v řadě

Rychlý obrat znamenal porážku

Páteční přípravný zápas skončil pro chrudimské fotbalisty porážkou. Proti Žižkovu neudrželi vedení, po obratu soupeře navíc neproměnili penaltu.

Bezbrankový první poločas rozčísl po čtvrthodině hry druhé půle Ladislav Mužík, soupeř však v rozmezí osmi minut skóre otočil. Remízový stav mohl stanovit znovu Mužík, z pokutového kopu ale trefil jen tyč. Chrudim padla se Žižkovem 1:2.

MFK Chrudim – FK Viktoria Žižkov 1:2 (0:0). Branky: 59. Mužík – 65. Pázler, 73. Auer.
Chrudim: Zíma – Řezníček, Drahoš, Vencl, Hašek – Breda, Verner, Kesner, Sokol – Mužík, Rybička. O poločase střídali: Hlavsa, Havlena, Trávníček, Tokpa, Krištof, Fofana.
Žižkov: Švenger – Urbanec, Březina, Žežulka, Tusjak – Batioja, Skopec, Sixta – Diviš, Mulenga, Auer.