Meziměstí - Smiřice 0:1

Úvod utkání byl ze strany hostí hodně sebevědomý a domácím chvíli trvalo, než nahodili motory. Po deseti minutách však Meziměstí převzalo iniciativu.

V 16. minutě utekl po levé straně domácí Lukašík, Kubeček však jeho centr podběhl. O dvě minuty později postupoval Lukašík zleva sám na branku Smiřic, jenže zakončil mimo. O několik desítek vteřin později vystřelil z osmnácti metrů Kubeček a brankář hostí vyrazil jeho pokus na roh. Další skvělý zákrok si gólman Smiřic připsal na konci úvodní dvacetiminutovky po tvrdé střele Šnábla. Jak naložit se šancí, ukázali hosté ve 25. minutě, kdy využili domácí ztráty míče na půlce, Korenčík prošel až k vápnu, odkud zamířil přesně k tyči – 0:1. Nejblíže vyrovnání byl těsně před přestávkou Lukašík, který šel sám na brankáře, jenže ho trefil.

Hned po změně stran se ocitl ve své další šanci Lukašík, jenže na malém vápně minul dobrý centr svého spoluhráče. O chvíli později domácí dobře zakombinovali, střela Krejčího ale tři tyče nenašla. Po hodině hry spálil další tutovku Lukašík, který trefil nohy hostujícího brankáře. Další komplikace pro Meziměstí přišly v 62. minutě, kdy viděl druhou žlutou kartu Šnábl. A o pět minut později se blýskl domácí brankář Čížek. Ten měl o chvíli později štěstí, když se jen ohlídl za střelou, která jen těsně minula horní roh jeho branky. Pak však Čížek podržel akcie Meziměstí, když kryl brejk Smiřic. V samém závěru se dostal do další tutovky domácí Lukašík, který se otočil na penaltě, jenže znovu našel jen připraveného brankáře hostí.

Ilustrační foto
Hanel se proběhl a pak dal hattrick