Krajský přebor

Červený Kostelec – Chlumec 3:0

„Dnes si zaslouží maximální pochvalu mladý brankář Středa, který vychytal i nejvyloženější tutovky soupeře, a na druhé straně musím pochválit útočníka Davida Hlavu, který se blýskl hattrickem,“ řekl k utkání domácí trenér Petr Liška.

Dobruška – Jaroměř 1:2

Trápící se Jaroměř nakonec důležité utkání v Dobrušce zvládla, a to i přesto, že nezačala nejlépe.

Od 8. minuty totiž hosté prohrávali, když se trefil domácí Majer. Svěřenci trenéra Exnara však dokázali poměrně brzy brankově odpovědět. Běžela teprve 17. minuta, když srovnával na poločasových 1:1 Bano.

Rozhodnutí nakonec přišlo už pět minut po změně stran, když hostující Votrubec zajistil Jaroměři velmi cenné a důležité tři body – 1:2.

I. A třída

Roudnice – Náchod B 2:1

Náchodská rezerva nezačala v Roudnici nejlépe a už od 10. minuty prohrávala 0:1. Tento hubený náskok drželi domácí až do 78. minuty, kdy srovnal na 1:1 zkušený Goll. Když už to vypadalo, že o vítězi rozhodnou pokutové kopy, přišla ledová sprcha pro hosty. V 90. minutě vystřelil domácím tři body Stoszek.

Kunčice – Police n. Met. 1:2

V Kunčicích se hrálo spíše bojovné utkání. Polici vyšel vstup do zápasu, když hned v 6. minutě jedna pohledná akce skončila gólem Klapkovského – 0:1. O deset minut později hosté vybojovali míč na půlce, přišla kolmice na rozběhnutého Awuku, který upravoval na 0:2. Domácí však ještě před koncem první půle stihli kontrovat, ve 45. minutě snižovali na 1:2.

Po změně stran pokračovala fotbalová bitva, která se přelévala ze strany na stranu. Více branek ale už slušná divácká návštěva v Kunčicích neviděla.

Broumov – Česká Skalice 5:0

V derby se vše důležité odehrálo už v prvním poločase, ve kterém si domácí díky dvěma brankám Hečka a jedné Kotyzy s Wilkem vypracovali čtyřbrankový náskok. Po změně stran si už Broumov svůj náskok hlídal a po vlastní brance hostujícího Novotného nakonec svého okresního rivala zdolal vysoko 5:0.

Loko HK – Velké Poříčí 0:1

Souboj celků z opačných pólů tabulky měl být jednoznačnou záležitostí domácích. A také mohl být.

To by však Lokomotiva musela v první čtvrt hodině proměnit své tři tutovky, při jedné z nich hosty zachránilo břevno.
Rozhodnutí přišlo hned po změně stran, kdy Hubka krásnou přihrávkou vybídl Hurdálka, který využil zaváhání domácího brankáře a poslal hosty do vedení 1:0. I v dalších minutách byli domácí lepší, Poříčí však několikrát zahrozilo do otevřené obrany, jenže ve finální fázi selhalo. V posledních deseti minutách měla ještě Lokomotiva dvě šance, hosty ale podržel gólman Vacho.

Olympia HK/Kratonohy B – N. Město n. Met 2:3

Hosté sice od 15. minuty prohrávali, ale díky brankám Jelena a Lelka na přelomu poločasů zápas otočili ve svůj prospěch. Pojistku pak přidal v 62. minutě Flígr. Na konečných 2:3 korigoval domácí Kabeláč v 82. minutě.