Hejtmánkovice – Zábrodí 4:1
„Nastoupili jsme bez pěti hráčů základu a na naší hře to bylo znát. Soupeře jsme nechali jít do vedení a pustili ho ještě do jedné šance. Výsledek nakonec vypadá poměrně jednoznačně, ale s předvedenou hrou, na rozdíl od výsledku, nejsem spokojený. Na druhou stranu jsme ještě trefili tři tyče, takže výsledek mohl být ještě výraznější,“ popsal domácí trenér Miroslav Harasevič.

Fakta – 36. M. Harasevič, 50. Lorenc, 78. Stupka, 90. (+2) Hušek – 17. Kaválek. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 1:1. Diváci: 65. Poločas: 1:1.

Stárkov – Velké Poříčí B 1:2
V první půli byli lepší domácí, kteří se také ujali vedení. Ve 24. minutě napřáhl Žid a jeho sražená střela skončila v síti – 1:0. Postupem času se však hra začala vyrovnávat a po změně stran převzali otěže zápasu hosté. Domácí fyzicky odpadli a dovolili soupeři zápas otočit. Hned ve 48. minutě dostalo Poříčí výhodu pokutového kopu, který Gois proměnil – 1:1. Tentýž hráč pak výsledek v 54. minutě přesnou hlavičkou otočil – 1:2.

Fakta – 24. Žid – 48. (z pen.) a 54. Gois. Rozhodčí: Melichar – Franěk. ŽK: 1:2. Diváci: 55. Poločas: 1:0.

Teplice nad Metují – Babí 2:3
Smolný zápas odehráli Tepličtí, které Babí vyučovala z produktivity. Na vedoucí gól hostů, jenž byl zároveň vlastní brankou Teplic, dokázali Tepličtí odpovědět ve 22. minutě Laurynem. Krátce po změně stran poslal domácí do vedení Denis Kretschmer, jenže o chvíli později Tepličtí chybovali a Schrötter trestal – 2:2. V 89. minutě si pak hostující Svoboda všiml, že domácí gólman je hodně z branky a ze třiceti metrů jej přehodil – 2:3.

Fakta – 22. Lauryn, 53. De. Kretschmer – 16. vlastní, 57. Schrötter, 89. Svoboda. Rozhodčí: Holbik. ŽK: 1:0. Diváci: 65. Poločas: 1:1.

Mezilesí – Červený Kostelec B 4:3
Domácí se prosadili už v 7. minutě, kdy se trefil Maixner. Po něm přidal gól P. Škoda a následně z dálky skóroval ještě Holý – 3:0. Už to vypadalo, že domácí půjdou do kabin s dostatečným náskokem, ale proti byl hostující Tipelt – 3:1. Brzy po přestávce kopali hosté penaltu a Barták se z ní nemýlil – 2:3. Na kopačky domácích se vkradla nervozita a aby toho nebylo málo, Mudroch se neuvěřitelně trefil halfvolejem z poloviny hrací plochy a překonal vpředu stojícího Škodu v domácí bráně – 3:3. Domácí trenér měl však šťastnou ruku při střídání a poslal na hřiště Hůlku, který v 82. minutě vystřelil domácím tři body – 4:3.

Fakta – 7. Maixner, 20. P. Škoda, 40. Holý, 82. Hůlka – 45. Tipelt, 48. Barták, 65. Mudroch. Rozhodčí: Hampl. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (75. Švorc). Diváci: 30. Poločas: 3:1.

Velichovky – Machov 0:0
Od začátku se hrál zajímavý fotbal z obou stran. Obrany však byly pozorné, a tak se šance moc nerodily. V největší gólovce první půle se ocitl domácí Dyrc, jehož střelu z hranice vápna vyškrábl hostující brankář na roh. Oba týmy se střídaly v tempu hry, v závěru první půle a v úvodu té druhé se aktivita stěhovala na kopačky Machova, ale opět bez vážnější šance. Na druhé straně měl největší šanci Vít, ale tísněný hostujícím bekem přestřelil. Potom svůj únik nezakončil přesně ani Emlar. A když se neurodilo ani na druhé straně, skončil zápas bezbrankovou remízou.

Fakta – rozhodčí: Krejska. ŽK: 0:3. Diváci: 55.

Velká Jesenice – Martínkovice 4:1
Omlazený tým domácích přivítal nováčka a hned ve 3. minutě nastřelil Tulejem břevno. Na první branku diváci čekali do 24. minuty, kdy domácí Slabý proměnil penaltu. Hosté měli šanci vyrovnat ve 31. minutě, ale domácí brankář byl proti. Pět minut před přestávkou po rohovém kopu Tulej hlavou nastřelil opět břevno a Krčil pohotově dorazil míč do sítě. Hosté hned na začátku druhé půle snížili Mihalíkem z trestného kopu – 2:1. Domácí přidali třetí gól v 51. minutě, a čtvrtý o deset minut později. Autorem obou branek byl nováček v jejich dresu Dominik Patrný.

Fakta – branky: 26. Slabý, 41. Krčil, 51. a 61. Patrný – 49. Mihálik. Rozhodčí: Riabec – Přibyl. ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas: 2:0.

Hronov – Dolany 12:0
Proti oslabenému a odevzdanému soupeři si domácí s chutí zastříleli.
Fakta – branky: 12., 54. a 61. Vursta, 17., 42. a 64. Valtera, 25. a 39. Tichý, 52. vlastní, 57., 71. a 77. Klabník. Rozhodčí: Vacek - Krejska, Hampl. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 5:0.

1. Velká Jesenice 2 2 0 0 9:3 6
2. Hejtmánkovice 2 2 0 0 8:2 6
3. Velké Poříčí B 2 2 0 0 6:3 6
4. Babí 2 2 0 0 6:3 6
5. Hronov 2 1 1 0 14:2 4
6. Velichovky 2 1 1 0 3:0 4
7. Mezilesí 2 1 0 1 6:7 3
8. Martínkovice 2 1 0 1 3:5 3