Start druhé poloviny sezony v MIACOM Krajském přeboru nabídl zajímavou podívanou. Posílené Hořice na domácím hřišti hostily Jaroměř. A utkání se téměř třem stovkám fanoušků muselo líbit. Padlo hned šest branek (3:3) a zápas dokráčel do penaltového rozstřelu, který skončil až v osmé sérii. Dva body vybojovala nakonec Jaroměř. Jiskra však předvedla velmi dobrý výkon, měla více ze hry a ukázala, že na jaře se s ní musí počítat.

OHLASY:

Josef Vydra, předseda Jiskry Hořice: „Utkání se špičkovým týmem krajského přeboru přineslo pěkný fotbal, šest branek, šestnáct penalt v rozstřelu a slunečné počasí. Co chybělo k plné spokojenosti? Tři body. Otočit zápas z rychlého vedení hostí 0:2 na 3:2, velmi dobrý výkon a bojovnost to jsou zase pozitivní věci, ve kterých je potřeba pokračovat. Jeden bod je cenný, ale měly být tři!"

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměře: „Je nutné objektivně uznat, že soupeř byl herně lepším týmem. Velmi rychle k nám přistupoval a dostával nás pod tlak, ze kterého pramenily naše individuální chyby. Dva body jsou z tohoto pohledu šťastné a cenné zároveň."

Hosté vybojovali remízu především díky zkušenému Radku Gorolovi. Borec, jenž ve své bohaté kariéře okusil druhou ligu, dlouho působil v třetiligových Živanicích, vstřelil dva góly. Na obě krásné branky se podívejte v přiloženém videu od Václava Mlejnka.

Zdroj: Václav Mlejnek