Fotbalisté Provodova jsou na Náchodsku už přes týden jistým vítězem AGRO CS Okresního přeboru mužů a s coby přeborníci vyrazili o první červnové sobotě na hřiště Deštného, kde je čekal duel 24. kola soutěže.

Stejně jako na podzim, i tentokrát dělily favorita od porážky s Deštným vteřiny, stejně jako na podzim ale přišla 90. minuta a v ní za stavu 3:2 odpískaný pokutový kop, který (stejně jako na podzim) proměnil pevnými nervy obrněný Daniel Zelenka.

Tým ze středu tabulky tak mohl podruhé smutnit, lídra soutěže měl na lopatkách, přesto mu nakonec sebral pouze bod a podruhé v řadě s ním shodně remizoval.

Jediným přemožitelem Provoda v celé sezoně tak zůstává rezerva Jaroměře, která shodou okolností taktéž v sobotu remizovala se Zábrodím 3:3. Hosté přitom na začátku druhé půle prohrávali o dvě branky, aby ještě stihli duel srovnat.

TOP kanonýři přeboru

32 branek: Jakub Valtera (Spartak Police n. M. B). 23 branek: Erik Berger (Sokol Provodov). 22 branek: Martin Čenovský (FK Jaroměř B). 20 branek: Adam Cvrček (Sokol Provodov) a Roman Ulrych (TJ Dolany). 18 branek: Radim Práza (FK Deštné). 17 branek: David Kárník (FK Deštné). 15 branek: David Kollert (Spartak Police n. M. B) a David Šarišský (TJ Velké Poříčí). 12 branek: Ondřej Koval (Sokol Zábrodí), Pavel Rýdl (FK Deštné ) a Daniel Zelenka (Sokol Provodov). 10 branek: Martin Janko (Sokol Zábrodí), Matyáš Rýdl (TJ Dolany) a Dominik Šulc (Jiskra Machov)…

V přímém souboji o průběžnou sedmou příčku vyhrálo béčko Červeného Kostelce na hřišti Machova 5:2, nejvyššího rozdílu ve skóre pak dosáhli fotbalisté Dolan na půdě Hejtmánkovic, kde k výsledku 2:8 přispěly hattricky Roman Ulrych (48., 62., 76. minuta) a kapitán Vojtěch Záliš (84., 87., 89.).

Na závěr přehledu zbývá dodat, že utkání mezi Stárkovem a Velkou Jesenicí bylo kontumováno výsledkem 3:0 ve prospěch domácího celku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...