OKRESNÍ PŘEBOR – 16. KOLO

Velká Jesenice – Machov 2:2 (0:2)
Fakta – branky: 53. vlastní (Středa), 71. Voráček – 39. Štantejský, 44. Šulc (pen.). Rozhodčí: Svoboda – Bárta, Šolc. ŽK: 3:3. Diváci: 120.

Duel dvou rozdílných poločasů. V tom prvním si hosté vypracovali po gólech Štantejského a proměněné penaltě Šulce dvoubrankový náskok. Po změně stran si však vstřelil vlastňáka Středa a remízu pro Jesenici zařídil Voráček.

Velké Poříčí – Zábrodí 3:0 (1:0)
Fakta – branky: 39. Nguyen, 59. Šíma, 77. Hornych. Rozhodčí: Beneš – Kašpar, Jančík. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

Domácí potvrdili dobrou jarní formu a vyhráli potřetí. Během první pětačtyřicetiminutovky se prosadil Nguyen, po změně stran jistili výhru Šíma a Hornych.

Provodov – Červený Kostelec B 3:1 (2:0)
Fakta – branky: 16. a 41. E. Berger, 64. Horkel – 74. Dus. Rozhodčí: Flígr – Riabec, Hromas. Hráno bez karet. Diváci: 165.

Těžkou šichtu zvládl proti houževnatě bránícímu soupeři lídr tabulky. Na domácím pažitu a s novými balóny, se kterými se hraje i FORTUNA:LIGA, se během první půle dvakrát prosadil Berger. V 64. minutě pak jistil výhru nováček Horkel. Hostům se povedlo už jenom snížit. V Provodově byla návštěva kola, na fotbal si tam našlo cestu 165 fanoušků!

Hejtmánkovice – Babí 2:2 (1:2)
Fakta – branky. 25. Růžička, 64. Vlasák – 2. a 20. P. Berger. Rozhodčí: Prokeš. Diváci: 70.

Babí vedlo v Hejtmánkovicích po dvaceti minutách zásluhou Bergera o dvě branky. Domácí ale do půle snížili a v 64. minutě zařídil remízu 2:2 Vlasák.

Jaroměř B – Deštné v O.h. 7:0 (4:0)
Fakta – branky: 18. a 54. Čekal, 20. Kordina, 31. a 36. Rezek, 49. Čenovský, 90. Toman. Rozhodčí: Bárta – Martínek, laik. ŽK: 1:1. Diváci: 92.

Jaroměř ukázala sílu. Po 36. minutách hry bylo rozhodnuto. Domácí však nepolevili ani ve druhé půli a nasázeli sedm branek. „V utkání jsme po celý zápas kontrolovali hru a s chutí si zastříleli,“ uvedla jaroměřská lavička.

Stárkov – Police n. M. B 0:3 (0:1)
Fakta – branky: 21. Kollert, 84. Gavelek, 92. Hampl. Rozhodčí: Gernát – Kaufman, laik. ŽK: 3:4. Diváci: 80.

Áčko vládne krajskému přeboru a daří se i béčku v okrese. Fotbalisté Police nad Metují ve šlágru 16. kola vyhráli ve Stárkově po trefách Kollerta, Gaveleka a Hampla 3:0.

Dolany – Rasošky 1:1 (0:1)
Fakta – branky: 88. Kořínek – 42. Růžek. Rozhodčí: Havrda – Bittman, laik. ŽK: 5:3. ČK: 1:0 (67. Toman po dvou ŽK). Diváci: 90.

Dolany doma proti poslednímu týmu soutěže ztratily dva body. Rasošky poslal do vedení ve 42. minutě Růžek, alespoň remízu zachraňoval pro domácí v závěru Kořínek.

Načítám tabulku ...

OKRESNÍ SOUTĚŽ 11. KOLO

Meziměstí B – Křinice 2:1 (2:0)
Fakta – branky: 3. Hejzlar, 17. Jansa – 92. Nentwich. Rozhodčí: Špaček – Prokeš, laik. ŽK: 1:2. Diváci: 100.

Mezilesí – Otovice 3:2 (2:1)
Fakta – branky: 22. Vítek, 41. Lazorka, 61. Sádovský (pen.) - 7. Korityák, 78. Salfický. Rozhodčí: Tokar. Hráno bez karet. Diváci: 50.

Heřmánkovice – Ruprechtice 1:3 (1:2)
Fakta – branky: 12. Bouška – 30. Jílek, 44. Bartoš, 72. Škoda. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (81. Kohl po dvou ŽK). Diváci: 60.

Martínkovice – Božanov 2:2 (1:1)
Fakta – branky: 40. Mihálik, 89. Šprinc – 32. Lehotský, 58. Vojtěch. Rozhodčí: Hromas. ŽK: 0:1. Diváci: 130.