Krajský přebor – 28. kolo

Třebeš - Chlumec n. C. B 2:4 (40. Palma, 92. Kuneš - 6. Veselský, 23. a 32. Dvořák, 77. Cholasta), Dobruška - Rychnov n. K. 2:1 (4. a 72. Hašek - 16. Čaban), Náchod - Červený Kostelec 5:1 (31. Knap, 44. a 85. Brich, 46. Vančák, 66. Petřík - 83. Mudroch), Solnice - Police n. M. 2:2 (24. a 76. Pavlíček - 22. a 80. Fotr), Jičín - Dvůr Králové n. L. 1:5 (49. Holer - 33. a 90. Knespl, 43. Picha, 55. Formánek, 73. Vitebský), Libčany - Hořice 0:2 (53. a 69. Havelka), Jaroměř - Lázně Bělohrad 2:2 (7. Votrubec, 23. Horák - 50. Nezbeda, 70. Horáček), Týniště n. O. - Česká Skalice 2:0 (91. z pen. a 92. Kollár).


Načítám tabulku ...
Divize C: RMSK Cidlina Nový Bydžov (modří) - FK Čáslav.
Z druhé ligy spadla Příbram. Co to může znamenat pro královéhradecký region?

I. A třída – 28. kolo

Vysoká n. L. - Třebeš B 5:1 (16. Jarosz, 28. Ujec, 29. Pilný, 59. Velinský, 67. Müller - 82. Rychtár), Miletín - Vrchlabí 1:3 (70. Němeček - 36. a 90. Žďárský, 71. Štefan), Kostelec n. O. - Roudnice 4:3 (20. Plocek, 1. a 4. Hrubý, 55. Vodička - 80. Novotný, 62. a 79. Pospíšil), Slavia Hradec B - Broumov 3:1 (33. Tomek, 68. Franc, 72. Holý - 58. Skorino), Kunčice - Nový Hradec 1:1 (76. Včelák - 60. Hozák), Železnice - Nové Město n. Met. 2:0 (47. Míka, 83. Haken), předehráno Třebechovice p. O. - Stěžery 1:0 (56. Želízko) a Nový Bydžov B - Trutnov B 4:1 (26. Vaněk, 30. Rejl, 78. Voldán, 84. Bolger - 90. Rydval).


Načítám tabulku ...
Divize C: SK Vysoké Mýto - RMSK Cidlina Nový Bydžov (červení).
POSTUPY A SESTUPY: Jaká je situace v krajských soutěžích směrem nahoru i dolů?

I. B třída, skupina A – 24. kolo

Vrchlabí B - Skřivany 4:3 (69. a 76. Mejsnar, 18. Votoček, 41. Schütz - 87. Malý, 7. Vysuček, 53. Schubert), Lázně Bělohrad B - Nepolisy 2:1 (25. z pen. Jezbera, 82. Rychecký - 49. Novotný), Dolní Kalná - Nová Paka 3:0 (4. Z. Tauchman, 14. Slavík, 90. Dressler), Jičín B - Kosičky 0:0, Úpice - Kopidlno 1:8 (89. Tomčiak - 19. a 53. Schlesinger, 24., 83. a 88. Janda, 45. Fejfar, 58. J. Bernard, 71. Kovář), Stará Paka - Kocbeře 9:2 (4. a 41. Vavrinec, 26. z pen., 67., 73., 82. a 86. Wojcik, 50. Rolf, 58. Sochor - 78. Nápravník, 90. Vomočil), Sobotka - Chlumec n. C. C 0:2 (67. Holman, 85. Jansa).


Načítám tabulku ...
ČFL, skupina B: Hradec Králové B (v bílém) - Chlumec n. C.
Béčko Votroků je na příčce, která může být sestupová. Co to znamená pro kraj?

I. B třída, skupina B – 24. kolo

Lokomotiva Hradec - Meziměstí 6:1 (28. Zelený, 36., 45., 75. a 85. Jurnečka, 60. Bláha - 7. Smrček), Malšova Lhota - Rychnov n. K. B 0:7 (47., 73. a 80. Švarc, 51. Paleček, 69. Jedlinský, 77. a 86. Tobiška), Zdelov - Velichovky 1:8 (59. Novák - 1., 46. a 69. Panenka, 22. Németh, 35. Emlar, 41. Runkas, 44. a 51. Kilevník), Javornice - Teplice n. M. 2:2 (78. Kovaříček, 84. Počtýnský - 6. Řeháček, 11. Mucha), České Meziříčí - Opočno 2:0 (80. Tomášek, 89. Jílek), Předměřice n. L. - Hronov 2:0 (42. Šimůnek, 47. Polanský), Černilov - Náchod B 4:3 (3. a 8. Hrubý, 69. Taclík, 85. Vrběcký - 42. Pohl, 50. Hladík, 83. Matecki).


Načítám tabulku ...