Zajímavý duel se v rámci 20. kola JOPECO Okresního přeboru hrál ve Velkém Poříčí, kde domácí tým hostil silné Velichovky. Hosté vedli od 41. minuty gólem Hykše. V 90. minutě dokázal vyrovnat Čtvrtečka. Jenže ani tak domácí nadějný výsledek nedokázali udržet, když si už v nastaveném čase dal vlastní gól Závoďančík.

Velká Jesenice nezaváhal proti Červenému Kostelci. V utkání, který se hrál na hřišti ve Stárkově, zvítězila jednoznačně 5:1 a drží první místo v tabulce. Dvě branky vstřelil Železov.

Hronov si na domácím pažitu bez problému poradil s posledním Provodovem 4:0. Šlágr kola ovládlo Babí, které po obratu v druhém poločase přehrálo 2:1 Stárkov. Rozhodující branku zaznamenal Šafránek.

JOPECO Okresní přebor

20. kolo:

Velké Poříčí B – Velichovky 1:2 (0:1). Branky: 90. Čtvrtečka – 41. Hykš, 92. vlastní (Závoďančík).

Hronov – Provodov 4:0 (3:0). Branky: 7. Vursta, 22. a 26. Valtera, 75. Lemko.

Babí – Stárkov 2:1 (0:1). Branky: 65. Schrötter, 80. Šafránek – 45. Malinský.

Zábrodí – Teplice nad Metují 0:0.

Červený Kostelec B – Velká Jesenice 1:5 (0:2). Branky: 50. Pereira – 21. Kožený, 27. a 60. Železov, 68. Patrný, 69. Vít.

Machov – Police nad Metují B 2:0 (1:0). Branky: 36. Pataki, 57. Scholz.

Načítám tabulku ...

VEBA Okresní soutěž

O postup:

Meziměstí B – Martínkovice 0:6 (0:3). Branky: 10. a 80. Janek, 40. L. Mihálik, 43. a 90. Kindl, 91. Moravec.

Mezilesí – Božanov 4:1 (2:0). Branky: 5., 16., 82. Sádovský, 69. Škoda – 75. Novotný.

O umístění:

Křinice – Heřmánkovice 5:2 (4:1). Branky: 9. a 12. Roman, 35. Strnad, 41. Borna, 60. Harviš – 10. Kment, 85. Rozum.

Rasošky – Otovice 3:2 (1:1). Branky: 28. Koprda, 72. Nagy 90. Šmied – 7. Kratochvíl, 83. Salfický.