Přitom vstup do utkání vyšel mnohem lépe hostům, kteří šli ve třetí minutě gólem Havlíčka do vedení. Domácí srovnali ve 33. minutě, když se prosadil Nguyen, stejný hráč ve 43. minutě otočil výsledek utkání na 2:1 pro domácí. Poté se na gól dlouho čekalo, ten přišel až v 78. minutě, kdy domácí poslal do dvoubrankového vedení Hlava. Hosté ještě v 82. minutě snížili, ale na víc už jim to nestačilo.

„K zápasu jsme opět odjeli bez několik hráčů základní sestavy a na hře to bylo znát. Domácím jsme našim výkonem darovali laciné tři body,“ uvedl hostující Michal Sobotka.

Pro Velké Poříčí jde o důležité body v boji o záchranu soutěže. Teď jich má na kontě 31.

Na podzim fotbalisté Dolní Kalné uspěli ve Vrchlabí v penaltovém rozstřelu. Doma ale soupeři podlehli.