Dlouhých sedm zápasů čekali na bodový zisk fotbalisté Velké Jesenice, aby se konečně dočkali v posledním domácím utkání proti Babí. Před pěknou návštěvou to ale byly pořádné nervy. Sokol i díky dvě trefám Tomáše Voráčka vedl po hodině hry 3:0 a směřoval za třemi body. Hosté ale během deseti minut nastříleli tři branky a v 78. minutě bylo vyrovnáno!

Program 29. kola AGRO CS Okresního přeboru mužů na Náchodsku proti sobě svedl rezervní tým Jaroměře a Sokol Zábrodí. V utkání se zrodila remíza 3:3.
Kuriozita na Náchodsku. Provodov s Deštným zopakovaly podzimní scénář s penaltou

O výsledku tak rozhodl druhý střelecký úspěch Tomáše Tuleje, jenž hned minutu po třetí brance soupeře vrátil vedení na stranu domácího celku a vystřelil mu tak vítězství 4:3.

Fotbalisté Červeného Kostelce B slaví jednu ze tří vstřelených branek.Fotbalisté Červeného Kostelce B slaví jednu ze tří vstřelených branek.Zdroj: Markéta VlachováOstatně velmi vyrovnané byly na Náchodsku i další duely 25. kola AGRO CS Okresního přeboru. Například již jistý vítěz soutěže Provodov musel proti předposledním Hejtmánkovicím otáčet stav po trefě Korityáka, ještě do pauzy stihl srovnat Šrajbr a v 59. minutě rozhodl o výsledku 2:1 Zelenka.

Ve šlágru kola mezi čtvrtými Dolany a druhou rezervou Police nad Metují se zrodil hattrick a domácí Ondřej Sedláček jím pomohl obrátit stav zápasu z 1:2 na 3:2, když ke svému gólu z 33. minuty přidal další dva v 76. a 78. minutě.

Před vlastním publikem vyhrálo také béčko Červeného Kostelce nad Zábrodím (3:1), zatímco souboj Velkého Poříčí s Deštným skončil nerozhodně 2:2, když v 90. minutě vyrovnával hostující Jiří Koza.

Souboj fotbalistů Velkého Poříčí a Deštného skončil jako jediný nerozhodně (2:2).Souboj fotbalistů Velkého Poříčí a Deštného skončil jako jediný nerozhodně (2:2).Zdroj: Markéta Vlachová

Pouze dva celky dokázaly o víkendu vyhrát na půdě soupeře. Jaroměřská rezerva i díky hattricku Jakuba Vacha 4:2 ve Stárkově a Machov zásluhou stejného počinu Lukáše Kubečka 5:1 v Rasoškách.

Kapitán Spartaku Police nad Metují Miroslav Routek právě z rukou Václava Andrejse přebírá pohár pro vítěze Votrok Krajského přeboru.
KRAJSKÝ PŘEBOR: Fotbalisté Police převzali pohár, Jičín oživil šance na záchranu

O následujícím víkendu se bude hrát kompletní program sedmi utkání šestadvacátého kola a utkají se mimo jiné druhá rezerva Police nad Metují s prvním Provodovem. V souboji rezerv již v pátek Jaroměř přivítá Červený Kostelec.

Celou sezonu pak zakončí v sobotu 22. června dohrávka 24. kola mezi Babím a Velkým Poříčí.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Fotbalové trávníky v regionu budou jíž brzy zet prázdnotou. Fotbalisté i funkcionáři se odeberou na krátkou dovolenou a v létě se sem zase vrátí.
Vítěz nejnižší soutěže se na Náchodsku loučil bezbrankovou remízou z Martinkovic

Načítám výsledky ...